<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 110

Wątek: Błędy

  1. #41
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Błędy

    Tak, ale to pomaga w wydaniu następnego wydania No bo jak już ktoś i tak czyta FNiNy to może wypisać te błędy i pomóc tym, którzy robią to za pieniądze

    Ale do rzeczy... STOP OFFTOPU!!! Poczekajmy na Jaguara, ale wydaje mi się, że mam rację. Ten temat miał wyglądać tak, że ktoś pisze strony i błędy w znacznikach quote i już. A tu się rozwinęła dyskusja o bibliotekach i przetrzymywaniu książek, których ktoś może potrzebuje. Jeśli macie taką potrzebę to załóżcie taki temat. Nikt Wam nie broni, naprawdę... Tyle.
    Jaguar, możesz też wyczyścić ten temat ze zbędnych postów, albo przenieść je do jakiegoś nowego, np o bibliotekach

  2. #42
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Błędy

    Znalazłem fajny błąd:

    Zdjął z regału tekturowe pudełko. Wyciągnął z niego mały helikopter, który razem ze śmigłem mieścił się w dłoni.
    - To mikrohelikopter - powiedział
    Ciekawe dlaczego nazwał to "mikrohelikopter", a w całej powieści jest to potem "minihelikopter". I nie mówcie że to nie ma różnicy.

    Pozatym ciekawa jest pierwszza lekcja geografi...Pomijam fakt że powinni pisać regulamin, bo to szczegół. Pomijam fakt że na pierwszej lekcji geografi robi się całkiem inne rzeczy niż to co oni robili. Ale dlaczego na pierwszej lekcji wskazywali miasta. Nawet jakby w programie nauczania tak było to przecież nie na pierwszej lekcji tylko przynajmniej na drugiej. Takie błędy występują też na innych przedmoitach, np. na fizyce.

  3. #43
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Błędy

    Geografia nie była pierwszego dnia szkoły. Tak samo jak inne lekcje. Informatyka była drugiego dnia szkoły (str. 21), angielski trzeciego (poniedziałek, po drodze był weekend) tak samo jak geografia (str. 32-33). A późniejsze lekcje też były... później.

    Ja za to znalazłam błąd na stronie 83, czwarty myślnik od góry:
    - Jeśli Manfred mojego taty się sprawi
    Powinno być sprawdzi.

    PS. Mam nadzieję, że nikt jeszcze nie napisał tego błędu
    Ostatnio edytowane przez Wiana ; 02-11-08 o 09:22

  4. #44
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Błędy

    I chyba "taty", ale to raczej już Twoja literówka
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #45
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Błędy

    Tak, sorry, pisałam jedną ręką, drugą trzymałam książkę

  6. #46
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Błędy

    Mówię w tym sensie z tą geografią że nie pierwszego dnia szkoły tyko pierwszego dnia geografi.

  7. #47
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Błędy

    Przecież nie wstawiała za to ocen Po prostu odpowiadali przy tablicy, tak samo jak na matmie robi się tam zadania, prawda? Jak dla mnie to wszystko gra

  8. #48
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Błędy

    Hm, ale jemu chodzi o to, że jak przychodzisz do nowej szkoły (a większość nauczycieli w ogóle praktykuje to przy każdym kolejnym roku, nie tylko przy pierwszej klasie...) to na każdych lekcjach dyktowany jest jakiś regulamin pracowni, zasady oceniania, bla bla. Ogółem - lekcja organizacyjna.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  9. #49
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Błędy

    Aha... chyba że tak. Ale ja jak miałam pierwsze lekcje, to niektórzy nauczyciale streszczali się w 10-15 minutach i zaczynali prowadzić lekcję. A tam jest napisane, że po pół godzinie Konstancja zaczęła prosić do mapy, więc... może też miałą taki system? A poza tym, to taka pomyłka w sumie niważna

  10. #50
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Błędy

    Możliwe...a z tym wywoływaniem to wiem że nie było na ocene ale troche głupie - żaden z nauczycieli by tak nie zrobił ponieważ uczen nie ma prawa tego wiedziec. Jak by ktos nie wiedział to nie moze sie nawet przyczepi. Ale p. Kosik geografie miał 20 lat temu, wiec pewnie tak mu sie miasta skojarzyły z geografią

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę