<

Zobacz wyniki ankiety: Kiedy wam pasuje?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pierwsza połowa lipca

    5 41.67%
  • Druga połowa lipca

    3 25.00%
  • Pierwsza połowa sierpnia

    7 58.33%
  • Druga połowa sierpnia

    5 41.67%
Ankieta wielokrotnego wyboru
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Paintball

  1. #1
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Paintball

    Na shoucie padł pomysł, żeby w ramach spotkania forumowego pójść na paintball. Kwestia gdzie jest do uzgodnienia, sądzę, że najlepsze opcje to Kraków albo Warszawa. Termin też jest do obgadania, na razie przyjmijmy, że w lipcu/ sierpniu.

    Najogólniej: są dwie odmiany paintballu.
    Laserowy - osobiście mi się podobał, chociaż sporo osób twierdzi, że to nie paintball. Jest trochę tańszy od tego tradycyjnego, osobiście bardzo dobrze się na nim bawiłam.
    Laserpark w Krakowie, w którym byłam i jest bardzo fajnie. Miałam wrażenie, że jestem w grze komputerowej, ciemno, labirynt,w tle leci Rammstein. Polecam.
    "Zwykły" - nigdy się w taki nie bawiłam, więc z chęcią spróbuję.
    Ceny są bardzo podobne w obrębie jednego miasta, wychodzi 50-70 zł za najtańszą grę.
    W Krakowie znalazłam 3 miejsca: pierwsze, drugie i trzecie (gdzie jest też opcja paintballu laserowego).
    W Warszawie teoretycznie powinno być milion razy drożej, ale ten wydaje się być w miarę rozsądny, jak chodzi o ceny. Tutaj można wybrać między zwykłym a laserowym. I trzecia opcja. Jeśli ktoś zna jakieś fajne miejsca - niech śmiało pisze.

    Więc... co o tym sądzicie? Oprócz mnie są jacyś chętni?

    Lista obecności:
    • Drago - 50% szans
    • Hiszpan
    • Isaa - ja już zupełnie nie wiem, co i jak
    • Młody - może
    • Mortenka - raczej nie
    • Patrycjolona
    • Patryx
    • Trebik - raczej nie
    • Zegarmistrz - może
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 04-08-14 o 23:03

  2. #2
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Paintball

    Z wiadomych względów dla mnie osobiście Kraków odpada bo za daleko by mnie puścili. Wawa bardzo chętnie, ale to tylko ja.
    W paintballa nigdy nie grałam ale bardzo bym chciała spróbować, więc sem chętna

  3. #3
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Paintball

    Proponowanie Warszawy to właściwie zdrada w świetle tego skąd wziął się ten pomysł.

    Jestem chętny, ale do Wawy jeździł nie będe.
    Ja też byłem tylko na laserowym, więc fajnie byłoby spróbować zwykłego paintballa.
    Ostatnio edytowane przez Snorri ; 24-06-14 o 07:03
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  4. #4
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Paintball

    Chętnie pojadę, a dla kompromisu między Warszawą a Krakowem, proponuję Łódź

    W sumie jeśli mam jechać do Warszawy lub Krakowa, to jednak wolałbym laserowy. Nie trzeba tyle ciuchów na zmianę brać i mniejsze ryzyko urąbania - bo jakoś słabo mi się widzi jechać później do domu z czerwono-zielonymi plamami we włosach.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Paintball

    O, w Krakowie to ja chętnie nie gralem nigdy, kiedyś trzeba

  6. #6
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Paintball

    Cytat Zamieszczone przez Snorri Zobacz posta
    Proponowanie Warszawy to właściwie zdrada w świetle tego skąd wziął się ten pomysł.
    No sorry, takie życie, że więcej ludzi jest z Warszawy albo prędzej przyjedzie do stolicy niż do Krakowa.

    Cytat Zamieszczone przez Drago Zobacz posta
    Chętnie pojadę, a dla kompromisu między Warszawą a Krakowem, proponuję Łódź
    Nie.

    Cytat Zamieszczone przez Drago Zobacz posta
    W sumie jeśli mam jechać do Warszawy lub Krakowa, to jednak wolałbym laserowy. Nie trzeba tyle ciuchów na zmianę brać i mniejsze ryzyko urąbania - bo jakoś słabo mi się widzi jechać później do domu z czerwono-zielonymi plamami we włosach.
    Jeśli się tak bardzo pobrudzisz w Krakowie, to po prostu przyjedziesz do mnie i się umyjesz, nie ma problemu.

    Poza tym, dlaczego zakładasz, że się wyjątkowo dla paintballu nie poświęcę i nie przyjadę na jeden dzień do Warszawy? Ale oczywiście bardziej odpowiada mi Krakau.

  7. #7
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Paintball

    W Warszawie oczywiście, Kraków odpada. Gorzej z terminem, większą część wakacji mnie nie ma. Ale jakbyśmy znaleźli taki, żeby mi i reszcie pasowało - bardzo, bardzo chętnie.

  8. #8
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Paintball

    Zapraszam do Adrenalina Park k. Kątów Wrocławskich
    KetevaN i bimy byli, mogą poopowiadać
    Pracowałam tam, paintball nie jest mi obcy, zapraszam
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  9. #9

    Domyślnie Odp: Paintball

    Painball zawsze spoko, jakbym był w kraju to chętnie. Byłem tylko na laserowym, niby fajna zabawa ale jakoś nieporywająco. Na zwykły miałem się parę razy już wybrać, ale nigdy mi się nie udało Więc ja jestem za tradycyjnym i raczej wolałbym Kraków, choć Wawka też może być. Ale ja się dostosuję całkowicie, bo jak mówię nie wiem, czy będę dostępny...
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  10. #10
    Zainspirowany FNiN Awatar Trebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Paintball

    Jeżeli nie wydam całej wakacyjnej kasy i spotkamy się w stolicy to bardzo chętnie
    Był w panteonie amerykańskich wynalazców. Świat stracił wizjonera. To wymowne, że duża część ludzkości dowiedziała się o jego śmierci z urządzeń, które zaprojektował.

    -Barack Obama o Steavie Jobsie

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę