<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Crusader Kings II

    Gra, przez którą zarwałem zdecydowanie wiele nocy. Jest to gra strategiczna; wciela się w postać średniowiecznego rządzi się własnym państwem. Co ważne, nie gra się tu tak naprawdę ani postacią, ani państwem, ale dynastią, więc trzeba zadbać o odpowiednią liczbę potomków, bo nagle może dojść do rozbicia dzielnicowego.


    Podstawową wersję gry można znaleźć teraz za darmo na steamie, jest co prawda masa płatnych DLC. Z podstawką, można chyba tak naprawdę grać tylko w europie, państwem feudalnym, z kilkoma DLC, już można grać dowolnym władcą od Islandii po Indie.


    Co ciekawe, dzięki interakcjom między postaciami z tej gry wykształcił się trochę symulator RPG, który czasem potrafi stworzyć całkiem barwne i ciekawe historie. Polecam tę grę jeśli ktoś lubi strategię; trudno się w nią wkręcić bo na ekranie dzieje się bardzo dużo, a grafika się trochę zestarzała, jednak jak się już z nią zapozna można potem rządzić pogańskim imperium które z wysp brytyjskich podbija niemcy.

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Crusader Kings II

    Może i jestem basic, ale przez interfejs bardziej podpadła mi trójeczka - still, sam zamysł serii jest niesamowity i świetnie się bawię. Ha, może nawet teraz sobie włączę.

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Crusader Kings II

    Grasz czasem w dwójkę? Moglibyśmy się umówić na multiplayera (trójki sobie jeszcze nie kupiłem i nie wiem czy to zrobię zanim zejdzie poniżej 100).
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Crusader Kings II

    O kurdebele, nie zauważyłem tego, ale sag xD.
    Well, nigdy nie grałem per se, ale z chęcią możemy po sesjach spróbować w wakacje, uwu.
    Również zachęcam do kupienia na jakimś g2a czy coś Stellaris, około 20 zł, jak hostuję to mam wszystkie dodatki, a zabawa serio przednia.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę