<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Cheval
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    16

    Red face O uczuciach Neta i Niki

    Przeszukałam tematy pod względem "miłość" "związek" "para" ale nigdzie nie znalazłam podobnego tematu. Jestem niepoprawną romantyczką, na okrągło słuchającej francuskich piosenek o miłości i czytaniem romansów, doszukującą się wszędzie miłości i uczucia, dlatego moja opinia może być nie obiektywna. Czy wy też uważacie, że związek Niki i Neta jest bardzo fajnie przedstawiony? Troszczą się o siebie, Net często pomaga Nice w jej problemach... Nie "liżą się" nie chodzą ze sobą dla "fejmu", to coś zupełnie odbiegającego od wyobrażenia dorosłych o nastoletnich parach - dzieciaków. Czy może uważacie odwrotnie, że są za mało romantyczni, zbyt koleżeńsko nastawieni do siebie, za rzadko chodzą na randki? Jaka jest wasza opinia?
    Słuszna decyzja powzięta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Clev
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    104

    Domyślnie Odp: O uczuciach

    Net i Nika to jak dla mnie może nie ideał pary, ale na pewno przykład. W naszym świecie pełnym dzieciaków uważających się za dorosłych i takich, którzy sądzą, że w wieku np.12 lat są w pełni przygotowani na 'chodzenie z kimś', to Net i Nika są czymś wyjątkowym. Szczerze mówiąc, to w ogóle ta trójka jest wyjątkowa.

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: O uczuciach

    Nawiązując do FNiN i Świat Zero - jak myślicie, co stało się między Netem a Niką podczas nocowania w alternatywnym świecie?

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: O uczuciach

    Wg. mnie poszli spać. W sumie to sugeruje zdanie kończące rozdział

    A gdyby Net wstał i poszedł do Niki (albo odwrotnie) to byłaby to książka odpowiednia dopiero dla ludzi o wieku 15+.
    Souls are soft and fluffy.

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar RovQus
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: O uczuciach

    O co chodzi ze zdaniem kończącym rozdział? Bo zdanie kończące rozdział to:
    Wbiegli na podest i z zamkniętymi oczami wskoczyli w niebieskie iskry.
    Mi to nic na ten temat nie mówi, chociaż też sądzę, że nic się między nimi nie stało, że tak powiem. Może "zmylić" zdanie
    Już zasypiał, gdy poczuł, że może jednak warto by było...
    a potem
    -Jak się udał plan?
    Net i Nika spojrzeli na siebie i uśmiechnęli się.
    ale potem przecież wyjaśnia się, że chodzi o ten plan z nocowaniem Niki u Neta, jak Nika mówi
    -Plan powiódł się jak najlepiej. (...) Dopiero wychodzenie z domu było stresujące.

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: O uczuciach

    No rzeczywiście, pomyliłem się, chodziło mi właśnie o to zdanie przed * * *.

    Z resztą to wątpie by były rozwijane tutaj wątki miłosne jakoś ponad miarę.

    http://forum.fnin.eu/forumdisplay.ph...ik-Artystyczny - polecam jeśli ktoś szuka wątków miłosnych
    Souls are soft and fluffy.

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar Netowa
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: O uczuciach

    Ja totalnie zakochałam się w tej parze *______* Są cudowni. Tacy dojrzali, jak już zauważyli przedmówcy. Zupełnie inni od typowych dwunasto-, trzynastolatków jakich pełno w naszych gimnazjach...
    ❒ wolna ❒ zajęta ✔ zakochana w postaci z książki, która nawet nie istnieje

    ***

    Ten jeden moment, gdy wiesz, że nie jesteś odłamkiem smutnej historii. Jesteś żywy. Wstajesz i widzisz światła budynków i wszystko to, co sprawia, że się zastanawiasz... i słuchasz tej piosenki, jadąc z ludźmi, których kochasz najbardziej na świecie. I w tym momencie... przysięgam...jesteśmy nieskończeni. - "The Perks of Being a Wallflower"

  8. #8
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: O uczuciach

    Ale Net i Nika mają tak ok. 14-15.
    Biedne dziecko matfizu

  9. #9
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: O uczuciach

    Według mnie wątek miłości Niki i Neta jest poprowadzony zbyt "oryginalnie", żeby mógł mnie wciągnąć. Nie czuć między nimi uczucia, a wszystko jest zbyt sztuczne i dziecinne.
    O wiele bardziej podobają mi się "związki" Felixa. Paula to jedna z moich ulubionych motywów z całej serii, a postać Laury jest bardzo dobrze poprowadzona.
    Przy okazji wnoszę o zmianę nazwy tematu na bardziej nawiązującą do Neta i Niki. Wchodząc do tego wątku miałem nadzieję na dyskusje o znaczeniu emocji i uczuć, a tu tylko Netika.

    //Wniosek przyjęty. //kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 14-01-13 o 00:50

  10. #10
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: O uczuciach Neta i Niki

    Jestem pewna, że już o tym pisałam w jakimś temacie, ale nie wiem w którym, więc się powtórzę. Moim zdaniem pan Kosik nie jest mistrzem opisywania romantycznych sytuacji, więc związek Niki i Neta wydaje mi się właśnie bardzo mało... związkowy. Nie ma zbytnio sytuacji, w których umawiają się sami, a każda para, poza potrzebą widywania się z innymi, chce czasem pobyć tylko we dwójkę, tak przynajmniej mi się wydaje I nie chodzi tylko o jakieś potrzeby fizyczne ani o inne nadzwyczajne czułości, ale po prostu rozmowę czy coś. Jeśli oni przeżywają to, że chwycą się za rękę albo dadzą sobie buziaka to już w ogóle wydaje mi się dziwne Nie mówię, że jest źle tak jak jest, bo nie jestem przekonana czy chciałabym czytać o kłótniach w związku i kolacjach przy świecach, ale po prostu nie sądzę, że wątek Niki i Neta jest jakoś szczególnie świetnie prowadzony
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę