<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 136

Wątek: Film FNiN 3K

  1. #101
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Przegapiliśmy jeszcze jeden wątek... A co z czerwoną peruką?

  2. #102
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    @nono99, serio myślisz, ze Laura nie bedzie miała czerwonych włosów bo aktorka sie nie zgodzi i mogliby dac jej preuke? Przeczytaj wypowiedzi innych i pomyśl trochę, aktorka akurat nie ma tu nic do gadania jakie chce mieć włosy. Albo farbujesz albo do widzenia.

    Nika też nie miała być ruda w pierwszym filmie, nie możemy mieć wszystkiego czego byśmy chcieli. Aczkolwiek argument, że Laura i Nika włosami będą sie za bardzo rzucały w oczy jest bardzo sensowny, z drugiej strony dredy rzucają się chyba jeszcze bardziej :P
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  3. #103
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Dredy? Nie... nie pasuje mi to do Laury, pomimo tego jaka jest zwariowana. Ale pomimo wszystko niecierpliwie czekam

  4. #104
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Ja też, mimo iż nie podoba mi się pomysł dredów to czekam na film z taką samą niecierpliwością!

  5. #105
    Zainspirowany FNiN Awatar Excepto
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    91

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Tak szybko dodam do tematu Reginy. Będzie w filmie i nie będzie połączona z Laurą. Kosik to potwierdził na warszawskich targach książki.
    Cisza na froncie RPG - Ogólny

  6. #106
    Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    DREDY? DREDY! DREDY?
    Poważnie? Dawno na forum nie bywałam, dziś postanowiłam zajrzeć i zostałam uraczona taką informacją...jestem zszokowana.
    Nie chcę nikogo urazić, gdyż bardzo możliwe, że niektórzy użytkownicy są entuzjastami takiego uczesania. Mnie jednak ono wybitnie "nie podchodzi". Kojarzy mi się z...cóż, trochę z brakiem higieny. Krążą różne mity, nie jestem w stanie się do nich ustosunkować. Po prostu dredy mi się nie podobają i podobnie jak któraś z dziewczyn pisała już wyżej- jako aktorka z pewnością wolałabym przefarbować włosy na czerwono niż mieć obowiązek zrobienia sobie dredów. Choć podejrzewam, że opinia mającej się wcielić w rolę Laury studentki raczej nie będzie mieć znaczenia.
    Wydaje mi się, że te czerwone włosy to ważny element postaci. To tak jak z Niką- czy wyobrażamy ją sobie bez rudych włosów i charakterystycznych minispódniczek noszonych z Martensami na dziesięć dziurek? Wytłumaczenie Drago jest logiczne, ale...no trochę szkoda I piszę to jako wielka przeciwniczka postaci Laury. prawdopodobnie bez względu na kolor włosów nigdy jej nie polubię. Próbuję już od sześciu części i każda podjęta przeze mnie próba kończy się fiaskiem.
    Felix i dziewczyna z dredami...nie, nie, nie! Rozumiem, że powinien być z nieco od siebie odważniejszą dziewczyną, bo do równie nieśmiałej jak on by nie zagadał. Mimo wszystko zawsze go sobie wyobrażałam z dość skromną sympatią. Stąd moja niechęć do Laury. Te dredy to już w ogóle mi do niego nie pasują wizualnie...
    Natomiast w temacie TMK to dodam, że Felix na pewno w tym filmie nie miał na głowie platynowego blondu. Zabawa farbami skończyła się lekko rudym odcieniem jego czupryny.

  7. #107
    Zainspirowany FNiN Awatar Beztroski Czwartoklasista
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Posty
    125

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Laura nie powinna mieć dredów. Wtedy nic by już nie miało sensu, wyobraźcie sobie np. Laurę w blond włosach z dredami. Dziwne, nie?

  8. #108
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Może będzie mieć ciemne te dredy, zresztą chyba takie miała włosy w Ś02, bo raczej nie blond.

  9. #109
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    bo raczej nie blond.
    A czy przypadkiem to nie było tak, że naturalny kolor jej włosów to był właśnie blond? Przy czym farbowała się na "wściekły" czerwony.
    A poza tym, to według mnie danie jej dredów jest z góry beznadziejnym pomysłem. To odbieranie jej znaku charakterystycznego.
    Ostatnio edytowane przez Stempel ; 25-08-14 o 12:50
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  10. #110
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Cytat Zamieszczone przez Stempel Zobacz posta
    To odbieranie jej znaku charakterystycznego.
    I tak nic nie będzie bardziej drastyczne niż Nika w trampkach i brązowych włosach, nie panikujcie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę