<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Facebook

  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar PATIX
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Facebook

    Hej!Co sądzicie o Facebook,u ? Co wam w nim się podoba i w jakie gracie tam gry?

    Ostatnio edytowane przez PATIX ; 08-03-10 o 15:41
    ''Sądzimy po pozorach,
    łatwo i często oceniamy.
    Tym czasem nie wszystko
    jest tym , czym się wydaje.''
    Rafał Kosik
    F,NiN 3K

    KAMPANIA NA RZECZ PPRZYWRÓCENIA POZIOMU FORUM
    http://forum.fnin.eu/showthread.php?...light=kampania[IMG]

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Facebook

    Ostatnio się moda na tego facebooka zrobiła a ja nawet nie wiem o co w tym chodzi . Może ktoś coś o tym szerzej opowiedzieć?

  3. #3
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Facebook

    No wiesz Patryx... Nazwa wszystko wyjaśnia . To odpowiednik naszej klasy, ale na wyższym poziomie, tak ja bym to opisał .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Facebook

    Raczej tylko dlatego że po angielsku,zamiast polskiej nieinteligencji mamy amerykańską, nie wiem co gorsze. z takich portali toleruje tylko last.fm dla muzyki i myspace - również dla muzyki, ale w innej "formie" że tak powiem.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  5. #5
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Facebook

    Asru z rzeczy tego typu także wolę last.fm. Jest to całkiem nieźle wymyślone i funkcjonalne. Ogólnie rzecz biorąc nie ma tam mnóstwa pierdół tylko same najważniejsze rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez roux_fox ; 10-03-10 o 19:21
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  6. #6
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Facebook

    Opinia o facebooku i innych: http://dakann.pl/ w ostatniej notce pt. 'polskie serwisy społecznościowe'

    A tak ogólnie to nie ruszam już niczego, co nie jest naszą-klasą, bo mi nie jest to potrzebne, a nk już mam i w sumie mi z tym dobrze A fejsbuk daje jakieś ciekawe możliwości, które mogłyby zainteresować przeciętnego człowieka?
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar Onyks
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    160

    Domyślnie Odp: Facebook

    i w jakie gracie tam gry?
    Tam są jakieś gry? Nie wiedziałem

    A co do Facebooka, to nie rejestruję się tam. Mam nk i na razie mi wystarczy, nie potrzebne mi jest więcej tego typu portali. No może kiedyś się zarejestruję, wszystko się może zdarzyć

    A fejsbuk daje jakieś ciekawe możliwości, które mogłyby zainteresować przeciętnego człowieka?
    Nie mam pojęcia, PATIX mówi o jakiś grach , ale to i tak mnie bardziej nie zachęca...
    Kampania na Rzecz Przywrócenia Poziomu Forum

    "Jeśli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami."

  8. #8
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Facebook

    Eee, gry mnie nie interesują Poza kurnikiem raz na ruski rok przeważnie nie tykam gier komputerowych Czyli Facebook mi chyba niepotrzebny, skoro nie ma tam nic fajnego
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  9. #9
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Facebook

    A ja tam w ogóle nie lubię portali społecznościowych. Naszą klasę miałam... tydzień? Jakoś tak, ale stwierdziwszy, że po kij mi to, usunęłam. Facebooka nie miałam, raczej mieć nie będę, ale zauważyłam, że teraz wszędzie można go spotkać: na Pudelku, Getionary, naszym forum, ła, popularny jak to 'xD'. A czemu? E, nie wiem, nie rozumiem pociągu do takich stron, jednak ja to ja, tak to już bywa.

  10. #10
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Facebook

    Cytat Zamieszczone przez Klaudia xd. Zobacz posta
    A ja tam w ogóle nie lubię portali społecznościowych. Naszą klasę miałam... tydzień? Jakoś tak, ale stwierdziwszy, że po kij mi to, usunęłam. Facebooka nie miałam, raczej mieć nie będę, ale zauważyłam, że teraz wszędzie można go spotkać: na Pudelku, Getionary, naszym forum, ła, popularny jak to 'xD'. A czemu? E, nie wiem, nie rozumiem pociągu do takich stron, jednak ja to ja, tak to już bywa.

    Ja też nie lubię Facebooka, nie lubię NK, nie lubię Twittera itp. Czemu?
    - bo nie lubię jakoś i tyle, wkurzają mnie :d
    - bo WSZYSCY TO MAJ? :I
    - bo na co mi to?
    - bo mam 100 lepszych rzeczy do roboty (choćby to forum albo granie )
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę