<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    Microsoft Sam, to raczej nie jest, tylko najwyżej jakiś nowy głos ivony, niekoniecznie dokończony... xD
    Ostatnio edytowane przez karolbury ; 09-11-09 o 10:48

    Zobacz mojego chomika!

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar Paulla
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    Książka bezwarunkowo lepsze od audiobooka, samemu się czyta, jest klimat i w ogóle... Ale audiobook to dobry pomysł. Wrzucam sobie pliki na empetrójkę i mogę słuchać, np. jak jedziemy na ferie

    Nie mam GNL jako audiobooka, ale mam PS. I według mnie nie jest źle, facet naprawdę fajnie czyta. Ja w każdym razie wszystko rozumiem.

    A swoją drogą, zastanawiam się, dlaczego wyszły tylko dwie części? Ja bym osobiście bardzo chętnie przesłuchała PN, bo A. Mastalerz świetnie czyta
    Ostatnio edytowane przez Paulla ; 06-12-09 o 10:53

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    Cytat Zamieszczone przez Paulla
    A swoją drogą, zastanawiam się, dlaczego wyszły tylko dwie części? Ja bym osobiście bardzo chętnie przesłuchała PN, bo A. Mastalerz świetnie czyta
    Zgadzam się z Paullą, że szkoda, iż nie wyszły inne części FNiN na audiobookach. Ale nie przyznam, że Mastalerz czyta świetnie. Nie powiem też, że czyta fatalnie jak mówią inni. On w sumie ma intonację i wiadomo, który z bohaterów co mówi bo modeluje głos. Natomiast niektóre fragmenty czyta tak nudno i monotonnie, że tragedia. Kiedyś jechałam z mamą samochodem i słuchałam audiobooka PS, a A. Mastalerz chwilami tak nudno czytał, że nie mogłam się skupić na treści tylko chciało mi się spać (i bynajmniej nie dlatego, że wszyscy w tej książce byli senni).

    PS. sorki, że pierwszy akapit nie wygląda jakby był cytatem, ale przez przypadek zrobiłam "kopiuj" zamiast "cytuj".
    Więc porada na przyszłość - wystarczy wstawić cytowany tekst pomiędzy [quote] i [/ quote] (bez spacji) i nie trzeba klikać na czyimś poście 'cytuj' //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 21-12-09 o 20:42

  4. #24
    Zainspirowany FNiN Awatar BłażejSzulecki
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    Szczerze, to nikomu audiobooku nie polecam, chyba, że szuka pretekstu do hibernacji.


  5. #25
    Zaciekawiony FNiN Awatar Wazela
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    A jak dla mnie audio ujdzie w tłumie, ale i tak najlepsze abooki są pana P. Fronczewskiego. Czyli Harry Potter. Nie lubię monotonii niektórych lektorów, bo to brzmi jak Ivona. Równie mogę sobie ściągnąć FNiN w PDF`ie i wrzucić na jakiś syntezator. U Fronczewskiego wiadomo było kto mówi, zanim powiedział kluczowe "-odparł Ktośtam.". Jestem całkowicie za audiobookami, wszystkie jakie mi się pod rękę nawinęły przesłuchałem. Podobnie z książkami. Ostatnio zacząłem czytać Kompendium Fizyki do liceum.
    PS. Wiecie może gdzie kupię Piekarę niedrogo jakoś? W Kielcach.

  6. #26
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    FNiN jako audiobooka nie słuchałam, ale wierzę Wam na słowo
    A co do innych... To już zależy od lektora. Mi osobiście strasznie podobał się "Potop" czytany przez Walczaka- aż trudno mi uwierzyć, że można tak w czasie czytania róźnicować głosy na bohaterów bez pomyłek! Świetne były głosy zwłaszcza Zagłoby i Kmicica...
    PySy: Mam nadzieję, że nie szokuje Was to, że podoba mi się "Potop"? Po prostu czytuję różne rzeczy

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar harrusia
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    Mi się audiobook bardzo podoba. Oczywiście, że książka jest o niebo lepsza, ale Mastalerz świetnie oddaje w swoim czytaniu, charaktery i uczucia bohaterów. I ogólnie audiobook fajny jest

  8. #28
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    Ja uważam, głos Manfreda w audiobooku był super.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 20-05-12 o 11:43

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alexis
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    Oczywiście, że książki są lepsze, ale audiobooka można przesłuchać np przy sprzątaniu i zyskując trochę czasu.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 12-12-12 o 18:40

  10. #30
    Zainspirowany FNiN Awatar modliszka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Audiobook Pałac Snów - lepszy od książki, czy jednak nie?

    Książki są najlepsze, ale audiobooki są również ekstra. Lubię ich słuchać np.: gdy odrabiam lekcje, czy jestem chora. Polepszają mi wtedy humor
    Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
    Albert Einstein

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę