<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Korespondencja listowa

    Witam serdecznie, i proszę mi wybaczyć fakt, iż od dłuższego czasu na forum się nie udzielam (chociaż...czy kiedykolwiek się udzielałam?) i przychodzę kiedy coś chcę.
    Poszukuję osób zainteresowanych pisaniem listów, częstym odwiedzaniem poczty i wydawaniem ostatnich drobnych na znaczki, czyli, jeśli jeszcze ktoś nie zrozumiał - szukam kogoś, kto będzie chciał pisać listy ze mną. Tak, ze mną, takim małym potworem.
    I właściwie to chyba tyle, jeśli wątek jest niezgodny z jakimikolwiek zasadami, to bardzo przepraszam i już nie będę :C
    A jeśli ktoś ma refleksję odnośnie "dlaczego szukam kogoś na forum o fnin" to... zawsze można pisać o owej serii, prawda?
    I don't care if it hurts,
    I want to have control.
    I want a perfect body,
    I want a perfect soul.

  2. #2
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    Dlaczego chcesz pisać listy?

  3. #3

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    Listy piszę już jakiś czas, teraz szukam nowych, ciekawych osób.
    Choć jest to forma przestarzała, nie umywa się do wymiany elektronicznych zdań. Już samo trzymanie tej samej kartki co osoba, która list wysłała, jest czymś niesamowitym. Oprócz tego oczekiwanie na odpowiedź, czy samemu jej udzielanie, uważnie kreśląc kolejne litery na ozdobnym papierze. Udzielając odpowiedzi na Twoje pytanie mogę więc po prostu stwierdzić, że dla własnej przyjemności i odrobiny listowej magii w swoim życiu.
    I don't care if it hurts,
    I want to have control.
    I want a perfect body,
    I want a perfect soul.

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    Szukasz przyjaciol?

  5. #5
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    Wydajesz się inteligentna, lubię pisać, ale jakbyś mi mogła tak PW wysłać jakieś z opisem siebie takim na dwa zdania, czym się teraz zajmujesz i co cię interesuje, to miałabym punkt zaczepienia. Zdecyduj, czy chcesz.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  6. #6

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    Andrzej nie, nie szukam. Gdybym takowych poszukiwała, na pewno zaznaczyłabym to w moim ogłoszeniu.
    FNiN_addict z miłą chęcią.
    I don't care if it hurts,
    I want to have control.
    I want a perfect body,
    I want a perfect soul.

  7. #7
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    W takim razie nie rozumiem... Co takiego fajnego jest w pisaniu listów? Żadnej przyjemności w tym nie zauważam, oczywiście, jeśli za przyjemność nie uznamy snobistycznej radości z tego, że praktykuje się jakże wspaniałą, zapomnianą sztukę blablabla.
    E-maile są lepsze, szybsze, wygodniejsze itp itd. I nic nikt temu nie zaprzeczy.

  8. #8
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    Ale listy są fajniejsze. I tyle. Nie zrozumiesz, kun.

  9. #9
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    Generalnie propozycja Lilith pewnie nie jest skierowana do tych, co nie chcą pisać listów, więc... Możecie sobie podarować zbędne komentarze.
    Są osoby u nas na forum, które piszą listy (Jasti!) i doceniają tę ich... Magię. Ja niestety do nich nie należę, a i bazgrzę okropnie.

    Lilith, Ty zaś możesz napisać coś więcej o tym, ja wiem... Jak to wygląda, czy piszesz już z jakimiś obcymi osobami, co czujesz, gdy zaklejasz kopertę czy coś .

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Korespondencja listowa

    Wprawdzie nigdy nie dostalem listu, wiec nie wiem jak to jest. Mam nadzieje, ze moje pytanie Cie nie urazilo.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę