<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 173 z 179 PierwszyPierwszy ... 73 123 163 171 172 173 174 175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 1787

Wątek: Zbędne Kalorie

  1. #1721
    Zainspirowany FNiN Awatar Biolożka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    Biolożka energicznie zatrzaskuje drzwi Zbędnych Kalorii.
    - Yao? SPADÓWA! - wrzeszczy do kolesia.
    Potem dodaje:
    - Tak w ogóle to szarlotkę i gorącą czekoladę, poproszę.

  2. #1722
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    [To nie jest opowiadanie i zostaje w tym temacie.]
    [[Jest. Odsyłam do str. 152, gdzie stało się opowiadaniem.]]

    Gość rozejrzał się, rozbudzony. Zobaczył wielkiego, brzydkiego czarnucha, który miał na imię Yao. Gość wyciągnął swojego Desert Eagle'a i na oczach wszystkich odstrzelił mu głowę pociskiem kal. 0.50. Zwłoki leżały zakrwawione na ziemi, po czym uprzątnął je serpens volucer. Rozrywając je granatem. Przybił piątkę z gościem, po czym ten ostatni zamówił kolejną kawę.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #1723
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    W tym momencie znany już pokiereszowany osobnik wleciał przez okno prosto pod nogi Jakiegoś murzyńskiego dzieciaka alecającego się do Alfy.
    - Ekhem, panie młodszy, pan chyba nie wie że do moderatorek się nie zaleca. - Odłożył trzymane M4 na stolik obok. - Sugeruję żeby pan szybko stąd uciekł. I poszedł się herbatki napić. Na ogarnięcie. Powiedział, wkładając rękę do kieszeni. - Hmm... Dziura. A tu obok tej dziury zawleczka. Jeśli to jest zawleczka to gdzie jest... - spojrzał na ziemię i szybko wyskoczył przez okno.
    [EDIT: Try antynatanowe posty naraz. To co teraz?]
    Ostatnio edytowane przez serpens volucer ; 19-08-13 o 19:43

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  4. #1724
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    To NIE jest opowiadanie i nie ma ograniczeń, co do ludzi udzielających się tutaj. Chcecie opowiadanie, twórzcie nowy temat, ten NIGDY więcej nie przerodzi się w opowiadanie.
    I nie należy pisać tu, jak w opowiadaniu. To jest luźny, bardzo luźny temat do spamu w klimacie przydrożnej karczmy... Czy tam Zbędnych Kalorii.

  5. #1725
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    Drago czuł, że zaraz zwariuje. Nie dość, że musiał dorabiać po godzinach w Zbędnych Kaloriach, to jeszcze jakaś grupka ludzi strzelała wyimaginowanymi pistoletami w jakieś dziecko, podające się za wielkiego murzyna.

    Szybko włączył ekspres i zaczął przygotowywać kawę. Był trochę niewyspany i miał wrażenie, że zapomniał o czymś ważnym...

    - Szarlotka się przypali - krzyknął i pognał na zaplecze. W kawiarni ciasta robił kucharz, ale ten odszedł jakiś czas temu i obowiązek pieczenia spadł na Drago.

    - Trzeba dać ogłoszenie, że zatrudnimy kucharza - mruknął, wywalając szarlotkę do kosza.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  6. #1726
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    Yao podszedł do lady i zamówił szarlotkę. Ten gościu przy stole, z którym siedział okazał się dziwny... Wyciągnął plastikowy, zabawkowy pistolet i zaczął nim na niby strzelać. Niby dorosły, ale jednak dziwny... Bardzo dziwny.

    - Dziwna dzisiaj ta knajpka. - westchnął Yao przy ladzie.

    W końcu Yao pochodził z bogatej rodziny w Ugandzie. Walnął przez przypadek swoją wielką ręką w ladę i wszyscy się wystraszyli.

    - Przepraszam. - grzecznie przeprosił Yao

    [W końcu Drago był trochę zaspany, mogło mu się coś przewidzieć ]

  7. #1727
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    Po czym Serpens walnął czarnucha w ryj, kopnął w zadek i wsadził mu granat w usta. Odbezpieczony. Łeb Yao rozprysnął się efektownie po lokalu, wpadając wszędzie: do soku Zega (mieszając się z ciałem Liama), na książkę Kama, do ekspresu Drago i do kawy Andrzeja. Firanka westchnęła i poszła zamiatać trupa z podłogi.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  8. #1728
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    Yao podszedł do tego dziwnego człowieka, po odebraniu szarlotki.

    - Przepraszam, ale znowu przysnąłeś, masz narkolepsję? - spytał Yao

  9. #1729
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    Yao podszedł do tego dziwnego człowieka, po odebraniu szarlotki.

    - Przepraszam, ale znowu przysnąłeś, masz narkolepsję? - spytał Yao
    Ku*wa, możesz przestać wpier*alać mi się w fabułę i sugerować, że przysypiam?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  10. #1730
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Zbędne Kalorie

    [Zeg, to jest półopowiadanie.]
    //Nie.//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 20-08-13 o 22:42

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 173 z 179 PierwszyPierwszy ... 73 123 163 171 172 173 174 175 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę