<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 128

Wątek: PYRKON '14

  1. #71
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    Procentów nie ruszam ostatnio, szczególnie w postaci piwa, które jest głównym trunkiem na konwentach, smuteczek.

    A jeszcze ze spraw organizacyjnych mój nr telefonu dostepny dla wszystkich:603834975, jednek zaznaczam, że głównie alienuje się ze starwarsowcami, aczkolwiek postawiłam sobie za cel jednak tym razem spędzić z wami więcej czasu, w sleepie zwłaszcza


    I apropo jeszcze zabierania ze sobą dziewczyn na konwenty
    Mam taką ciekawą anegdotkę o znajomym, który w zeszłym roku zabrał ze sobą na Pyrkon nową dziewczynę, był z nią od dwóch tygodni. No i na dwóch tygodniach się skończyło
    (cały fandom oficjalnie ma polewke niezłą jesteśmy straszni )
    Jak dziewczyna przeżyje z wami konwent to jest to lada wyczyn. Chcesz sprawdzić dziewczyne, zabierz ją na konwent
    Znajomy dał sobie rok przerwy, po tym Pyrkonie rozpoczyna ponowne poszukiwania
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 14-03-14 o 19:41
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #72
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    Buka, ja mogę Ci dotrzymać towarzystwa przy Kubusiu

    Ja będę, między 9-10 w piątek i zamelduję się u Drago. Ja przyjeżdżam właściwie z drużyną na całego oddzielnego sleepa Ale mam nadzieję, że uda mi się to jakoś zintegrować.
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  3. #73
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    Ja będę w piąteczek, jak uda mi się wyjść z pracy (nie wiem, na którą w ogóle idę). I będę do końca soboty.

    W sleepie jedno miejsce poproszę

  4. #74
    Zainspirowany FNiN Awatar Sonea
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    Piątek około 14 przybywam razem z moją MG więc jak się znajdą dwa miejsca to bardzo chętnie, jak nie to poszukamy sobie czegoś .
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 15-03-14 o 15:01

  5. #75
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    wiem ile kosztuje jedzenia chodziło mi bardziej o spanie w szkole wejście na konwent jakiś bilety żeby poruszać ze szkoły na targi i takie tam tak jestem z lublina ale jak juz się zdecyduje jechać to chyba wybiorę własny transport co prawda ograniczajace bo pic nie można ale zawsze wygodniej
    Różnie bywa, szczególnie jeśli chodzi o dostępność czegoś na samym terenie konwentu.
    We Wrocku na polconie np. nie było piwa itp.
    A wyjście poza teren konwentu oznacza zazwyczaj przynajmniej 2 prelekcje, więc kwestia żarcia na miejscu czy owego piwa jest dosyć przydatna - zależnie od tego ile prelekcji cię interesuje.
    Bo przyjście te 10 min po rozpoczęciu oznacza nie tyle że ominiesz początek - ale często zwyczajnie nie dasz rady nawet wejść do sali bo będzie pełna.


    Wiesz, w piątek i sobotę można chlać, a w niedziele wieczorem wracać
    Ogólnie zapraszamy, konwenty są epickie, a pyrkon to najlepszy konwent w tym kraju, więc zdecydowanie najlepszy wybór na początek przygody z owymi.

    Jako zmotoryzowanego zainteresuje cię zapewne kwestia parkowania :
    Wygląda to mniej więcej tak, że ulica przy której jest wejście do szkoły jest objęta strefą płatnego parkowania, ale już ta biegnąca zaraz obok - nie - więc zdecydowanie warto przyparkować tam.
    Ew. niedaleko jest parking płatny (a nawet parę) ale to już droższa sprawa na cały weekend.
    Tu są strefy:
    http://www.zdm.poznan.pl/parking_zone.php?site=parkingi
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 15-03-14 o 15:03
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  6. #76
    Zaciekawiony FNiN Awatar fifi
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    Wygląda super, więc jak tylko szef i dziewczyna da mi wolne to pojadę.

    Niby chlać w piątek i sobotę można, ale każdy z tego forum preferuje Kubusia? Bo jak tak to i w niedzielę można .
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 15-03-14 o 15:05

  7. #77
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    niby chlać w piątek i sobotę można ale każdy z tego forum preferuje Kubusia???Bo jak tak to i w niedziele można
    Ja preferuje piwko, więc zapraszam na browara.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  8. #78
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    Będę jechać w piątek z Bielska do Katowic Kolejami Ślaskimi o 7:07 i dalej z Katowic do Poznania o 8:36 TLK 38102 ZEFIR. Planowo na dworcu głównym mam być 14:22. Jeśli jakimś sposobem ktoś zabiera się tym samym pociągiem albo dojeżdża na miejsce w tym samym czasie, to mogę służyć swoim przemiłym towarzystwem.

    Btw. Alfa, puściłam przelew z kasą, w poniedziałek powinnaś dostać. :}

  9. #79

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    Ja z Młodym będziemy już w czwartek, około 17. Kasiu, wyślę ci kasę za nas dwóch, na wypadek gdybyśmy za późno przyjechali, żeby samemu odebrać akredytację. Jeśli się wyrobimy ofiarujemy swoją pomoc w zakresie logistyki i czekania

    A tak btw, może niech każdy napisze, ile miejsc w sleepie potrzebuje i wrzućmy to później do pierwszego posta (do tej listy, co już jest). Wtedy łatwiej będzie zajmować miejsca w sleepie.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  10. #80
    Zaciekawiony FNiN Awatar fifi
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: PYRKON '14

    To ja rozumiem, bo tak miedzy nami wcale nie lubię Kubusia
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 15-03-14 o 22:07

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę