<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 121
  1. #91

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Mnie ta część najmniej się podobała. Lubię technologię a w tamtej części było jej raczej mało. Ogólnie to strasznie powoli ją czytałem i bardzo mi się dłużyła, momentami nawet na jakiś czas ją odkładałem. No i jak powtarzałem serię, to jakoś ją pominąłem...
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #92
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Kurczę, trochę trudno mi się pogodzić z tym, że ta część jest tak mało lubiana. Mnie zainspirowała nawet do stworzenia opowiadania i ogólnie wracam do niej z uśmiechem na ustach. Wydaje mi się, że humor Kosikowy był tam na najwyższym poziomie (podobnie w PN). Ale może to tylko ja - wiecznie oczarowana bądź przerażona swoimi snami - tak bardzo odczuwam działanie głównego motywu tej książki.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  3. #93
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Wink Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Uwielbiam sny. Dla mnie pałac snów był ekstra
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  4. #94
    Zaciekawiony FNiN Awatar fuunfanka
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Moim zdaniem jest spoko, ale trochę się zagubiłam w tej części.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 21-08-12 o 22:29

  5. #95
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    163

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Kiedy przeczytałam Pałac snów pierwszy raz wydawał się najgorszy. Potem czytałam go jeszcze kilka razy i stwierdzam że to jednak jedna z lepszych części.

  6. #96
    Zaciekawiony FNiN Awatar ZosiaFNIN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Moim zdaniem plusy to prawda, lecz to o minusach, nie. Ja teraz czytam 4cz, tam jest fajna improwizacja w 11 rozdziale "Musical'':3

    //Pisz normalną czcionką, nie pogrubiaj, nie podkreślaj i nie pochylaj całego tekstu. Jest to niepotrzebne i źle się to czyta.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-10-12 o 14:51

  7. #97
    Zaciekawiony FNiN Awatar lucky
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Plusy się zgadzają, ale minusy nie koniecznie. MIŚ SUPER SKRÓT był w pewnych momentach aż zbytnio mroczny, co mnie przerażało... Ale część podobała mi się... Sorry wg o czym my mówimy, co by Kosik nie napisał w FNiN było by super... Nawet jakby wzorował się na Krzyżakach, a uważam, że to największa porażka książkowa na ŚWIECIE

    Pilnuj pisowni, bo trzeba poprawiać praktycznie każdy Twój post. No i ponownie złe użycie skrótu 'wg'. Wg = według//Jasti
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 25-01-13 o 19:14

  8. #98
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Według mnie PS jest, obok OS i TMK, najlepszą częścią serii. Nie jestem maniaczką technologii, a ta książka była miłym przerywnikiem po dwóch poprzednich częściach. Poza tym ma ten swój klimacik, jak zwykle dużo humoru, no i po lekturze zaczęła mnie kręcić tematyka snów

  9. #99
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    [@Lucky: "Krzyżacy" to najlepsza ta szkolna i książka historyczna, jaką czytałem. Największa porażka książkowa na świecie? Przeczytałeś do końca? Od początku? Nikt nie ma prawa czepiać się Sienkiewicza, a zwłaszcza "Krzyżaków".]

    A PN jest jedną z ciekawszych części i z pewnością o wiele przewyższa OS 1, czy drugą połowę BM. Pałac to bardzo ciekawy pomysł, historia jest ciekawa i wciągająca, ale nieco zagmatwana (czy tylko ja nie mogę przypomnieć sobie wszystkich wydarzeń chronologicznie?). Jednak w połączeniu z motywem powieści tworzy to ciekawy efekt.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 26-01-13 o 16:46

  10. #100
    Zainspirowany FNiN Awatar Miśkaxd
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Pałac Snów - najgorsza część serii?

    Ale czemu? To dodaje tej przygodzie tylko jeszcze większej niezwykłości
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 08-03-13 o 19:19

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę