<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Johny
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Red face Czy będą następne filmy FNiN?

    Jestem nowym fanem FNiN nie jestem zbyt obcykany jeszcze ale do rzeczy.
    W marcu (czyli w tym miesiącu) w kinach będzie film FNiN oraz TMK dlaczego niema filmu FNiN GNL(Gang Niewidzialnych Ludzi) czy będą następne części filmu?Odpowiadajcie!

  2. #2
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Odpowiadając na pytanie z tytułu: nie wiadomo. Wg mnie zależy to od powodzenia TMK, aczkolwiek, jak napisał pan Kosik: Kolejny film na podstawie Felixa, Neta i Niki to naturalny plan po ekranizacji TMK. Ale kiedy i jak, to jeszcze nie wiem.

    Niestety muszę też cię też wyprowadzić z błędu: filmu TMK z pewnością nie będzie w kinach w tym miesiącu. Był taki plan (tak jak początkowo listopad ubiegłego roku), ale jak widać nie wyszło; musieliby już reklamować film. Nie wiem, jaka jest aktualna wersja - chyba coś o jesieni było mówione.

    Dlaczego nie ma GNL? Bo z niego miał być serial, ale nie ma - może kiedyś będzie. No i TMK jest mimo wszystko ciekawsze, choć zobaczymy, jak to wyjdzie w filmie

    PS. Przeniosłem temat do odpowiedniejszego działu. Z downloadem to dużo wspólnego nie ma
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar nika22
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    103

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Będzie następny film. Ma to być ekranizacja Trzeciej Kuzynki.

    (...) Bogatszy o doświadczenia przymierzam się do ekranizacji „Trzeciej Kuzynki”. Tym razem ma to być film, który spodoba się wszystkim.(...) Kończę trzynasty tom Felixa i zaraz biorę się do scenariusza „Trzeciej Kuzynki”
    Takie informacje podał Pan Kosik w wywiadzie dla portalu LubimyCzytać, odpowiadając na pytania zadane wcześniej przez internautów
    WWJD?

  4. #4
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Warto jednak dodać, że o filmie na podstawie Trzech Kuzynek nie wiadomo wciąż nic konkretnego, zatem może nie powstać prędko (albo i w ogóle).

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mam mózg
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Tak będzie 3K.

    //Już kilka osób wyżej to napisało. Nie wiem po co dawać jeszcze raz to samo, nawet bez żadnego komentarza dodatkowego...//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 02-08-13 o 17:42
    Bez względu na wszystko
    pamiętaj że uśmiech jest jak słońce. Nie ma bez niego życia.

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Nie sądze.W TMK było więcej, że tak powiem akcji niż w GNL.Oglądałem TMK na stronie internetowej, mogliśmy iść z klasą do kina, ale oni woleli iść na Paranormana, kiedy tłumaczyłem, że czytałem książkę i to będzie niezłe. Ale wracając do tematu -jedyne emocjonujące momenty w GML to duchy na strychu i żelazne drzewo. Jednak w filmie nie spodobało mi się niewykorzystanie kluczowych momentów książki - jak odkrycie, że to bohaterowie byli bezkształtem.

    //Kolega jest nowym wcieleniem Joyca, czy tylko zapomniał o interpunkcji? Idea przecinka nie powstała bez powodu i radzę o niej pamiętać, bo kolejne posty w postaci bełkotu będą usuwane i karane ostrzeżeniami.//
    Fileas
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 08-08-13 o 19:57

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar oliwier788
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Tak będzie FNiN oraz 3K, podobno w przyszłym roku, czyli 2014, ale dobra wiadomość jest taka, że mają już scenariusz.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 10-08-13 o 12:22

  8. #8
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Przyszłoroczny termin jest chyba wyssany z palca, jeśli nawet uda się zdobyć dofinansowanie i w przyszłym roku rozpocząć zdjęcia (pamiętajmy, że TMK miał dofinansowanie PISF-u długo przed zdjęciami, a scenariusz 3K jest dopiero na drodze do wsparcia), to i tak premiera w 2014 jest nierealna - zdjęcia w wakacje + przynajmniej kilka miesięcy na montaż za nic nie zmieści się w 2014.

  9. #9
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Minimum 2015.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar nieogar
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Czy będą następne filmy FNiN?

    Cytat Zamieszczone przez FNiN2 Zobacz posta
    Jednak w filmie nie spodobało mi się niewykorzystanie kluczowych momentów książki - jak odkrycie, że to bohaterowie byli bezkształtem.
    I co? Uważasz, że weszli do samych siebie? Bohaterowie nie byli bezkształtem. Oni byli tylko tą poświatą o kształcie człowieka na czas gdy weszli do bezkształta i znaleźli się w innym wymiarze, tak samo jak tamci żołnierze.
    Ostatnio edytowane przez nieogar ; 12-08-13 o 21:19 Powód: błąd
    Ludzie się skończyły, jedz dżem.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę