<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 133

Wątek: Anime i Manga

  1. #21
    Zainspirowany FNiN Awatar zuzka
    Dołączył
    Jul 2008
    Wiek
    28
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Ja zaczynałam od Naruto. Oglądałam to anime jakieś 3 miesiące, ale potem to się zaczęło stawać nudne (jednak nie mogę nie wiedzieć co będzie dalej - teraz czytam mangę ). Potem miałam fazę na Bleacha. Jednak odcinków było tak dużo, że uważałam, że oglądanie wszystkich to strata czasu. I znowu sięgnęłam po mangę. Potem był czs na Vampire Knight i Bloody Kiss (no bo po sadze "Zmierzchu" to tylko wampiry, wampiry i jeszcze raz wampiry ). Wtedy to mi się wydawało ciekawe... VK i czytałam i oglądałam, a Bloody Kiss - znowu manga. Większe uroki anime poznałam przy Death Note. To jest jedno z moich ulubionych. Następnie czytałam Bakumana (niestety anime nie ma). I wreszcie... FullMetal Alchemist! W tym się po prostu zakochałam Myślałam, że pierwsza seria była najlepsza, ale Brotherhood to wedłud mnie mistrzostwo!

    No i nie mam pojęcia co będzie następne. Pewnie trafię na to przez przypadek i wtedy będę miała nową obsesję
    Zerknąłem do środka. Dostrzegłem stado ogromnych zwierzaków wyciągniętych w najróżniejszych pozach wewnątrz pokoju, przypominającego salon w sitcomie, oglądany oczami ostro naćpanego telewidza. Już miałem zapytać Annę, gdzie trzymane są psy, kiedy dotarło do mnie, że właśnie to były psy.

    Dan Dye, Mark Beckloff, Wspaniała Gracie

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar karol
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Ja tylko czytam sobie death-note
    Naprawdę super! (:
    //Byłoby naprawdę super, jeśli napisałbyś choćby zdanie uzasadnienia. //Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 06-03-10 o 18:10

    Kliknij, nie pożałujesz

  3. #23
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Anime - czyli japońskie seriale animowane!

    Hmm... Nie oglądam. Nie cierpię wszystkich 'bajek' typu DB (sorry, Jasti), które polegają na napieprzaniu i przeżywaniu wszystkiego Ale sam zbieram się żeby obejrzeć np. Hellsing albo Neon Genesis Evangelion.

    //Począwszy od tego posta...//Zeg

  4. #24
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Anime - czyli japońskie seriale animowane!

    dla mnie bezkonkurencyjne są "Death Note" i "Kuroshitsuji"
    ostatnio zaczęłam "Sayonara,zetsubou sensei " ale jakoś nie mam czasu skończyć
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  5. #25
    Zainspirowany FNiN Awatar Adri
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    132

    Domyślnie Odp: Anime - czyli japońskie seriale animowane!

    Moja siostra oglądała DN. Zdecydowanie była nim zachwycona. ^ ^

    Oglądałam z pewnością godny polecenia Kanon ( 2006 - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/...n-2006/rec/906 ). "W odróżnieniu od wielu z założenia wzruszających serii, tutaj uniknięto przesadnego dawkowania smutku. Nie dostajemy więc anime dołującego i wprawiającego w depresję, ani też takiego, w którym nie rozumiemy, dlaczego właściwie postacie ronią te niepotrzebne łzy. Kanon wprawdzie potrafi zasmucić, lecz mimo wszystko jest także opowieścią o nadziei, która niekoniecznie musi zawieść." ( http://anime.tanuki.pl/strony/anime/328-kanon/rec/320 ) Coś wspaniałego.Jest jeden minus. Po obejrzeniu zaczęłam używać em...dźwięku wydawanego przez jedną z bohaterek. Jest to słodkie "Ughuu" Grafika jest cudowna! Gorąco polecam (Jeszce raz - Kanon 2006 ! )

    Kolejne anime : Azumanga Daioh. <33 Wspaniała komedia. Uśmiałam się przy tym niesamowicie Możemy obejrzeć tu przygody przyjaciółek uczęszczających do jednego liceum. Nie zobaczymy tam miłosnych problemów - w sumie to chyba dobrze. Azumanga jest idealna na poprawę humoru, a przynajmniej na mnie działała bardzo rozweselająco. Jee! ( http://anime.tanuki.pl/strony/anime/...-daioh/rec/319 )

    Dalej...

    Oczywiście znany i sławny DB ^ ^

    Prf.

    Higurashi no Naku Koro ni Kai. (Przedtem jest Higurashi no Naku Koro ni -->Higurashi no Naku Koro ni Rei. Widziałam tylko Kai. Reszta została mi zabroniona przez kochającą siostrę która opiekuje się mną jak tylko może. ( Fakt faktem, łagodnych scen to tam ponoć mało było ) Myślałam, że jeśli obejrzę część końcową nic nie zrozumiem. Siostra jednak opowiedziała mi co było wcześniej, oczywiście pomijając co drastyczniejsze sceny xD Cieszę się, że zobaczyłam chociaż tyle. Higurashi zdradzam nam tajemnicę Hinamizawy, małego miasteczka, oraz małej Riki i jej przyjaciół którzy próbują ratować to właśnie miasteczko i samych siebie przed okropnym przeznaczeniem. Seria wstrząsająca, trochę pokręcona, bardzo zagadkowa. Warto. ( http://anime.tanuki.pl/strony/anime/...i-kai/rec/1069 )

    Coś jeszcze?

    Kawałek Air. Miałam obejrzeć całe, ale jakoś nie mogę się zabrać. Grafika jest wspaniała, z tego co czytałam fabuła również. "Przez dwanaście odcinków będziemy przyglądać się, jak upływa gorące, słoneczne lato, a Yukito poznaje skomplikowane historie, w które uwikłane są jego nowe przyjaciółki. Z czasem przedstawiona nam zostanie też o wiele starsza opowieść, legenda o skrzydlatej Kannie i jej towarzyszach, mówiąca o początkach podróży, którą po tysiącu lat wciąż kontynuuje Yukito." ( http://anime.tanuki.pl/strony/anime/323-air/rec/315 )

    " Nad Air pracował ten sam zespół, który wcześniej tworzył Kanon " <33

    I to chyba tyle...Przynajmniej tyle zdołałam sobie przypomnieć. Dużo to nie jest, ale nadrobi się zaległości.
    "Do tej pory jesteś dla mnie tylko małym chłopcem podobnym do stu tysięcy innych małych chłopców. I nie jesteś mi do niczego potrzebny. Jestem dla ciebie po prostu lisem podobnym do stu tysięcy innych lisów. Ale jeżeli mnie oswoisz, staniemy się sobie potrzebni. Wtedy będziesz dla mnie jedynym na świecie i ja będę dla ciebie jedynym na całym świecie…"

    Antoine de Saint-Exupéry


    Już zbyt wiele się stało,
    co się stać nie miało,
    a to, co miało nadejść,
    nie nadeszło.

  6. #26
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Anime - czyli japońskie seriale animowane!

    Ja lubiłem swego czasu Hellsinga. Ale tylko pełną wersję, nie zaś anime.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #27
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Anime - czyli japońskie seriale animowane!

    Nienawidzę wszelkiej postaci anime/ mangi. Nie lubię po prostu takich motywów, drażni mnie ten styl graficzny.

    //...a skończywszy na tym ta część dyskusji została przeniesiona ze zdublowanego tematu.//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 02-09-10 o 19:15
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  8. #28
    Użytkownik zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    223

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Jej, nie wiedziałem, że taki temat jest. Następnym razem będę sprawdzał uważniej.

    Wracając do tematu. Widzę, ze Adri jesteś wielka miłośniczką anime. Ostatnio strasznie mi się ta animacja spodobała, wiec zacząłem oglądać. Natknąłem się na jedno świetne anime, a mianowicie „Tales of the abyss”. Po prostu zakochałem się w nim. *.* Śliczna grafika, piękna muzyka i świetna fabuła! Anime zawiera niesamowitą akcje, która wiążę się z wydarzeniami, które nastąpiły bądź mają nastąpić. Zawiera także lekką dawkę humoru, dzięki któremu anime pokochałem jeszcze bardziej. Bohaterowie stają przed różnymi decyzjami i niekiedy trudnymi wyborami. Obejrzałem wszystkie 26 odcinków i strasznie ubolewam nad tym, że jest ich tak mało. Niemniej jest to jedyne anime, które obejrzałem w całości i tak strasznie mi się podobało. Polecam wszystkim wielbicielom fantasy z pięknymi postaciami.

    Nie wiem co mam zacząć teraz oglądać.. xD
    Ostatnio edytowane przez Patricio ; 03-07-11 o 14:09

  9. #29
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Fairy Tail,
    DEATH NOTE (w filmie Ryuk wyszedł lepiej),
    Nanatsuiro drops,
    Tokyo mew mew itp.
    Ostatnio edytowane przez Konpopoz_i_Roznakin ; 15-09-10 o 21:54

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN Awatar Matpollo
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Anime, manga, J-Rock ? Straaasznie się zraziłem do tego. Zapytałem pod zdjęciem co to za kobieta, okazało się że to jakiś facet z mangi, od razu rzuciła się grupa nastolatek - Nawalę ci za to, łaaa. Kumalski?!!!!? ...
    Posłałem każdej adres, mieszkają w miejscowościach oddalonych najdalej 13 km, dla mnie to żaden problem, ale jakoś żadna się nie zgłosiła jeszcze. Nienawidzę hipokrytów i ludzi rzucających słowa na wiatr.
    Co do anime, to oglądałem swego czasu Full Metal Alchemist, anime dla mnie dobre. Ale DB nic nie pobije ; p
    "Wyruszam w drogę, daleką drogę
    Trwać niby bezpiecznie już dłużej nie mogę
    Chcę odkryć to, co zakryte przede mną
    Chce szukać tego, choć może nadaremno"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę