<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 133

Wątek: Anime i Manga

  1. #11
    Zaciekawiony FNiN Awatar Fryka
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    28
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Właśnie jestem po przeczytaniu (czterokrotnym) 5 tomów FMA. Muszę stwierdzić, że manga bije anime na głowę ("Kij ci w oko, bucu!", "Kurnaaa! Ale wiateeer!", "Chcemy zapytać o transmutację ludzkiego ciała! (...) Choćby to miało nas kosztować życie, pójdźemy tam i spytamy... Spytamy... Aaaal! To było krótkie życie!", historie poboczne (np. w historii "Wojskowy pies?..."?: "Wtedy właśnie wszyscy w jednostce postanowili nigdy, ale to nigdy w życiu nie sprzeciwiać się porucznik Hawkeye...". Miny żołnierzy i przerażenie psa - bezcenne) itp. Ale to nie komedia wbrew pozorom. Są i poważne momenty... pogrzeb na przykład.).
    A, no i jeden tomik Death Note. Ja chcę więcej! Jest świetne. Dzięki za polecenie, Mazda (moja mama (a co za tym idzie - ja też) jeździ Mazdą 14-15-letnią xD). A Ryuk jest właśnie najfajniejszy. I złota myśl Lighta, znajdująca sens w codziennym życiu (E, stop! Ja nie mam zamiaru nikogo zabijać!) "Jak tak na nich patrzę to zaczynam myśleć, że zabicie ich wszystkich byłoby z pożytkiem dla tego świata".
    Ostatnio edytowane przez Fryka ; 28-04-09 o 19:27
    "35 l wody, 20 kg węgla, 4 l amoniaku, 1.5 kg wapna, 800 g fosforu, 250 g soli, 100 g saletry, 80 g siarki, 7.5 g fluoru, 5 g żelaza, 3 g silikonu oraz 15 innych substancji"...


  2. #12
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiuhna
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Przeczytałam ponad 20 tomów "Naruto", obejrzałam wszystkie odcinki, mam za sobą FullMetalAlchemist, kupiłam wszystkie 4 płyty z "Melancholią Haruhi Suzumiyi" (boooskie...) i w jeden wieczór obejrzałam wszystko. Oprócz tego przeczytałam 10 tomów "Love Hina" no i prenumeruję magazyn "Otaku", więc raczej jestem w temacie. Mimo to, mam już tego wszystkiego dosyć (oprócz ukochanej Suzumiyi *____*) ;-P Aha, i oglądałam/czytałam też parę innych M&A (w takiej kolejności), w tym "Chobits", "Jigoku Shoujo", "Bleacha" i te de. Muszę przyznać , że niektóre pozycje były niezłe, ale M&A już mi się przejadło i dostałam uczulenia na wielkookie dziewczynki z wielkimi biustami i dziwnymi kolorowymi włosami. ;-P

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Rzeczywiście M&A może się niektórym znudzić. Wszystko przez mało oryginalną fabułę, kiepską kreskę i sztuczne postaci. Drugim powodem jest oglądanie z reguły tego samego gatunku. Dlatego ja oglądam różne rodzaje anime. Zależnie od nastroju i wielu innych czynników. Ostatnio moim faworytem jest Higashi no Eden. Naprawdę polecam! Dla zainteresowanych recenzja na Tanuki:
    http://anime.tanuki.pl/strony/anime/...-eden/rec/1475
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiuhna
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Po prostu zmęczyły mnie te wielkie oczy zajmujące pół głowy i dające po oczach kolorowe włosy Poza tym w wielu, wielu mangach postaci są takie... no, schematyczne, nudne. I choć staram się oglądać różne gatunki, to cały czas jest tak: albo się cały czas leją w lasku, albo kawałki mózgu rozbryzgują się po ścianach, albo krew się leje i zaraz się w niej utopię, albo cały czas się obściskują i wyznają sobie miłość xD

  5. #15
    Zainspirowany FNiN Awatar Tsukinu
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Naruto,Bleach no i oczywiście Dragon Ball ;p

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar CataraChan
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Naruto
    Pierwsze anime jakie zaczęłam oglądać (jakieś pół roku temu) W niektórych momentach wzrusza a w innych rozśmiesza do łez Mowię to nie jest bajeczka dla dzieci. Jetix zacenzurował krew i wycięł częsć scen. Jak ktoś chce zacząć oglądać to radzę z napisami
    Bleach
    Bardzo fajne choć trochę przedłuża akcje. Też miejscami wzruszające a humor to po prostu powala na kolana
    Death Note
    Jest inne niż dwa wcześniej wymienione. Raito czy tam Light który chce oczyścić świat z przestępców. Jego działania pozostawiają wiele do zastanowienia się czy robił dobrze czy źle. Zakończenie jest jakie jest nie wiem czy powinno tak się skończyć

    Ogólnie wszystkie te anime polecam bo... no bo są fajne

  7. #17
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Post Odp: Anime i Manga

    Cytat Zamieszczone przez Asiuhna Zobacz posta
    Po prostu zmęczyły mnie te wielkie oczy zajmujące pół głowy i dające po oczach kolorowe włosy Poza tym w wielu, wielu mangach postaci są takie... no, schematyczne, nudne. I choć staram się oglądać różne gatunki, to cały czas jest tak: albo się cały czas leją w lasku, albo kawałki mózgu rozbryzgują się po ścianach, albo krew się leje i zaraz się w niej utopię, albo cały czas się obściskują i wyznają sobie miłość xD
    No właśnie...Osobiście nie znoszę anime i uciekam jak najdalej od takich japońskich klimatów ;P. Nie żebym uważał że to g... ale po prostu mnie odrzucają kolorowe fryzury,Pokemony,wybuchy, czary, ratowanie świata i inne Naruty
    Nie walczę z anime bo rozumiem że wielu osobom się to podoba. Tylko wyrażam swoje własne zdanie
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  8. #18
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    55

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Ale są również takie mangi, które coś ze sobą niosą. Np. "Beautiful people" (wydawnictwo:Hanami), to 6 krótkich opowiadań SF, niby zwykłe, a tyle mówią o życiu człowieka i czegoś uczą. Nie piękno jest najważniejsze, pomagaj nawet gdy sam masz problemy,etc.
    Wiadomo, większość to dosyć głupawe historie, ale od czasu do czasu je oglądam-dla rozrywki, bo jeszcze mi się nie znudziły, bo...Jest za dużo powodów...

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Wychowałem się na Dragonballu jak połowa moich rówieśników, + przeczytałem sage? tegoż db. Pozatym - manga/anime mnie nie interesuje.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  10. #20
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    55

    Domyślnie Odp: Anime i Manga

    Ja bawiłam się w Db z kolegami. Jako jedyna dziewczynka...o matko XD przez długi czas nie interesowałam się M&A, ale (to jest okropne!) zobaczyłam na Jetixie Naruto XD'' i zaczełam oglądać w internecie- N. mi się znudził, więc oglądam inne. i czytam. Najlepiej się uczy niemieckiego na mangach ("Du muss schterben" czy jakoś tak xD). Naprawdę, boski sposób xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę