<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Kłótnie

  1. #1
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Kłótnie

    Chcecie się kłócić? Obrażać (w pewnych, oczywiście granicach)? Tu jest na to miejsce. Luk, proszę o wyrozumiałość Takie miejsce jest po prostu potrzebne!
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    Wyrozumiałość? O nie. To przecież temat do kłócenia się . Będę więc kłócił się na temat tematu o kłótniach xD.

    Nie wiem po co coś takiego (lepiej dyskutować niż od razu się kłócić - te dwa słowa to bynajmniej nie to samo), ale zobaczymy, może się przyda
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  3. #3
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    Szczerze to to takie trochę nie teges, ten temat w sensie. No bo kłótnie przecież przychodzą naturalnie, nie ma tak, że mam ochotę się pokłócić, to sobie kogoś zbluzgam i już. Chyba że jak gdzieś rozwinie się kłótnia to żeby nie było offtopu, można tu przenosić posty...
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    zwłaszcza że ktos moze uznac daną dyskusje za kłótnie i napisac tutaj a druga osoba nie za kłótnie i nie zaglądać tu.

  5. #5
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    Dyskusja, w tym temacie przerodziła się w offtop. Odpowiem, więc na post mikolasa109 tutaj.
    Nie uważam tej dyskusji za kłótnię- na początku chciałem napisać tu: http://forum.fnin.eu/showthread.php?...arenie./page49 - ale za radą kama odpiszę w tym temacie.

    Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    ja jestem otwarty na sugestie i rady ale chamskich odzywek do mnie nie ścierpię. I proszę powiedz mi o jakiej szpanerskiej postawie mówisz... Ja po porostu stwierdzam fakt że tekst tego artykułu jest nie potrzebny bo jak sam zauważyłeś wszystkie rzeczy tu powiedziane były wszystkim znane. (aha jeżeli jesteś nie miły to może czas to zmienić??)
    Opcja: sprawdzanie pisowni nie gryzie. Istnieją także znaki interpunkcyjne, a zdanie zaczynamy wielką literą.
    Taka przyjacielska rada.

    Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    Ja po porostu stwierdzam fakt że tekst tego artykułu jest nie potrzebny
    Od początku:
    Ty uważasz, że news był niepotrzebny, a ja twierdzę, że fanclub ma za zadanie, umieszczać na stronie głównej, wszystkie informacje związane z FNiN.
    Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    jak sam zauważyłeś wszystkie rzeczy tu powiedziane były wszystkim znane.
    Zakładam, że nie wszyscy o tym wiedzieli. Jeśli chociaż jedna osoba dowiedziała się czegoś nowego dzięki temu newsowi, to był sens go dodawać.
    Zresztą, nigdzie nie widziałem dokładnej treści opisu z tylnej okładki Świata Zero. Może Ty gdzieś go podawałeś?
    Muszę też zaznaczyć:
    -O fabule Buntu Maszyn też było wiadomo wiele, a mimo to powstał ten news: http://forum.fnin.eu/showthread.php?...3u-ksi%B1%BFki
    -Mimo, że po premierze BM, gdy większość osób miała już rzeczoną książkę, ktoś dodał takiego newsa:
    http://forum.fnin.eu/showthread.php?1584-Wyklejka-BM


    Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    ja jestem otwarty na sugestie i rady ale chamskich odzywek do mnie nie ścierpię.
    Ja nie byłem chamski, tylko niemiły. Jest pewna różnica. Nie obrażałem Cię, tylko krytykowałem twoje wypowiedzi. Chyba nie masz zamiaru obrażać się na mnie, tylko dla tego że moja opinia, różni się od Twojej?

    Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    I proszę powiedz mi o jakiej szpanerskiej postawie mówisz...
    Już wyjaśniam:
    Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    Ja powiedziałem to i więcej podczas wywiadu. Przeczytajcie sobie. Niepotrzebnie to powtarzałeś
    <=>"Ja już o tym powiedziałem! Tralalalala. Słuchaj mnie, jestem mądrzejszy, bo rozmawiałem z Kosikiem!"
    Tak odbieram Twoją wypowiedź.
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 21-10-11 o 20:53
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar mikolas109
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    Ach... Jeżeli tak został odebrany mój post to przepraszam. Nie chciałem w ten sposób przed nikim szpanować. Myślę że się nie zrozumieliśmy. bla bla bla itd. właściwie uważam te kłótnie za zamkniętą ( chyba że się mylę to mnie popraw ). I co do mojej ortografii i interpunkcji to nie masz się czego czepiać. Staram się dbać o poprawność wypowiedzi ale byłem trochę wkurzony i nawet nie poprawiałem swoich wpisów. Jeżeli jest jeszcze jakaś sprawa do wyjaśnienia to zapraszam.

  7. #7
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    I co do mojej ortografii i interpunkcji to nie masz się czego czepiać. Staram się dbać o poprawność wypowiedzi ale byłem trochę wkurzony i nawet nie poprawiałem swoich wpisów.
    Moja wypowiedź:
    Cytat Zamieszczone przez Drago Zobacz posta
    Opcja: sprawdzanie pisowni nie gryzie. Istnieją także znaki interpunkcyjne, a zdanie zaczynamy wielką literą.
    Taka przyjacielska rada.
    nie miała być złośliwa. Jeśli miała wydźwięk ironiczny, to była ona niezamierzona.
    Chciałem powiedzieć, że dużo osób ma problemy z ortografią(ja także), a używanie opcji o której mówiłem, ułatwia życie.

    Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    Jeżeli jest jeszcze jakaś sprawa do wyjaśnienia to zapraszam.
    Nie, ja już wyjaśniłem moją opinię, w sprawie newsa z informacjami o opisie Ś0.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    Do Andrzej :
    Primo mam już 13 lat tylko nie wiedzieć czemu system strony nie zaktualizował.
    Żadna różnica. Nadal jesteś dzieckiem.

    Secondo a od kiedy 18-latki czytają książki dla dzieci ?



    Jeśli już, to ''secundo'', intelektualisto.
    Wolny kraj i mogę sobie czytać, co mi się żywnie podoba.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    No i mamy kłótnię
    Ostatnio edytowane przez Koalax3 ; 25-10-11 o 16:40
    Jakie jest przesłanie Metalliki? Nie ma przesłania, ale gdyby było, to brzmiałoby tak: zajrzyj wgłąb siebie, nie słuchaj mnie, nie słuchaj Jamesa, nikogo nie słuchaj – szukaj odpowiedzi w sobie samym. — Lars Ulrich

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Kłótnie

    Cytat Zamieszczone przez mikolas
    Secondo a od kiedy 18-latki czytają książki dla dzieci ?
    Cytat Zamieszczone przez wikipedia
    Felix, Net i Nika – cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika.
    Cytat Zamieszczone przez Andrzej
    Jeśli już, to ''secundo'', intelektualisto.
    Zależy w jakim języku

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę