<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 11

Wtek: Ktnie

Fan FNiN Awatar Woju
    Doczy
    Jun 2007
    Pe

Domylnie Ktnie

Chcecie si kci? Obraa (w pewnych, oczywicie granicach)? Tu jest na to miejsce. Luk, prosz o wyrozumiao Takie miejsce jest po prostu potrzebne!
    Wszystkie bdy w moich wypowiedziach s celowe. Umiem pisa i czyta

Zagorzay Fan FNiN Awatar Luk
    Doczy
    Oct 2007
    Pe

Domylnie Odp: Ktnie

Wyrozumiao? O nie. To przecie temat do kcenia si . Bd wic kci si na temat tematu o ktniach xD.

Nie wiem po co co takiego (lepiej dyskutowa ni od razu si kci - te dwa sowa to bynajmniej nie to samo), ale zobaczymy, moe si przyda
    Kad spraw mona rozwiza w trojaki sposb: dobrze, le i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda

"Cudzej pizzy si nie zeera!"
    ~Buka

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Szczerze to to takie troch nie teges, ten temat w sensie. No bo ktnie przecie przychodz naturalnie, nie ma tak, e mam ochot si pokci, to sobie kogo zbluzgam i ju. Chyba e jak gdzie rozwinie si ktnia to eby nie byo offtopu, mona tu przenosi posty...
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zagorzay Fan FNiN Awatar Patryx
    Doczy
    Oct 2008
    Pe

zwaszcza e ktos moze uznac dan dyskusje za ktnie i napisac tutaj a druga osoba nie za ktnie i nie zaglda tu.

Lunatyk Awatar Drago
    Doczy
    Sep 2008
    Pe

Dyskusja, w tym temacie przerodzia si w offtop. Odpowiem, wic na post mikolasa109 tutaj.
    Nie uwaam tej dyskusji za ktni- na pocztku chciaem napisa tu: http://forum.fnin.eu/showthread.php?...arenie./page49 - ale za rad kama odpisz w tym temacie.

Cytat Zamieszczone przez mikolas109 Zobacz posta
    ja jestem otwarty na sugestie i rady ale chamskich odzywek do mnie nie cierpi. I prosz powiedz mi o jakiej szpanerskiej postawie mwisz... Ja po porostu stwierdzam fakt e tekst tego artykuu jest nie potrzebny bo jak sam zauwaye wszystkie rzeczy tu powiedziane byy wszystkim znane. (aha jeeli jeste nie miy to moe czas to zmieni??)
    Opcja: sprawdzanie pisowni nie gryzie. Istniej take znaki interpunkcyjne, a zdanie zaczynamy wielk liter.
    Taka przyjacielska rada.

Ja po porostu stwierdzam fakt e tekst tego artykuu jest nie potrzebny
    Od pocztku:
    Ty uwaasz, e news by niepotrzebny, a ja twierdz, e fanclub ma za zadanie, umieszcza na stronie gwnej, wszystkie informacje zwizane z FNiN.
    jak sam zauwaye wszystkie rzeczy tu powiedziane byy wszystkim znane.
    Zakadam, e nie wszyscy o tym wiedzieli. Jeli chocia jedna osoba dowiedziaa si czego nowego dziki temu newsowi, to by sens go dodawa.
    Zreszt, nigdzie nie widziaem dokadnej treci opisu z tylnej okadki wiata Zero. Moe Ty gdzie go podawae?
    Musz te zaznaczy:
    -O fabule Buntu Maszyn te byo wiadomo wiele, a mimo to powsta ten news: http://forum.fnin.eu/showthread.php?...3u-ksi%B1%BFki
    -Mimo, e po premierze BM, gdy wikszo osb miaa ju rzeczon ksik, kto doda takiego newsa:
    http://forum.fnin.eu/showthread.php?1584-Wyklejka-BM

ja jestem otwarty na sugestie i rady ale chamskich odzywek do mnie nie cierpi.
    Ja nie byem chamski, tylko niemiy. Jest pewna rnica. Nie obraaem Ci, tylko krytykowaem twoje wypowiedzi. Chyba nie masz zamiaru obraa si na mnie, tylko dla tego e moja opinia, rni si od Twojej?

I prosz powiedz mi o jakiej szpanerskiej postawie mwisz...
    Ju wyjaniam:
    Ja powiedziaem to i wicej podczas wywiadu. Przeczytajcie sobie. Niepotrzebnie to powtarzae
    <=>"Ja ju o tym powiedziaem! Tralalalala. Suchaj mnie, jestem mdrzejszy, bo rozmawiaem z Kosikiem!"
    Tak odbieram Twoj wypowied.
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 21-10-11 o 20:53
    Cytat Zamieszczone przez Rafa Kosik, Vertical
    A tak naprawd, otrzyma po mierci ask Jasnoci moe tylko czowiek doskonale niewierzcy, bo tylko jego prawe uczynki pyn ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strceniem w Wieczny Mrok.

Zainspirowany FNiN Awatar mikolas109
    Doczy
    Feb 2011
    Pe

Ach... Jeeli tak zosta odebrany mj post to przepraszam. Nie chciaem w ten sposb przed nikim szpanowa. Myl e si nie zrozumielimy. bla bla bla itd. waciwie uwaam te ktnie za zamknit ( chyba e si myl to mnie popraw ). I co do mojej ortografii i interpunkcji to nie masz si czego czepia. Staram si dba o poprawno wypowiedzi ale byem troch wkurzony i nawet nie poprawiaem swoich wpisw. Jeeli jest jeszcze jaka sprawa do wyjanienia to zapraszam.

Lunatyk Awatar Drago
    Doczy
    Sep 2008
    Pe

I co do mojej ortografii i interpunkcji to nie masz si czego czepia. Staram si dba o poprawno wypowiedzi ale byem troch wkurzony i nawet nie poprawiaem swoich wpisw.
    Moja wypowied:
    Cytat Zamieszczone przez Drago Zobacz posta
    Opcja: sprawdzanie pisowni nie gryzie. Istniej take znaki interpunkcyjne, a zdanie zaczynamy wielk liter.
    Taka przyjacielska rada.
    nie miaa by zoliwa. Jeli miaa wydwik ironiczny, to bya ona niezamierzona.
    Chciaem powiedzie, e duo osb ma problemy z ortografi(ja take), a uywanie opcji o ktrej mwiem, uatwia ycie.

Jeeli jest jeszcze jaka sprawa do wyjanienia to zapraszam.
    Nie, ja ju wyjaniem moj opini, w sprawie newsa z informacjami o opisie 0.
    Cytat Zamieszczone przez Rafa Kosik, Vertical
    A tak naprawd, otrzyma po mierci ask Jasnoci moe tylko czowiek doskonale niewierzcy, bo tylko jego prawe uczynki pyn ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strceniem w Wieczny Mrok.

Zagorzay Fan FNiN Awatar Andrzej
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Do Andrzej :
    Primo mam ju 13 lat tylko nie wiedzie czemu system strony nie zaktualizowa.
    adna rnica. Nadal jeste dzieckiem.

Secondo a od kiedy 18-latki czytaj ksiki dla dzieci ?

Jeli ju, to ''secundo'', intelektualisto.
    Wolny kraj i mog sobie czyta, co mi si ywnie podoba.
    There are no atheists in foxholes

Ernie Pyle

Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Doczy
    Jul 2011
    Pe

No i mamy ktni
    Ostatnio edytowane przez Koalax3 ; 25-10-11 o 16:40
    Jakie jest przesanie Metalliki? Nie ma przesania, ale gdyby byo, to brzmiaoby tak: zajrzyj wgb siebie, nie suchaj mnie, nie suchaj Jamesa, nikogo nie suchaj – szukaj odpowiedzi w sobie samym. — Lars Ulrich

Zagorzay Fan FNiN Awatar Patryx
    Doczy
    Oct 2008
    Pe

Cytat Zamieszczone przez mikolas
    Secondo a od kiedy 18-latki czytaj ksiki dla dzieci ?
    Cytat Zamieszczone przez wikipedia
    Felix, Net i Nika – cykl ksiek science fiction dla dzieci i modziey, autorstwa Rafaa Kosika.
    Cytat Zamieszczone przez Andrzej
    Jeli ju, to ''secundo'', intelektualisto.
    Zaley w jakim jzyku

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2023. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad