<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 122
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Geneza Waszych Nicków

    hey to jest kolejny temat, który zawala nam forum, ale co tam no więc, opiszcie tu w jaki sposób powstał wasz forumowy nick. Czy była z tym może związana jakaś historia, czy moze po prostu zobaczyliście przypadkową nazwę w telewizji tylko, jeśli można, nie piszcie skąd się wziął nick typu "?ukasz", "Daria", ok? ale jeżeli bardzo chcecie ...


    O żesz, Luk, sory za tego "?ukasza" tak mi się nasunęło to imię
    Ostatnio edytowane przez Mazda ; 26-01-09 o 18:12
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    No, pisałem już o tym w starym temacie o fotkach, ale z chęcią to powtórzę .

    Być może niektórzy utożsamiają "luk" z Luckiem Skywalkerem. Otóż, jeśli ktoś myśli, że to z pasji do SW wziął się mój nick, to ma rację tylko w połowie. Te trzy litery to początek mojego imienia i tyle. Z racji tego, że "?ukasz" jest jakieś takie pospolite, wymyśliłem luka. Dodatkowo jestem również znany jako Terminus. Obydwa nicki dość ciężko jest znaleźć w internetowym bałaganie, więc zapewniają mi one anonimowość, szczególnie, że nie tylko ja pod nimi się kryję .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  3. #3
    Fan FNiN Awatar acrobot
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    969

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Ja lubię roboty, więc nick musiał być na "-bot". ?e widziałem roverbota, a to jest zestaw LEGO Mindstorms 2.0, więc ten model robota też tam jest. Plusem jest to, żę acrobot jest nie tylko tą zabawką. Więc jestem raczej anonimowy. Tu link dla zainteresowanych
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  4. #4
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Aby opisać jak to się stało że jestem Drago, to muszę skrócić jak zacząłem pisać na forach o fnin:

    Z powstaniem "blogu Manfreda" zacząłem tam pisać, z początku podpisywałem się po imieniu, później z innego imienia (Wiktor), a po jakimś czasie stwierdziłem, że fajniej brzmiałby jakiś inny nick: więc myślałem, a że lubię smoki to od angielskiego Dragon zabrałem "N", pierwszą literę mojego imienia...

    Mogłem to skrócić do Zabrałem N z Dragon i wyszło Drago, ale tak jakoś za krótko by było
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 26-01-09 o 22:05

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    a ja interesuję się motoryzacją pewnego dnia, na parkingu pojawił się nowy model Mazdy, którego nigdy wcześniej nie widziałam. Jako że stało się to dnia, gdy onetowskie forum "unieaktywniono", zastanawiałam się nad wyborem nicku. I padło na Mazdę wahałam się jeszcze między Suzuki, ale chyba dobrze, że wybrałam to co aktualnie mam

    mnie też z pozoru powinno być trudno znaleźć, bo Mazda to przecież samochód. Jadnak ostatno, szukając avatara, znalazłam również mój post
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN Awatar Rastuch
    Dołączył
    Oct 2008
    Wiek
    30
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    No cóż. Mój nick wywodzi się najprawdopodobniej z tego ze dużą część mojego życia wiąże z muzyką reggae. Po tym jak zrobiłem sobie dredy (dosyć niedawno) w moim domu oraz po części w szkole dostałem przydomek Rastuch. Kiedyś na forach oraz na dawnym forum FNiNu na którym bylem zapisany i ledwo ujawniałem swoje istnienie miałem przydomek Vitom ale stwierdzilem ze niedokońca dobrze sie z nim czuje. Rastuch jest lepsze i dobrze sie z nim czuje;]

  7. #7
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    ja czytałem serie septimusa heapa najbardziej mi sie podobało to imie

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Cóż... U mnie mój nick (co jest chyba oczywiste) wiąże sie z zaintresowaniami informatycznymi xD. Kiedyś ktoś to wymyślił w podstwówce i do mnie przylgnęło. Jakimś cudem się potem do gimnazjum przeniosło. Nawet nauczyciele mnie tak czasem nazywają

  9. #9
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Cóż, Jasti to z wymowy Dżasti, a Justyna to Justine [Dżastin]. Jakoś tak się złożyło, że tak na mnie zaczęto mówić wśród znajomych, a ja, całkiem nieoryginalnie i leniwie, przeniosłam ten nick na blogi, kluby i fora internetowe. Chociaż zapewne 90% z Was wymówiłoby mój nick przez "J", co mnie trochę irytuje (i prowadziłam tu gdzieś kiedyś na ten temat dyskusję) to czyta się [Dżasti] i kropka xD Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z moich znajomych wołał na mnie [Jasti], za to [Dżasti] mówią wszyscy i brzmi ok. A "Dżasti" jest dla mnie jest mniej więcej tak porażkowe jak "holidejs", "berzdej" czy "mauntyn", więc... Zostaje Jasti

    //Dziwne... Czytać "jasti". Zawsze Dżasti czytam. Niektórzy Cabana z książki czytają jako Kabana xD
    Ostatnio edytowane przez Procesor ; 27-01-09 o 08:23
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Hehe... A wiesz Jasti, że kojarzysz mi się z taką jedną piosenką Edyty Bartosiewisz?
    http://www.youtube.com/watch?v=5oUn48zH3jo

    Tak jakoś. Zarówno ze względu na Twój nick jak i sposób wypowiedzi, właśnie ta piosenka (nie teledysk!) przyszła mi do głowy
    Ostatnio edytowane przez Luk ; 27-01-09 o 16:10
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę