<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 122
  1. #81
    Zafascynowany FNiN Awatar Bigben
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    442

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Ja jestem Bigben, ponieważ jestem duży.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 15-03-11 o 16:59

  2. #82
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Bardzo fajny temat

    Niestety moja nazwa to poniekąd plagiat, bo osoba z nią juz istniała... Kiedy byłam młodsza pasjonowały mnie wilki i w tym samym czasie odkryłam bloggowanie. Zaczęłam więc sie przyłączać do wilczych blogów (wiecie, tworzy się hierarchię stada, pary zakochanych, każdy opowiada swoją część historii...). Spodobało mi się pewne zdjęcie z podpisem Valixy. Taka wilczyca gdzieś już istniała, może nawet w jakimś innym onetowym blogu, ale... stworzyłam już do niej własną opowieść i nie mogłam z niej zrezygnować. Zostałam już Valixy, nazywając tak właściwie wszystkie następne konta.

  3. #83
    Zaciekawiony FNiN Awatar I am the Walrus
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    "I am the Walrus" to po prostu tytuł jednej z moich ulubionych piosenek.The Beatles,Magical Mystery Tour,I am the Wlrus
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.I told them they didn’t understand life."-John Lennon

  4. #84
    Zainspirowany FNiN Awatar Olona
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    111

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Mój nick pochodzi z "mojego wewnętrznego świata" . Z tym, ze moje "prawdziwe", że tak powiem, imię byłoby za długie, to wzięłam "imię", które mi się wtedy najbardziej podobało. Chociaż czasem żałowałam, że nie nazywam się inaczej-zmienia się to nieregularnie i niezależnie od mej woli.
    Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość. Bo uczciwi są nieprzewidywalni.. Zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie.. głupiego.
    Hej rybomordy! Chcesz negocjować obślizgły palancie? Spójrz co mam! Mam słoik pełen ziemi! Mam słoik pełen ziemi! I zgadnij co jest w środku?!
    -Jack Sparrow
    -Kapitan Jack Sparrow
    -Chyba najgorszy pirat o jakim słyszałem...
    -ale słyszałeś?
    Kapitan Jack Sparrow

  5. #85
    Zainspirowany FNiN Awatar Konpopoz_i_Roznakin
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Proste chyba i nie trza nic pisać.

  6. #86
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    A więc mój nick wziął się od szkolnego przezwiska. Kiedyś nazwał mnie tak mój kolega ze względu na podobne brzmienie tego wyrazu do mojego nazwiska (nie będę podawał ). Co prawda mało kto używa tej ksywki zwracając się do mnie, ale za to przywykłem do niej i lubię ją.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  7. #87
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Wcale nie dlatego że lubię koale!!
    Więc na serio nazywam się Alicja, na W-F koleżanki krzyczały do mnie go-ala a potem przekręciły koala i tak jakoś zostało.
    Ostatnio edytowane przez Koalax3 ; 07-09-11 o 18:09 Powód: zmiana nicku

  8. #88

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Nick, którego teraz używam ma już swoje lata Nie pamiętam zupełnie skąd się wziął. Podejrzewam, że po prostu chwilowo polubiłem Hiszpanię, może chciałem tam na wakacje wyjechać. Fakt faktem, że od jakichś 6-7 lat używam go non-stop czasem tylko urozmaicając, jeśli takie konto już istnieje.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  9. #89
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Na początku było witch97 - jako fanka karteczek witcha w 2 kl.
    potem Patka 27 - od imienia i numerku w dzienniku
    Następnie Kuna.Patka bo lubiłam te zwierzątka.
    Jednak nie podobały mi się cyfry na końcu, ani kropki ani żadne inicjały, więc coś innego musiało być.
    4 kl. przyszedł czas na zozole. Koleżanka chciała by do niej mówić Zozolina.(od zuźki) no i dumam dumam.
    Przyszedł pomysł z Patrycjo_ jest lina to będzie lona
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-02-13 o 17:07

  10. #90
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Fileas, oczywiście od Fileasa Fogga- proza p. Kosika trochę kojarzy się z Vernem. Poza tym Fileasem Foggiem w prywatnym życiu też trochę jestem- spokojny, odpowiedzialny w wyprasowanych koszulach, porusza się praktycznie tylko autostopem i całymi dniami planuje kolejną podróż Póki co cel Peterburg.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę