<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 122
  1. #21
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Bulion ja do czasu kiedy zobaczyłem twoją fotkę to też cię uważałem za chłopaka- sorry, mój błąd, ale zmylił mnie twój nick i avatar...
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 30-01-09 o 11:28

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar bulion
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    32
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    wiem, to jedyny minus tego przezwiska ze jest jakby męskie
    "Poezję pisze się łzami, powieść krwią, a historię rozczarowaniem." Carl Ruiz Zafón

  3. #23
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    [/DRAGO NA PREZYDENTA!/]
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 13-01-17 o 15:39

  4. #24
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    A ja zazwyczaj brałem w grach, itp. nazwy typu piegusek(z powodu tego że mam piegi...), detektyw(z powodu nazwiska, nawet jedna nauczycielka tak do mnie mówiła ), albo skrót od mojego imienia: norbi.

    W dzieciństwie miałem nawet przezwisko: toto/totek-jak po moich narodzinach, rodzice mnie do domu przynieśli to mnie tak siostra nazwała(chyba chciała powiedzieć "kto to?, ale że miała roczek...)- i tak mnie nazywali do czasów podstawówki, a później jakoś przepadło w zapomnienie...

    Sorry za mały offtop, ale chyba można by ten temat rozszerzyć nie tylko do nicków, ale i przezwisk?

  5. #25
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Hah... Te znaczki płci naprawdę by się przydały!

    (Ja się zawsze irytuję, jak po nicku nie da się poznać płci, a sama mam Jasti i kiedyś się ktoś do mnie zwrócił jak do faceta O.o)


    Dobra, chwilowo nie mam nic do dodania, więc się zamykam, żeby nie było, że mod i offtopuje
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #26
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    To będzie dziewiczy post na forum od odebrania mi neta

    No więc kiedyś poddpisywałem się MasterOfSith xD. Ale potem zacząłem oglądać mangę, anime i jakoś wyszło. Jest to imię mojego ulubionego bohatera, a konkretnie Rock Lee z Naruto A MC? Za długo by tłumaczyć, po prostu kręciliśmy film z kolegami (na angielski) i grałem czarnego rapera xD

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar bulion
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    32
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    jak to milo, że ktoś jeszcze pamięta o moim starym wcieleniu

    (od posta )
    "Poezję pisze się łzami, powieść krwią, a historię rozczarowaniem." Carl Ruiz Zafón

  8. #28
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    Tak myślałem... Znaczy się posta myślałem... Myślałem, że to posta, nie postu

    Pewnie, że pamięta

    Ja jeszcze dodam, że Zegarmistrz tak mi się spodobało, że czasami podpisuję się też tak na innych stronach, szczególnie tych związanych z FNiN

  9. #29
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    a kiedyś miałam nick N2 i mnie również wiele userów brało za chłopaka wbrew pozorom nie chodzi tu o pierwiastek, lecz o skrót nadany pewnemu kolesiowi z mojej szkoły. N to pewien przymiotnik, 2 to numeracja przywłaszczyłam sobie jego N2 (tak właściwie to sama to wymyśliłam), ale potem się z tym gościem poważnie pokłóciłam i już raczej nie chciałam nosic tego nicku.
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  10. #30
    Fan FNiN Awatar Dominisia
    Dołączył
    Jul 2008
    Wiek
    29
    Posty
    860

    Domyślnie Odp: Geneza Waszych Nicków

    A ja też już kiedyś pisałam i zawsze was prosiłam, żebyście mówili na mnie Dominika lub Domi Może pamiętacie... W każdym bądź razie efekt jest widoczny xDD
    Tak więc kiedy Mazda opowiadała mi o tym forum i prosiła, żebym się zalogowała, to nie wiedziałam o co chodzi w tych nickach (nigdy wcześniej nie byłam na żadnym forum). I logując się, chciałam wybrać taki login, żeby się nie powtarzał ( zwykłej "Dominiki" nie chciałam brać, bo myślałam, że jest już pewnie kilka osób z nickiem np. "Dominika14" czy jakoś tak) No i wpisałam Dominisia1994 (czego potem, kiedy już zobaczyłam inne, normalne nicki, bardzo żałowałam xD) Bo np. na Naszej-klasie to wystarczy wpisać cokolwiek i potem tego nicku nie widać Ale na szczęście pewnego dnia Procek zmienił mi na Dominisię Ale i tak wolę, jak na mnie mówicie Dominika
    Tak więc, jak widać, nie mam żadnej ciekawej historii xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę