<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 142
  1. #41
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    Ok, ja nie powiedziałam, że będą się nienawidzili, ale to nie będzie już ta sama Superpaczka... Takie jest moje zdanie. A tak właściwie to zastanawia mnie co się stanie kiedy skończą gimnazjum ... Jak dla mnie to każdy pójdzie w swoją stronę ... Bo przecież Nika nie pójdzie do liceum informatycznego ani technicznego, chyba, że wybiorą wspólne ogónokształcące, w co szczerze wątpię ...

  2. #42
    Zaciekawiony FNiN Awatar prof. Obrzydliwiec
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    Moim skromnym zdaniem net powinien przestać podrywać inne dziewczyny i skupić swoją uwagę na Nice (podobno jego dziewczynie). Ogólnie Net i Nika powinni więcej uwagi poświęcać pielęgnacji przyjaźni z Felixem.
    Weszli do środka i zbliżyli się do wolnej kasy.
    -trzy razy smażone świńskie racice - czarująco uśmiechną się Net. - Z emulgatorami, w papce z benzoesanu sodu i glutaminianu potasu polanego utwardzonymi tłuszczami z dodatkiem wypełniacza, spulchniacza i aromatu ponoć identycznego z naturalnym.
    Dziewczyna za kasa wolno wydukała:
    - Nie mamy czegoś takiego...
    - Macie, macie - zapewnił ją Net. - Nazywacie to cheeseburgerem. Trzy poprosimy na wynos.

  3. #43
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    77

    Domyślnie Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    Zgadzam się z przedmówcą Czytam sobie teraz Pułapkę Nieśmiertelności i naprawdę zaczyna mnie wkurzać to, że Net jest taki miły dla Aurelii i reszty, a Nice nie wolno nawet rozmawiac z Geraldem. Ale z drugiej strony Nika też sie mało upomina o swoje prawa.. Aurelia swobodnie całuje Neta, kiedy tylko chce (że tez jej Lucjan nie ma nic przeciwko), a Nika tylko jej dokucza albo rzuca złe spojrzenia. Powinna jej przywalic raz a dobrze A dla Felixa czas znależć dziewczynę czy coś, bo to się dłużej nie utrzyma.

  4. #44
    Zaciekawiony FNiN Awatar FNiN.fan
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    Wiecie faceci są strasznie zazdrośni o swoje dziewczyny... A Lucjan chyba wszystko olewa. Tak sobie myślę, że Aurelia chodzi z Luckiem tylko dlatego, żeby ją bronił, a on z Aurelią, żeby mu wszystko kupowała...


    Cytat Zamieszczone przez Ziomalka Zobacz posta
    Ale z drugiej strony Nika też sie mało upomina o swoje prawa...
    Wcale się mało nie upomina o swoje prawa!!! przykład: kiedy Net próbował namówić Aurelię do froterki <lol> to Nika go odciągała... albo w PN kiedy Aurelia go pocałowała na przedstawieniu to Net miał... przerąbane
    Ostatnio edytowane przez FNiN.fan ; 16-07-09 o 16:15

  5. #45
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    77

    Domyślnie Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    No własnie, NET miał przerąbane, nie Aurelia. Nika jej powinna powiedzieć/wykrzyczeć/wytłumaczyć ręcznie, że ma się nie zbliżac do jej chłopaka,a nie tak.. Pewnie, że Nika protestuje przeciwko takim działaniom Aurelii, ale tamta nic sobie z tego nie robi. Cyrk, jaki wywoływał zawsze Net, gdy Nika tylko rozmawiała z Geraldem, dał o wiele większe skutki.
    Ale i tak stwierdzam, że Net jest dla Aurelii zbyt miły. Jeszcze trochę i Nika byc może straci cierpliwość, a wtedy będzie ostro.

  6. #46
    Zainspirowany FNiN Awatar Tennesse
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    Takie właśnie chodzenie chłopaka z dziewczyną nazywam zabawą. Oni nie dojrzali do prawdziwego uczucia Net, Nika, że już o Aurelii nie wspomnę. Aurela i Lucek są ze sobą by się ... popisac, pochwalic jeden drugim. Jeśli chodzi o drugą parę, mam wrażenie, że są ze sobą bo się po prostu przywiązali do siebie. Wiele wspólnie przeszli itp, wiec będą parą xD Ja znam wiele takich eee...związków. Ale to teooooooria
    Jeszcze tylko 46 dni wakacji...

  7. #47
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    77

    Domyślnie Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    W sumie tez prawda.. Ale u nich to przywiązanie jest chyba silniejsze niż u zwykłych nastolatków, bo oni maja troszke bardziej niezwykłe i niebezpieczne życie
    I proszę, odpowiedzcie mi na moje wcześniejsze pytanie, jak wy myślicie: na końcu OS 2 jest taka scena, w której Net chce objąć Nikę, ale w ostatniej chwili się reflektuje i klepie ją po ramieniu. Dlaczego? Nie chcą się obściskiwać przy Felixie czy może przy rodzicach Neta? Czy Bieleccy w ogóle wiedzą, że Net jest z Niką?

  8. #48
    Zainspirowany FNiN Awatar Tennesse
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Co myślicie o Necie i Nice?

    To raczej ze względu na Felixa. A rodzina raczej na to nie zwraca uwagi. "Przyjaciele". Zresztą, nie znam ludzi w tym wieku, którzy powiadamiają rodziców o tym, że mają chłopaka/dziewczynę
    Jeszcze tylko 46 dni wakacji...

  9. #49
    Zaciekawiony FNiN Awatar Pikolo001
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    7

    Exclamation Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    Cytat Zamieszczone przez werag Zobacz posta
    Ja myślę, że to chodzi o ten dzień, kiedy dał jej walentynkowy prezent (łańcuszek - bardzo orginalny ; ). Wtedy też Net poczuł pierwsze "ukłucie zazdrości", wtedy jak syn tych właścicieli pensjonatu jej dał wystruganego aniołka.
    Pod "Zezowatą owcą" Oni Nikę odnaleźli i ona Neta pocałowała z wdzięczności.

  10. #50
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiuhna
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: CO myślicie o Necie i Nice?

    Cytat Zamieszczone przez FNiN.fan Zobacz posta
    A coś mi się zdaje, że Asiuchna nie doczytała PN...
    Oj doczytała
    I naucz się pisać mój nick bez błędów
    Wiele można zrozumieć przez wyjście dziewczyny podczas naszej nieobecności... Biedny Felix...

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę