<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 217
  1. #31
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    A chciałbyś mieć je wszystkie? Na przykład, jakby ktoś chciał to sprzedać za pięć dych? Kupiłbyś?
    Czy bym kupił? Jasne! Pod warunkiem, że nie byłoby drogie (czyli tak jak powiedziałeś - pięć dych). Niestety nie ma ludzi tak naiwnych (a może szczodrych?), żeby sprzedawać za taką cenę...

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    A recenzje same w sobie są być obiektywne. A jeśli chodzi o muzykę to już w ogóle
    Uważam, że dziennikarz (recenzent w tym przypadku) zawsze, w każdym przypadku powinien być obiektywny. Absolutnie zawsze. Oczywiście swoje zdanie na jakiś temat wyrazić może, ale powinien brać pod uwagę, że jego artykuł (np. recenzję) czytają ludzie, którzy mają inne poglądy. Trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw, trzeba postawić się w każdej możliwej sytuacji, trzeba użyć obiektywnego języka (bez określeń typu "świetny, rewelacyjny, tandetny, marny...") żeby napisać coś, co faktycznie nie powinno wylądować w śmietniku.

    Cytat Zamieszczone przez bulion
    muzykę ściągam. [...] na płyty mi szkoda pieniędzy ;]
    Ja również ściągam, ale jeśli mi się coś spodoba, to i tak lecę do sklepu po płytę . Dlaczego? Cenię sobie jakość, mówiłem już kiedyś. Standardowe mp3 z neta ma 128 kb/s. To zdecydowanie zbyt mało. Wszystkiego rodzaju trzaski, szumy, totalny brak głębi i przestrzeni... Aż mnie czasem ciarki przechodzą. Dlatego jak już słucham empetrójek, to własnoręcznie zgranych (naturalnie z płyt). 320 kb/s lub VBR .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  2. #32
    Zainspirowany FNiN Awatar djdomin
    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Wiek
    47
    Posty
    186

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta

    A recenzje same w sobie są być obiektywne. A jeśli chodzi o muzykę to już w ogóle
    Nie ma czegoś takiego jak "obiektywna recenzja". Zwłaszcza w dziedzinie sztuk pięknych.
    Cytat Zamieszczone przez bulion Zobacz posta
    muzykę ściągam. filmową wtedy , jak mi się spodoba na filmie , albo jak u kogoś usłyszę , albo jak mi ktos poleci. na płyty mi szkoda pieniędzy ;]
    A ja wręcz przeciwnie. Uważam, że dam zarobić tym, których lubię. Układ jest wtedy uczciwy. Z YouTube ściągam tylko, aby się zapoznać (tu uważam, że układ jest jak najbarcziej OK - spodoba mi się to kupię), albo wersje niedostępne normalnie.

  3. #33
    Zafascynowany FNiN Awatar agencja
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Posty
    356

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Jasti, służę uprzejmie
    Piosenka "Zobaczysz" zespołu Hey
    http://pl.youtube.com/watch?v=C9LCdu...eature=related
    Sorry, nie mogłam sprawdzić czy dobra wersja, bo brat słuch muzyki.
    I am Iron Man!
    Has he lost his mind?
    Can he see or is he blind?
    Can he walk at all
    Or if he moves will he fall?

  4. #34
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Szlag... Chodziło mi o "subiektywne". Recenzje są subiektywne, a zwłaszcza recenzje muzyki. To chciałem powiedzieć. (teraz to ma sens )

  5. #35
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Hmm... Nie zgodzę się. No, przynajmniej nie do końca. Recenzja również może być obiektywna. Nie całkowicie, ale w dużej mierze. To znaczy... Recenzja wyraża osobiste zdania recenzenta, zgadza się. Jednak można to ubrać w takie słowa, by swojego zdania do końca nie ujawniać. Tak na prawdę jedynie podsumowanie recenzji powinno zawierać subiektywne zdanie autora, cała reszta może być od tego wolna. Takie recenzje czyta się wtedy o wiele łatwiej i przyjemniej. Czytelnik dostaje suche dane o filmie, książce, muzyce, na podstawie których sam ocenia daną rzecz. Chociaż faktycznie recenzje muzyczne ogólnie dość ciężko się pisze, no i nie są one aż tak popularne.

    Offtop Już się zamykam.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  6. #36
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    ja teraz szaleję za Michaelem Smithem ... dostałam jego płytę, a kompletnie nie miałam pojęcia o nim i o jego piosenkach. Teraz słucham go w szkole, w domu, na spacerach ... MP4 mi powoli się zaczyna buntować to taka mieszanka pop'u, rock'a i jazz'u. A niektóre kawałki to cauntry
    uwielbiam też Nightwish ... i wszystkie utwory 80's. Wokaliści jak Phil Collins, Bon Jovi, zespoły takie jak Alphaville, Toto, Dżem, Perfect
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  7. #37
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Uch, ja Nightwisha nie lubię - albo trafiłam na same wyjcowate (xD) kawałki albo po prostu to do mnie nie przemawia.

    Za to Myslovitz - doszłam do tego, że znam zbyt mało ich piosenek Właśnie przekopuję YouTube i szukam czegoś ciekawego ich zespołu
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #38
    Zaciekawiony FNiN Awatar _mO_nika
    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Ja ostatnio przysłuchuje sie polskim zespołom typu Dżem, Oddział Zamknięty, Lady Pank...itp.

  9. #39
    Zafascynowany FNiN Awatar ApViKeicam
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Jasti posłuchaj "Książka z drogą w tytule" Myslovitzu. Tekst jest zabójczy, a z pokazem wymiata totalnie xD
    Co do Nightwish powiedz jakie piosenki ci się nie podobały to ci powiem czy jest co w nim szukać dalej (czyli czy wpadłaś na same wyjcowate) czy raczej spalić na stosie (że wszystkie takie są).

    Ja ostatnio nie mogę się pozbyć melodii piosenek z albumów Coronatus'a.
    Sometimes I feel I don't want to change
    And think we all have to rearrange
    And now I feel there's no more losing me

  10. #40
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Znam tę piosenkę, świetna Aczkolwiek ostatnio zakochałam się w "Nocnym pociągiem aż do końca świata" (też by Myslovitz)
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę