<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 217
  1. #11
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Uch... Ja zespoły mógłbym wyliczać, wyliczać i wyliczać... Jest tego masa. Przede wszystkim rock (soft, hard, dosłownie wszystko), metal, muzyka poważna (dzisiejsza i ta sprzed wielu wieków również), oraz co najważniejsze muzyka filmowa. ?yję tylko i wyłącznie dzięki dźwiękom tego ostatniego gatunku . Moim zdaniem to coś niepowtarzalnego. Da się tego posłuchać tylko i wyłącznie podczas oglądania filmów. Praktycznie nikt nie puszcza tego w radiu i żadne nastolatki się za tym nie uganiają. Po prostu muzyka, taka jaka być powinna. Bez popkultur, komercji i fanatyzmu.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  2. #12
    Zainspirowany FNiN Awatar djdomin
    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Wiek
    47
    Posty
    186

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Da się tego posłuchać tylko i wyłącznie podczas oglądania filmów.
    Hm... nie rozumiem Przecież w handlu jest pełno płyt z muzyką filmową... Nie można kupić?

  3. #13
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Ja dużo piosenek z fimów biorę, ale nie uważam że tylko przy oglądaniu można ich słuchać, ale z filmem to ma taką głębie...

  4. #14
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Ja najbardziej lubię japoński pop. I szczególnie w połączeniu z dobrym anime lubię go słuchać. Mój ulubiony zespół to Ikimono Gakari i wokalistka Lia. Według mnie ta muzyka posiada niezwykłą magię. Nie trawię za to szczególnie Jonas Brothers, Camp Rock i High School Musical. Piosenki z HSM kiedyś lubiłam, ale te czasy przeminęły i nie wrócą.
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  5. #15
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Ja muzyki słucham zdecydowanie inaczej niż większość. Słucham mało, nie przykładam do tego większej wagi. Nie słucham jakiegoś konkretnego gatunku muzyki, raczej to co mi się podoba. Na ogół jest to metal, rock, rzadziej muzyka klasyczna, ale też znajdzie się jakieś reggae, pop, a może nawet hop-hipy czy techna
    Z zespołów(nie pamiętam większości, ale co tam )
    Iron Maiden, Led Zeppelin, Black Sabbath, Elektryczne Gitary, Fratellis, Ramstein, Akurat i jeszcze kilka innych zupełnie nie związanych z poprzednimi(w części nie wiem też jaki to zespół, a słucham ich piosenki )

    I ostatni murowany hit. Może to dziwne, ale jak tego słucham to mi się śmiać chce. W bardzo pozytywnym, ale też dosłownym znaczeniu. Głównie 0,38 i 0,44. A teledysk to mistrzowstwo! Te bujne czupryny, wisiory na szyjach i stroje w stylu disco Pomijam takie rzeczy jak zsynchronizowanie ryuchu warg z tekstem piosenki "Taniec" przy 1,08 i 1,20, a jakże charakterystyczny gest przy 2,44 również wymiatają.
    http://pl.youtube.com/watch?v=OCAjmuA1HDk

    A, no i jest jeszcze taka kmina, wszyscy wrzucamy to na swoje telefony komórkowe i jak jakiś kozak idzie po mieście i wymachuje ci przed twarzą swoim telefonem, na którym leci muzyka gorsza niż moglibyście sobie wyobrazić to włączacie Bee Gees A jeśli to Ty jesteś tym kozakiem to wiedz, że niektórym może to przeszkadzać

    No, oto moja muzyczna filozofia A temat podobny już był:
    http://forum.fnin.eu/showthread.php?t=349
    Ale ten jest lepszy, bo jest konkretnie o muzyce

  6. #16
    Zafascynowany FNiN Awatar Morowis
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Może i trochę zboczę z tematu, ale to wciąż muzyka...

    Otóż idziemy sobie z dwoma kumplami przez ulicę. Dodam, że oni to prawdziwi metale (długie włosy, glany, ramoneska). No i sobie idziemy, i patrzymy a tam idzie takich 3 kozaków z phonem i jakimś techno. I jeden tak patrzy na nas z przerażeniem w oczach i to kumpla mówi:
    - Ty weź to ścisz, bo metale idą

    Kurde ale była salwa śmiechu...
    Zapraszam wszystkich na stronę z moimi opowiadaniami - www.morowis.yoyo.pl

    "Ottus 2 is ready" - zapraszam

  7. #17
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    A ja... hm... tak po zespołach to The Rasmus, Nickelback, The Offspring, Green Day, Linkin Park, Evanescence, Happysad, troszkę Myslovitz i Akurat (wciąż nie miałam okazji zgłębić ani jednej całej płyty - skąd "troszkę", bo znam tylko część piosenek), O.N.A. To chyba się wszystko klasyfikuje pod rocka, ale hm... szczerze to tak mało znam się na muzyce, że trudno mi to zweryfikować Bo ja ogólnie to muzyki słucham w drodze ze szkoły i do szkoły (czyli dwa razy dziennie po 15 minut) - fajnie jest sobie posłuchać jakichś fajnych piosenek, ale nie fascynuję się tym specjalnie.

    No i - jeśli sobie np. sprzątam w pokoju to lubię posłuchać wszelkiej wesolutkiej muzyczki Od 'Lemon Tree', przez 'The riddle' (), He's a pirate (może to nie jakieś szałowo wesołe, ale uwielbiam Piratów xD), po 'Scotty doesn't know' i wszystko inne co się nawinie. Nie zawsze rock jest najlepszy - zresztą tańczyć też bym do niego nie tańczyła
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #18
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Cytat Zamieszczone przez Morowis Zobacz posta
    Może i trochę zboczę z tematu, ale to wciąż muzyka...

    Otóż idziemy sobie z dwoma kumplami przez ulicę. Dodam, że oni to prawdziwi metale (długie włosy, glany, ramoneska). No i sobie idziemy, i patrzymy a tam idzie takich 3 kozaków z phonem i jakimś techno. I jeden tak patrzy na nas z przerażeniem w oczach i to kumpla mówi:
    - Ty weź to ścisz, bo metale idą

    Kurde ale była salwa śmiechu...
    Średni ci "kozacy" A co do słuchania techno z komórki... xD

    ja tam słucham wielu gatunków i nie identyfikuję się z żadną subkulturą. Owszem, najbardziej lubię techno (prawdziwe) ale też rocka, metal, hardstyle, reggae... I soundtrack z Tokyo Drift
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN Awatar _mO_nika
    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Ludzie dziwnie się czasem zachowują.. Moja koleżanka słucha metalu i sie tak ubiera jak to opisał Morowis. I idziemy sobie kiedyś przez korytarz szkolny a jakaś grupka chłopaków z 1 klasy "EMO!! EMO idzie!!" itp. Bez komentarza..

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar Morowis
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    267

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Vooyu, ja jestem uprzejmy, ale wiesz ile osób by cię zjechało za to, że słuchasz techna, a potem rocka. Nie rozumiem totalnie takiego upodobania. Albo słuchasz alarmu samochodowego albo prawdziwej muzyki, tego po prostu nie da się pogodzić!
    Zapraszam wszystkich na stronę z moimi opowiadaniami - www.morowis.yoyo.pl

    "Ottus 2 is ready" - zapraszam

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę