<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22
Pokaż wyniki od 211 do 217 z 217
  1. #211
    Zafascynowany FNiN Awatar Magix Slayer
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?


    Ostatnio zasmakował mi Burzum

  2. #212
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Sabaton, Eluveitie, Iron Maiden, Motorhead, Metallica, Acid Drinkers.
    Ogólnie metal (najlepiej power, chociaż Eluveitie to folk metal z elementami death metalu, ale też uwielbiam).

  3. #213
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Jak power to radzę spróbować Rhapsody of Fire (ale starszych kawałków, nowe niestety nie trzymają tak klimatu), Blind Guardian, nie wspominając o klasyce, czyli Dragonforce ;D Ewentualnie Sonata Arctica, ale z czystym sercem mogę polecić kilka piosenek, reszta jest raczej denna

    A jak lubisz Eluveitie, w sensie nie przeszkadza Ci growl, to spróbuj Ensiferum ;D

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  4. #214
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Z Dragonforce'a kojarzę jeden utwór (Through the fire and flames) i dosyć mi się podoba, reszty zespołów nie kojarzę, ale na pewno przesłucham. Jakie utwory możesz mi polecić? Z zespołów najbardziej lubię Sabaton, ale teraz szukam czegoś nowego, czekając aż wydadzą nowy album studyjny.
    Aha, no i zapomniałam napisać jeszcze o Rammstein.
    Ostatnio edytowane przez FankaFNIN! ; 31-12-13 o 10:27

  5. #215
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Jeśli chodzi o utwory:

    Rhapsody of Fire: Emerald Sword, Dawn of Victory, Holy Thunderforce, cała płyta "Power of the Dragonflame", Where Dragons Fly, i mnóstwo innych - sporo mają w swoim dorobku. Od tych możesz zacząć, ale na każdej płytce było coś co mi podpasowało.

    Blind Guardian: Another Holy War, Bard's Song - In the forest, Battlefield, Sacred Worlds, Curse My Name, Another Stranger Me, Welcome to Dying - a jeśli Ci się spodoba to zobacz Demons&Wizards, czyli fuzję Blind Guardian z Iced Earth, bo też mają kilka fajnych kawałków.

    Z Dragonforce kojarzę jeszcze Where Dragons Rule, ale za dużo ich nie słuchałem. Z Sonaty The Cage, Flag in the Ground, Full Moon, Kingdom for a heart. Z Ensiferum praktycznie każda płyta od "Victory Songs" włącznie

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  6. #216
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Przez długi czas zarzekałem się, że nie lubię muzyki klasycznej. Niedawno zacząłem słuchać Mozarta i przyznam, że niektóre jego utwory podobają mi się. To, co do tej pory przesłuchałem, to jedynie niewielki ułamek jego twórczości, ale póki co wrażenia są pozytywne. Trzeba jednak przyznać, że ponad 600 utworów to wielki dorobek artystyczny, więc jest czego słuchać. Poza tym, wiadomo - zdarza się tak, że coś trwa kilkadziesiąt minut, więc znajdą się tam ciekawsze i nudniejsze fragmenty, dlatego niejednokrotnie, by słuchać Mozarta potrzeba dużo czasu. Przyznam, że teraz rozumiem, dlaczego ten kompozytor nazywany jest geniuszem.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  7. #217
    Zaciekawiony FNiN Awatar lucky
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: Jaką lubicie muzykę?

    Ja bardzo lubie GN'S , AC/DC, Three Grace Days, Green Day, ale tez Braci, Bednarka, Dżem, Eda Sheerana, Grubsona, Imagine Dragons, Kings of Leon, Lales, Nirvane, One Republic itp itd. Jednym słowem można wymieniać BARDZO długo xb ae czasem mam taki moment że aż żałuję że nie mam ściągniętych utworów Chopina czy Mozarta

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę