<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Reklamy, spoty, trailery, miniatury filmowe...

    Fajne, takie wesołe I ta muzyczka. 8/10

    Teraz dam coś... Pięknego to może za dużo powiedziane, ale naprawdę jest warte obejrzenia. Trwa dwanaście minut, więc jak ktoś nie ma czasu lub uważa, że jego czas jest zbyt cenny na takie "głupoty" niech nie ogląda.
    http://www.youtube.com/watch?v=uy0HNWto0UY
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 22-02-09 o 13:21

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Reklamy, spoty, trailery, miniatury filmowe...

    Obejrzałem trzy dni temu, przespałem się z tym i obejrzałem znowu. Potem znowu się przespałem i obejrzałem przed chwilą . Jest kilka rzeczy, które mnie gryzą... Przede wszystkim aktor, który gra "główną" postać (Jasona). Mam wrażenie, że zbyt często usta mu się nie domykają... W niektórych ujęciach naprawdę głupio to wygląda, np. 2:22. Rozumiem, że chodzi o zaskoczenie, no ale bez przesady... Trzeba było nie opuszczać szczeny, albo darować sobie ten powolny najazd kamery. Ten aktor przedobrzył też troszeczkę z przygnębieniem. Jest nim tak przesiąknięty, że aż wydaje się sztuczny.
    Zalety też oczywiście są. Na przykład muzyka. Jest prosta i przy tym niezbyt monotonna, co jest dość dużym plusem, bo bardzo często takie filmiki czerpią muzykę z innych, popularnych źródeł. A tu mamy coś oryginalnego (między innymi za to również cenię sobie reklamy coli, oczywiście te dłuższe wersje mam na myśli). Przemawia też do mnie koncepcja i przesłanie, które jest przedstawione w prosty, ale ciekawy sposób. No... nie będę się więcej rozpisywał, bo to przecież tylko krótki filmik, który mam ocenić w skali od 0 do 10 xD Tak więc... 8,5/10... albo już niech będzie 9/10

    http://www.youtube.com/watch?v=Lc6U7_-BeGc
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  3. #13
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Reklamy, spoty, trailery, miniatury filmowe...

    Widziałem to już wcześniej. Bardzo podoba mi się techniczna strona tego filmiku, dobrze zrobiony jest, trzeba przyznać, nieźle to wygląda. Gorzej z pomysłem, jakoś takie to dziwne... No cofają się, i co? To mi się nie podoba
    7/10 (i znów jest to SIEDEM, a, w dziesięciopunktowej skali, to nie tak mało (powyżej przeciętnej)

    Filmik w podobnych tematach, ale znacznie krótszy od tego, którego zamieszczałem wcześniej.
    http://www.youtube.com/watch?v=liHyBd6yy6E

  4. #14
    Zafascynowany FNiN Awatar Blondi
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: Reklamy, spoty, trailery, miniatury filmowe...


    Miłość przychodzi sama, hę?

  5. #15
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Reklamy, spoty, trailery, miniatury filmowe...

    Znowu 7/10. Pomysłowe.

    http://www.youtube.com/watch?v=6eCZbmrRgFo

    Zeg, a z tą reklamą... Ci goście najpierw piją piwo, zachwycają się nim, a potem się cofają, cofają, mijają miliardy lat w dziejach ziemskiego życia, aż w końcu stają się tymi "rybkami". Smakują wodę i jedna z nich (akurat ta z prawej, czyli tak jakby ten gościu co na początku pijąc piwo przekrzywiał głowę z uznaniem) robi takie prychnięcie, takie "pflee" że niby jej nie smakuje xD. A potem napis "Good things come to those who wait" xD. Rozumiesz?
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  6. #16
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Reklamy, spoty, trailery, miniatury filmowe...

    3/10 Jakoś mi się to nie podoba. Reklamówki z Johnem Cleesem były fajne, całkiem zabawne, pomysłowe. A to... Jakieś takie... Nie wiem, do mnie nie przemawia. Ciekawy ma ten koleś głos To może i przejdzie, ale reszta? Nie dla mnie. Za to spodobała mi się analiza tej reklamy przez niejakiego Kociana (co prawda to było do poprzedniej, ale to nieistotne)

    BZ WBK to kandydat do jakiejś nagrody, ale nie wiem jakiej. Bank, który ma do przekazania kilka informacji na raz, robi to za pośrednictwem faceta, który zwykle grał postacie nie godne zaufania, a dla pewności że nic z tego nie wyjdzie robi to w obcym języku. Na dokładkę kamera co chwila gubi gwiazdora, aby pokazac stosik banknotów mniejszy od jednego z najmniejszych aktorów świata. Trudno tej reklamy nuie zauważyć, więc zapewne to musi zadziałać.
    http://www.youtube.com/watch?v=tZxDj3YTDVY


    PS
    Co do reklamy tamtego piwa. Rozumiem ją Tylko nie za bardzo podoba mi się sam pomysł, wykonanie jak najbardziej, pomysł nie.

  7. #17
    Zafascynowany FNiN Awatar Blondi
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: Reklamy, spoty, trailery, miniatury filmowe...


    Miłość przychodzi sama, hę?

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar anbago
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    81

    Domyślnie Odp: Reklamy, spoty, trailery, miniatury filmowe...

    Odświeżam temat, bo znalazłem niezłą, przynajmniej moim zadaniem, reklamę. http://www.youtube.com/watch?v=HIfqIRWPUtU

    A starszą panią i jej wciętego psa oceniam na piątkę z plusem. 5+.

  9. #19
    Zainspirowany FNiN Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    57

    Domyślnie Reklamy

    Widze że nie pojawiają się nowe tematy, więc postanowiłam stworzyć nowy temat, żeby mieć o czym gadać.
    Piszcie jakie reklamy wm się podobał, jakie były nudne lub nużące, może miały faje muzyczki ;D

    Mi się podoba reklama heya " sruu " xD

    Ostatnio edytowane przez Pat ; 22-02-10 o 17:16

  10. #20
    Zainspirowany FNiN Awatar grey lady
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Reklamy

    Mały Głód rządzi!
    Nieoficjalna reklama:
    http://www.youtube.com/watch?v=1xtPs...eature=related
    Gwiazdy, światła nieba,
    czuwają nad ludźmi, o których
    rozmarzony wzrok rywalizują.
    Ale jedno jest przeznaczenie. Jedna jest droga.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę