<

Zobacz wyniki ankiety: Homoseksualizm - czy jest chorobą?

Głosujących
132. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 19.70%
  • Nie

    96 72.73%
  • Nie mam na ten temat zdania

    10 7.58%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 45 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 445

Wątek: Homoseksualizm

  1. #1
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Homoseksualizm

    No więc zakładam ten temat, bo rozgorzała pewna dyskusja w innym temacie. Co sądzicie o homoseksualistach? Normalni ludzie, osoby chore, nie takie jak trzeba? Przeszkadzają Wam?

    (Ostrzegam - wyrażać swoje zdanie ma prawo każdy, ale tak, by nie obrażało to nikogo! Wyobraźcie sobie, że ktoś na tym forum jest homoseksualistą. Mówcie co uważacie w taki sposób, by nikt nie poczuł się dotknięty, okej?)

    //Dziękuje bardzo Jasti //Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 14-12-08 o 18:17
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Hm... absolutnie nie choroba, jak już to skrzywienie psychiczne. Szanuje homoseksualistów, biseksualistów, aseksualistów. Oni sa ludźmi! Nie popieram co prawda wychowywania przez nich dzieci, ale prócz tego nie mam nic przeciw.
    Jesteśmy akurat w tym wieku że każdy z nas może nagle odkryć że nie jest hetero, wszystko sie może zdarzyć. Nie wszyscy jesteśmy pewni swojej orientacji seksualnej. Jeżeli ktoś jest homo, albo bi to trudno, przecież się nie zastrzeli...
    Jak słyszę słowo 'pedał' albo 'lesba' to mnie coś trzącha. Dlaczego niektórzy są aż tak ograniczeni... Homoseksualiści to też ludzie! szkoda że jestesmy zbyt zacofani by zaakceptować ludzi innych od siebie.

  3. #3
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Nie ma czegoś takiego jak "homoseksualizm". Prawidłowo powinno się nazywać "homo-pseudo-seksualizm" ponieważ stosunek płciowy osobników tej samej płci jest fizycznie niewykonalny. Poczucie miłości do osoby tej samej płci bywa u niektórych bardzo silne (zwłaszcza u kobiet, u których jest to bardziej naturalne), ale tak naprawdę imitują one zachowania seksualne.
    Swoją szosą nie rozumiem jak mężczyznę może podniecać bardziej od kobiety inny mężczyzna, co dowodzi że jestem pod tym względem "normalny" (kontrolna buźka )
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  4. #4
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Ja znowu sądze, że to choroba. Czy widział ktos "kochające" się byki, lisy? Wiec jest to w pewnym stopniu anomalia.

    Jednak wszystkich toleruje, z wyjatkiem nekrofilów(?!) albo zoofilów.

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar Rastuch
    Dołączył
    Oct 2008
    Wiek
    30
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Nie jest to choroba. Po prostu ludzie mają inne "upodobania" czyli jakieś zmiany chemiczne w mózgu czy coś... Nie znam się na tym. A co do zwierząt to miałem 2 koszatniczki Gerwazego i Protazego. Za życia Protazego moglem się przekonać na własne oczy, że chyba był homoseksualistą. Ja osobiście uważam to za naturalną rzecz i zupełnie mi to nie przeszkadza.

    Upominam - jeszcze w takiej formie, a nie innej, bo myli mi się już kto tak pisze, jako że ostatnio parę osób ma taki zwyczaj. Na forum piszemy z polskimi znakami, wielkimi literami i znakami przestankowymi! Amen.
    PS. Nie chcę być wobec nikogo niesprawiedliwa i nie dąsać się, że upominam pod akurat Twoim a nie czyimśtam postem - to taka uwaga skierowana do wszystkich userów. //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 14-12-08 o 22:51

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Jednak wszystkich toleruje, z wyjatkiem nekrofilów(?!) albo zoofilów.
    Em.. To są zboczenia seksualne, coś raczej innego od homo-, bi- czy aseksualizmu. Ja raczej nie toleruje pedofili, frotterystów, zoofilów, nekrofilów. Takie osoby choć często nie zdają sobie z tego sprawy, powinny być poddawane terapii...

  7. #7
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Ja sobie zawsze tłumaczę tę kwestię w ten sposób - ludzie się rodzą z własnymi upodobaniami i nie da się komuś wyperswadować owych upodobań. Urodzę się taka, że kocham jeść pomidory to nawet jak mi zakażą je jeść to i tak będę kochać je jeść. Urodzę się z tym, że kocham słuchać rocka to okej, mogę go nie słuchać, co nie zmienia faktu, że dalej go uwielbiam. I to, że zakaże się komuś kochać drugą osobę to gie zmieni. Może się osłabić pewien pociąg, ale zapewne nie zniknie. I jak się ktoś urodzi z pociągiem do osób tej samej płci to nawet elektrowstrząsami, psychoterapią czy innym badziewiem nie jestem w stanie mu wbić do głowy, że ma kochać kogoś innego.
    Zresztą, wyobraźmy sobie sytuację, że rodzimy się na świecie, w którym większością seksualną są lesbijki i geje (i, dajmy na to, rozmnażają się facet z facetem, a kobieta z kobietą). I co, do cholewci, mam teraz zrobić, skoro mnie ciągną mężczyźni, a jestem kobietą? To, że jestem w mniejszości nie jest wystarczająco silnym powodem do zmiany mojej orientacji. I nie przekonuje mnie też fakt, że gdyby otaczali mnie geje i lesbijki to ja też byłabym homo. Nie i już.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #8
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Dobrze powiedziane
    Homoseksualizm to coś jak... Ja wiem?... Leworęczność. Większość osób jest praworęczna, ale jest też część tych leworęcznych. Nie wybierają sobie tego, nie myślą: "O! Będę leworęczny, żeby się wyróżniać", po prostu tacy są i już. I z tego powodu nie są gorsi, nie traktuje się ich jak odmieńców, nie są obiektami żartów. Homoseksualizm to coś podobnego... Chyba...
    A teraz mam pytanie. Większość osób na forum jest wierząca, w tym i Ty Vooyu. Więc Jak śmiałeś nawet pisać, że takich ludzi powinno się kastrować? Bóg ich takimi stworzył, więc jak mogłeś mieć nawet na myśli to, żeby zniszczyć jego dzieło? Czy uważasz, że Bóg zrobił źle tworząc ludzi takimi jacy są?(włącznie z homoseksualistami)
    A taki przykład z Gerwazym i Protazym... Widziałem na własne oczy, że jeden coś próbował zrobić z tym drugim...() Więc gdzie tu anomalia? Większość zwierząt(w tym ludzi) jest taka, ale jakaś częśc jest trochę inna.

    Inną sprawą są pedofile, gwałciciele itd. To już co innego, Bóg ich tak stworzył, ale zaspokajając swoje potrzeby naruszają prawa innych. I to miejsca mieć nie powinno.
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 15-12-08 o 14:45

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Zeg, Bóg ich nie stworzył. Sami się ... stworzyli.
    teoretycznie ja również nie mam nic do homoseksualistów, ale strzącha mnie gdy widzę taką parę gejów np. Ostatnio w TV była jakaś gala ... wybierali najpiękniejszą parę. I tą najpiękniejszą parą zostały lesbijki. Po zakończeniu, Olka Szwed, widząc tamte całujące się kobiety powidziała: To naprawdę jest piękne. nie no, sory, ale coś tu nie teges.
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Wiesz każda miłosć, jeżeli szczera i oddana jest piękna. Obojętnie czy kocha się facet z facetem, kobieta z kobietą czy facet z kobietą.
    Może zabrzmi to troche głupio, miałam dawniej faze na yaoi i jakoś od tamtej pory uświadomiłam sobie to.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 45 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę