<

Zobacz wyniki ankiety: Homoseksualizm - czy jest chorobą?

Głosujących
132. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 19.70%
  • Nie

    96 72.73%
  • Nie mam na ten temat zdania

    10 7.58%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 45 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 445

Wątek: Homoseksualizm

  1. #11
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Wiesz każda miłosć, jeżeli szczera i oddana jest piękna
    hmm ... ale to nie jest ... naturalne w tym przypadku.
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Człowiek kocha człowieka.
    Niektórym to się wydaje dziwne, nienormalne, dla niektórych jest na porządku dziennym. Może i nienaturalne, ale ci ludzie istnieją... mają takie skrzywienie psychiczne, ale czy to czyni ich kimś gorszym?
    Czasem się dziwie dlaczego ktoś mówi jak bardzo ich nienawidzi... to jest po prostu głupie

  3. #13
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Cytat Zamieszczone przez Mazda Zobacz posta
    Zeg, Bóg ich nie stworzył. Sami się ... stworzyli
    Nie, czekaj, nie rozumiem. Możesz mi to wytłumaczyć? Jak to sami się stworzyli? Bóg ich stworzył i stworzył tak, żeby pociągała ich ta sama płeć...

  4. #14
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Hej, halo. "Homoseksualzim" jest zboczeniem tak samo jak pedofilia czy nekrofilia. Zresztą pedofilia to pojęcie względne, jeśli nieletnia dziewczyna (poniżej 15 roku życia) jest fizycznie i psychicznie gotowa do podjęcia współżycia (z własnej woli) ze starszym mężczyzną to chyba nic złego? Poza tym pedofile często interesują się właśnie osobami tej samej płci!
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  5. #15
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    A Hitler zabijał żydów. Co ma piernik do wiatraka?

    Jest zasadnicza różnica między ludźmi, którzy uprawiają seks z własnej woli a między takimi, którzy nie mają w tej kwestii nic do powiedzenia. Jeśli geja czy lesbijki nie zmusza się do kontaktu płciowego to jest ok, a jeśli się kogoś gwałci czy zabawia się z trupem (o którym nie można stwierdzić, żeby się opierał, ale nikt mi chyba nie powie, że decyduje o tym czy chce czy nie chce uprawiać z kimś seksu, co?). Jak ktoś komuś robi krzywdę lub robi coś wbrew czyjejś woli to chyba można stwierdzić, że robi mu krzywdę (tylko bez wchodzenia w szczegóły, ja nie mówię, że jak mama wbrew woli dziecka zabierze mu dziesiątą z rzędu czekoladkę... poważnie mówię.)? Homoseksualiści sami podejmują decyzję, że chcą żyć tak, nie inaczej.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #16
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Ojej. Pedofil też podejmuje taką decyzję. "Homoseksualiści" <- wciąż uznaję określenie za nieprawidłowe! nie są biednymi, pokrzywdzonymi ludźmi. Często obnoszą się ze swoją "orientacją" i wstawiłbym ci zdjęcia jako przykład ale:
    1) brzydzę się i wszystkich by to obrzydziło (jak sądzę)
    2) nikt tu nie jest pełnoletni więc złamałbym prawo.

    I przepraszam bardzo. Jakbyś trawiła pokarm za pomocą przykładowo serca to uważałabyś to za normalne? Mam nadzieję że prosto zrozumieć porównanie.
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  7. #17
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Taa, pedofil podejmuje, ale dziecko niekoniecznie. Znaczy - zobacz, bo są pedofile, którzy gwałcą innych i to jest złe. A są tacy, którzy hm... uprawiają seks z kimś poniżej piętnastego roku życia, kto sam podejmuje decyzję, że chce to robić. To, że jest to nierozważne pomijam. Ale to jest, cholerka, jego decyzja!

    "Homoseksualiści" <- wciąż uznaję określenie za nieprawidłowe

    Czekaj, co w nim jest niepoprawnego? "Homoseksualizm - popęd seksualny do osobników tej samej płci; homoerotyzm". Zgadza się? To, że Ty ich nazwiesz pedałami czy lesbami to zupełnie inna bajka. To, że Murzyni są czarnoskórzy i tak ich się powinno nazywać to coś innego, a to, że ktoś ich czarnuchami czy smoluchami nazywa to też coś innego, prawda? Ty sobie zwij jak chcesz, ale homoseksualista jest homoseksualistą.

    Zdjęcia jako przykład - wiesz, homoseksualiści nie ograniczają się tylko do kontaktów seksualnych. To że się całują, przytulają i ogólnie - kochają, to też wyraz ich pociągu do osób tej samej płci. Czy patrząc na geja widzisz tylko to, że on uprawia seks z innym facetem czy może zauważasz też, że jest człowiekiem?

    Co ma pełnoletniość do oglądania zdjęć homoseksualistów?


    Jakbym trawiła pokarm sercem (w porządku, uznaję przykład) to pewnie nie było normalne, bo byłabym w mniejszości. Ale to, że jestem w mniejszości wieszając sobie "Świteziankę" na ścianie też jest nienormalne, bo nie robi tak większość ludzi. To, że robię to czy tamto, czego nie wykonuje większość populacji ludzkiej też jest czymś NIENORMALNYM. Tak, spoko, tylko że to nie oznacza, że to jest coś złego. Jak wpadniesz do morza to też jesteś czymś nienormalnym wśród ryb, które tam żyją, bo nie masz łusek i skrzeli, co nie? Jesteś inny, niezwyczajny, NIENORMALNY. Czyni Cię to gorszym? A, dodam jeszcze, że prawdopodobnie nie czujesz pociągu do ryb, co w tym momencie też czyni z Ciebie odmieńca. Jakie to straszne...
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #18
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Chodzi o to że jest niezgodne z przeznaczeniem organu... Seks to stosunek Płciowy - nie mogą tego dokonać osoby o tych samych organach płciowych! "Stosunki" między osobami tej samej płci to imitowanie seksu. Dlatego zalecam nazwę homo-pseudo-seksualizm. Zauważam że jest człowiekiem który nie spotkał odpowiedniej kobiety albo nie potrafi znaleźć żadnej "dupci", ewentualnie był molestowany. Taki gość powinien po ludzku iść na dziwki
    Normalnie to idiotyczny pomysł, ale w tym przypadku by pomogło.
    nie wiem, czy to wydaje ci się "słooodkie":
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  9. #19
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Nie, nie uważam, że to słodkie. Jak widzę miziającą się parę damsko-męską też się nie rozczulam przecież...

    A to, że facet, którego pociągają inni mężczyźni nie potrafi sobie nikogo znaleźć to dla mnie bzdura totalna.

    Ps. Okej, to uznaj, że pary męsko-męskie czy damsko-damskie nie uprawiają seksu. One się razem spotykają i zadowalają w inny sposób. Ale to nie zmienia faktu, że nie ciągną ich osoby przeciwnej płci i trudno ich za to winić!
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 15-12-08 o 20:20
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  10. #20
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Homoseksualizm

    Homoseksualizm to zupełnie co innego niż pedofilia. Pedofil gwałcąc dziecko nie pyta się: "Ej, mogę Cię zgwałcić?" a ono nie odpowiada: "Jaasne! Spooko!" Dwoje homoseksualistów, zakochanych w sobie, wspólnie podejmuje decyzje o współżyciu, seksie czy imitacji seksu(jak zwał, tak zwał). To co oni robią w łóżku już mnie nie obchodzi. Mogą nawet to robić w szafie, toy-toyu czy gdziekolwiek indziej. Skoro dwoje(dwóch? dwie?) ludzi się na to godzi i nikomu innemu to nie przeszkadza, to okej.
    Co do przykładu z trawieniem sercem... hmm... Jeśli, załóżmy, 10% wszystkich ludzi będzie tak robiła, to ja nie wiem czy to nienormalne. Myślę, że przykład z leworęcznością jest bardziej odpowiedni No, ale jeszcze do tego serca... No kurczę, jak w żaden inny sposób nie mógłbym przetrawić pożywienia i dostarczyć potrzebnych składników organizmowi, a trawienie sercem nie przeszkadzałoby nikomu innemu, to dlaczego mam zdychać z głodu? No kurde...
    Homoseksualiści stają się homoseksualistami, bo nie mogą znaleźć partnera do współżycia? Co ty pieprzysz, za przeproszeniem?!?!
    Jeśli chodzi o afiszowanie się... Zdjęcie, które zamieściłeś... No okej, mnie też trochę do odstręcza. No, ale kurczę, Po tym zdjęcia nie można oceniać OGÓ?U homoseksualistów, tylko tę jedną parę. Mijając ZWYK?EGO mężczyznę w garniturze i torbie w ręku nie zastanawiasz się, jakiej jest orientacji. Zakładasz, że jest hetero, ale możesz się mylić. Po prostu nie lata półnago po mieście w obcisłych, różowych spodenkach. Ale to wcale nie musi oznaczać, że jest, jak to Ty ujmujesz "normalny" Proszę, pół minuty w google. Wszyscy Ci ludzie są, według Ciebie "normalni"(hetero):
    http://lh3.ggpht.com/_kEsQp0GYyps/Rt...fryncz+089.jpg
    http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_...5893012435.jpg
    http://tbn1.google.com/images?q=tbn:...jqXwF/emo_girl
    http://tbn2.google.com/images?q=tbn:...a7Vkrp/emo_boy
    http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...9132938791.jpg
    I co? To nie oznacza, że wszyscy ludzie tacy są. Po tych zdjęciach nie należy oceniać całego rodzaju ludzkiego, tylko tych, konkretnych jego przedstawicieli.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 45 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę