<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32 40 41 42
Pokaż wyniki od 411 do 417 z 417

Wątek: Picie

  1. #411
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Picie

    Powyżej pewnych ilości alkoholu cały następny dzień mdłości i drgawki, czy jak to ująć... Takie trzęsienie. Ale ostatnio trochę z tym lepiej - trzeba dużo jeść, kaca nie ma też po tych ciut lepszych wódkach.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  2. #412
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Picie

    Hm, takie pytanie - skoro ten cały mityczny kac jest aż taki straszny i okropny, to po co Wy pijecie w ogóle alkohol?

  3. #413
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Picie

    Żeby zadość stało się sprawiedliwości kac być musi po radości Chyba po to właśnie. Poza tym alkohol pomaga ludziom, którzy są socially awkward, nawiązywać kontakty. Pomaga się odstresować, zapomnieć, wyluzować.

    No i oczywiście, mi osobiście pomaga tańczyć xD

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  4. #414
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Picie

    Hm, takie pytanie - skoro ten cały mityczny kac jest aż taki straszny i okropny, to po co Wy pijecie w ogóle alkohol?
    Tylko słabi mają kaca.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #415
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Picie

    Mam 12 lat, ale niektórzy moi nieco starsi znajomi już piją lub planują spróbować. Dla mnie jest to głupie - rozumiem, kogoś kusi to niech spróbuje, załóżmy łyk piwa czy wina od rodziców, ale żeby pić dla szpanu i żeby pokazać jakim to się jest "odważnym" gościem... Bez sensu :/
    – A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
    – Idź stąd i wychędoż się sam.
    ~ "Ostatnie Życzenie", Andrzej Sapkowski

  6. #416
    Użytkownik zbanowany
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Wiek
    38
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Picie

    Cytat Zamieszczone przez Fileas Zobacz posta
    Powyżej pewnych ilości alkoholu cały następny dzień mdłości i drgawki, czy jak to ująć... Takie trzęsienie. Ale ostatnio trochę z tym lepiej - trzeba dużo jeść, kaca nie ma też po tych ciut lepszych wódkach.
    W takich przypadkach to już konieczna jest pomoc specjalisty - kliknij: odtruwamy.pl

    //Usunięty link reklamowy.//kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 07-03-15 o 20:41

  7. #417
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Picie

    Obyłem się parę lat bez pomocy specjalisty i mam się jak najbardziej dobrze Inna rzecz, że od jakiegoś czasu wódeczki raczej unikam.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32 40 41 42

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę