<

Zobacz wyniki ankiety: Jak wypadł OS?

Głosujących
132. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowany faworyt

    25 18.94%
  • Ekstra, ale nie najlepszy

    81 61.36%
  • Słabiej niż drugie miejsce

    26 19.70%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Orbitalny Spisek, a inne części. (Uwaga, spoilery)

    Być może bardziej by pasował ten temat do działu ogólnego, ale i tak wszyscy siedzą teraz tutaj. A zresztą to ma więcej wspólnego z OS niż innymi.

    Tak więc jak na tle poprzedników wyszedł OS? Nie sądziłem, że będzie kiedyś część, która przebije TMK, ale po dogłębnych namysłach stwierdziłem, iż tak się chyba stało.

    Dobre strony:
    -ciekawy wątek z wystrzeleniem rakiety. Sam już nie wiem jaki wkład mają w to FNiN.
    -Wielki Antycypator. Anachron- zaiste ciekawe. Tak naprawdę nie ma czegoś takiego(rzecz jasna nie ma w s-f bo normalnie to oczywiste że nie ma), bo patrzyłem w goglach
    -zbłąkane piksele i wizyta avatara ojca Niki u dyra
    -babcia Adelajda i prateściowa
    Złe strony
    -zakończenie
    Ostatnio edytowane przez Patryx ; 20-11-08 o 17:23

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części.

    Wady i zalety te same co ty Patryx, ale moim faworytem jest PN i na razie nie zmieniam zdania.
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  3. #3
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części.

    Nataliasz95, witaj w klubie! U mnie tak samo - odnośnie faworyta. U mnie zalety to też kłótnia paczki i smieszne sytuacje z certyfikatem.
    - Co?! - krzyknął Ron, odkładając z hukiem łyżeczkę i patrząc ze złością na matkę. - A niby dlaczego miałbym robić porządki w moim pokoju? Harry i ja świetnie się tam czujemy!
    - Muszę ci przypomnieć, młody człowieku, że za parę dni odbędzie się wesele twojego brata i...
    - I mają się pobierać w mojej sypialni?
    Harry Potter i Insygnia Śmierci, J.K.Rowling

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części.

    Dałam "Ekstra, ale nie najlepszy", bo było według mnie trochę mało tego typowego klimatu FNiN. Brakowało mi go. A poza tym fajna, śmieszna i ciekawa

    PS. Babcia Adelajda rządzi!

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części. (Uwaga, spoilery)

    Popieram babcie Adelajdę a co do klimatu Wiana zgadzam się z tobą. OS pod tym względem według mnie wypada najsłabiej, ale inne zalety zakrywają tą plamę na śnieżnobiałym obrusie. Np. watek z Zosią jest super, bo prawdopodobnie przestanie chyba pić. A tak na marginesie jak ona mogła wypić całą butelkę w kilka minut?! To nierealne, nawet gdy spragniony beduin dziesiąty dzień wędruje na pustyni. No i oczywiście zbłąkane pixele najlepsze!
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  6. #6
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części. (Uwaga, spoilery)

    Czy ja wiem... To nie musiała być wielgachna butla wina z zawartością 99% alkoholu (tak, specjalnie przesadzone ) Raczej mała buteleczka słabego wina, i wcale nie koniecznie pełna Przecież gdyby się natrzaskała, że tak powiem, to ktoś by to zauważył... To było (nie, ja jej nie bronię ani nic!) na dodanie sobie odwagi, nie na... eee... zapomnienie o świecie.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części. (Uwaga, spoilery)

    No, nie wiem... w sumie są inne sposoby stania się pewnym siebie, nie tylko alkohol. Poza tym to co zrobiła Nice zupełnie na trzeźwo było... wredne. I to mało powiedziane. Ale w sumie wynikła z tego śmieszna sytuacja - i przy okazji bardzo emocjonująca...
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 21-11-08 o 20:13 Powód: ort, literówki

  8. #8
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części. (Uwaga, spoilery)

    Butelka nie musiała być duża, ale tak jednym łykiem? Ciekawe, że się nie zachłysnęła. Tak czy owak nie popieram metody na odwagę Zosi.
    A co przepraszam bardzo zrobiła Zosia Nice, bo troszkę się pogubiłam?
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  9. #9
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części. (Uwaga, spoilery)

    Chodzi o to, że zrobiła z siebie Nikę 2? Jeśli tak to... No wiesz, nie uważam tego za bycie wrednym, ona po prostu zrobiła sobie takie małe "w poszukiwaniu stylu". Chciała być zauważona. Przecież nie prosiła o to, żeby Konstancja wpisała pałę Nice, prawda? Ani nie przebrała się za nią, żeby to na nią spadła odpowiedzialność za picie wina. Ona po prostu... sklonowała jej styl.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  10. #10
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne części. (Uwaga, spoilery)

    I właśnie to było wredne. Załóżmy, że w poniedziałek spotykasz dziewczynę, która ma na sobie identyczne ciuchy, indentyczny fryz. Okazuje się, że to osoba, o której myślałaś, że jest w porządku. Dobrze byś się z tym czuła?
    - Co?! - krzyknął Ron, odkładając z hukiem łyżeczkę i patrząc ze złością na matkę. - A niby dlaczego miałbym robić porządki w moim pokoju? Harry i ja świetnie się tam czujemy!
    - Muszę ci przypomnieć, młody człowieku, że za parę dni odbędzie się wesele twojego brata i...
    - I mają się pobierać w mojej sypialni?
    Harry Potter i Insygnia Śmierci, J.K.Rowling

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę