<

Zobacz wyniki ankiety: Jak wypad OS?

Gosujcych
132. Nie moesz gosowa w tej sondzie
  • Zdecydowany faworyt

25 18.94%
  • Ekstra, ale nie najlepszy

81 61.36%
  • Sabiej ni drugie miejsce

26 19.70%
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 88
    Zagorzay Fan FNiN Awatar Patryx
    Doczy
    Oct 2008
    Pe

Domylnie Orbitalny Spisek, a inne czci. (Uwaga, spoilery)

By moe bardziej by pasowa ten temat do dziau oglnego, ale i tak wszyscy siedz teraz tutaj. A zreszt to ma wicej wsplnego z OS ni innymi.

Tak wic jak na tle poprzednikw wyszed OS? Nie sdziem, e bdzie kiedy cz, ktra przebije TMK, ale po dogbnych namysach stwierdziem, i tak si chyba stao.

Dobre strony:
    -ciekawy wtek z wystrzeleniem rakiety. Sam ju nie wiem jaki wkad maj w to FNiN.
    -Wielki Antycypator. Anachron- zaiste ciekawe. Tak naprawd nie ma czego takiego(rzecz jasna nie ma w s-f bo normalnie to oczywiste e nie ma), bo patrzyem w goglach
    -zbkane piksele i wizyta avatara ojca Niki u dyra
    -babcia Adelajda i prateciowa
    Ze strony
    -zakoczenie
    Ostatnio edytowane przez Patryx ; 20-11-08 o 17:23

Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Doczy
    Aug 2008
    Pe

Domylnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne czci.

Wady i zalety te same co ty Patryx, ale moim faworytem jest PN i na razie nie zmieniam zdania.
    Historie nigdy nie maj koca, chocia ksiki nam to sugeruj. One nie kocz si na ostatniej stronie ani nie zaczynaj na pierwszej.

Zafascynowany FNiN
    Doczy
    Sep 2008

Nataliasz95, witaj w klubie! U mnie tak samo - odnonie faworyta. U mnie zalety to te ktnia paczki i smieszne sytuacje z certyfikatem.
    - Co?! - krzykn Ron, odkadajc z hukiem yeczk i patrzc ze zoci na matk. - A niby dlaczego miabym robi porzdki w moim pokoju? Harry i ja wietnie si tam czujemy!
    - Musz ci przypomnie, mody czowieku, e za par dni odbdzie si wesele twojego brata i...
    - I maj si pobiera w mojej sypialni?
    Harry Potter i Insygnia mierci, J.K.Rowling

Zagorzay Fan FNiN Awatar Wiana
    Doczy
    Mar 2008

Daam "Ekstra, ale nie najlepszy", bo byo wedug mnie troch mao tego typowego klimatu FNiN. Brakowao mi go. A poza tym fajna, mieszna i ciekawa

PS. Babcia Adelajda rzdzi!

Doczy
    Aug 2008
    Pe

Domylnie Odp: Orbitalny Spisek, a inne czci. (Uwaga, spoilery)

Popieram babcie Adelajd a co do klimatu Wiana zgadzam si z tob. OS pod tym wzgldem wedug mnie wypada najsabiej, ale inne zalety zakrywaj t plam na nienobiaym obrusie. Np. watek z Zosi jest super, bo prawdopodobnie przestanie chyba pi. A tak na marginesie jak ona moga wypi ca butelk w kilka minut?! To nierealne, nawet gdy spragniony beduin dziesity dzie wdruje na pustyni. No i oczywicie zbkane pixele najlepsze!
    Historie nigdy nie maj koca, chocia ksiki nam to sugeruj. One nie kocz si na ostatniej stronie ani nie zaczynaj na pierwszej.

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Czy ja wiem... To nie musiaa by wielgachna butla wina z zawartoci 99% alkoholu (tak, specjalnie przesadzone ) Raczej maa buteleczka sabego wina, i wcale nie koniecznie pena Przecie gdyby si natrzaskaa, e tak powiem, to kto by to zauway... To byo (nie, ja jej nie broni ani nic!) na dodanie sobie odwagi, nie na... eee... zapomnienie o wiecie.
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zagorzay Fan FNiN Awatar Wiana
    Doczy
    Mar 2008

No, nie wiem... w sumie s inne sposoby stania si pewnym siebie, nie tylko alkohol. Poza tym to co zrobia Nice zupenie na trzewo byo... wredne. I to mao powiedziane. Ale w sumie wynika z tego mieszna sytuacja - i przy okazji bardzo emocjonujca...
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 21-11-08 o 20:13 Powd: ort, literwki

Doczy
    Aug 2008
    Pe

Butelka nie musiaa by dua, ale tak jednym ykiem? Ciekawe, e si nie zachysna. Tak czy owak nie popieram metody na odwag Zosi.
    A co przepraszam bardzo zrobia Zosia Nice, bo troszk si pogubiam?

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Chodzi o to, e zrobia z siebie Nik 2? Jeli tak to... No wiesz, nie uwaam tego za bycie wrednym, ona po prostu zrobia sobie takie mae "w poszukiwaniu stylu". Chciaa by zauwaona. Przecie nie prosia o to, eby Konstancja wpisaa pa Nice, prawda? Ani nie przebraa si za ni, eby to na ni spada odpowiedzialno za picie wina. Ona po prostu... sklonowaa jej styl.
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zafascynowany FNiN
    Doczy
    Sep 2008

I wanie to byo wredne. Zamy, e w poniedziaek spotykasz dziewczyn, ktra ma na sobie identyczne ciuchy, indentyczny fryz. Okazuje si, e to osoba, o ktrej mylaa, e jest w porzdku. Dobrze by si z tym czua?
    - Co?! - krzykn Ron, odkadajc z hukiem yeczk i patrzc ze zoci na matk. - A niby dlaczego miabym robi porzdki w moim pokoju? Harry i ja wietnie si tam czujemy!
    - Musz ci przypomnie, mody czowieku, e za par dni odbdzie si wesele twojego brata i...
    - I maj si pobiera w mojej sypialni?
    Harry Potter i Insygnia mierci, J.K.Rowling

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2022. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad