<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
  1. #21
    Zainspirowany FNiN Awatar djdomin
    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Wiek
    47
    Posty
    186

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Do klasy przyjdzie nowy kolega Adam - superboy. Wszystkie dziewczyny się w nim zakochają i będą próbowały się z nim umówić, a on wybierze... Felixa. Paczka będzie na skraju rozpadu: Nika będzie zazdrosna o Adama, a Net będzie miał wątpliwości co do dalszej przyjaźni z Felixem. Golem-Golem zrozpaczony konkurencją zastawi na Adama pułapkę i pójdzie się rozmontować.

    Felix natknie się na szczątki Adama w pułapce - wtedy dopiero okaże się, że Adam był robotem Mortena, po czym ruszy ratować Golem-Golema. Paczka wroci do normy, choć Net będzie się czasem boczył, że Felix woli Golem-Golema od niego

  2. #22
    Zainspirowany FNiN Awatar romek95a
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Posty
    144

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Mam lepszy pomysł - dziewczyna nazwana przez Neta wampirem we fragmencie 7 części fnin naprawdę okaże się wampirem i zacznie kąsać wszystkich zamieniająi ich w wampiry a felix net i nika wbiją wampirzycy osikowy kołek w serce

  3. #23
    Fan FNiN Awatar Ministerstwo Pogody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    679

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Net rzuci Nikę i zakocha się w Aurelii i wtedy całą trójka przeniesie się do naszego rzeczywistego świata i Net pomoże mi zrobić strone internetową a Felix robota

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kubeczek
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Ja ma bardziej zwariowany pomysł
    Na ziemię spadają tysiące armi krabo ludzi o dwóch głowach. Felix Net i Nika wiedzą, że nie uda im się ich pokonać. Więc Net i Felix zmieniają się w roboty ze swoimi mózgami w środku (jak bazyliszek w PN) a Net z Manfredem, a Nika w zombi, i wtedy jej moc okazuje się silniejsza. Tak przyjmują nowe imiona: Felixbot, Netanfred i Zombika xD ?eby pokonać strasznych krabo - ludzi o dwóch głowach trzeba się dostać do ich siedziby na... Plutona xD Cała trójka leci do USA, i włamuje się do komputerów NASA, by tam polecieć xD Podłączają się do statku, żeby polecieć tam w 37 minut i 42 sekundy, ale coś się zepsuło, i muszątam lecieć 10 lat. W tym czasie Netanfred i Zombika biorą ślub, Zombika rodzi synka i nazywają go Pom - Pom. Jednak ich burzliwy romans kończy się rozwodem i samobójstwem Zombiki wyskoczeniem ze statku. Zrozpaczony Netanfred skacze za nią, by ją uratować, (bo jest przecież tylko zombi) i tak na statku zostaje tylko Felixbot, i oto koniec pierwszego rozdziału xDD
    Ostatnio edytowane przez Lee ; 13-08-09 o 21:05

  5. #25
    Fan FNiN Awatar Ministerstwo Pogody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    679

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Fajowe! Zrób o tym takie opowiadanie. Tylko bardziej to rozwiń i muszą być dialogi. Jakby co to się na tym znam, mogę pomóc. Ty robisz projekt a ja to wszystko koordynuję. Jeśli chcesz projekty wysyłaj mi na w tym forum.

  6. #26
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Sorry za mały offtop, ale tak mnie naszło, że ten temat powinien być w ogólnie w FNiN albo chociaż w hydeparku bo to właściwie nie jest zabawa forumowa

    W sumie racja. Przenoszę do Hydeparku.//Lee
    Ostatnio edytowane przez Lee ; 13-08-09 o 21:07

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kubeczek
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Cytat Zamieszczone przez Ministerstwo Pogody Zobacz posta
    Fajowe! Zrób o tym takie opowiadanie. Tylko bardziej to rozwiń i muszą być dialogi. Jakby co to się na tym znam, mogę pomóc. Ty robisz projekt a ja to wszystko koordynuję. Jeśli chcesz projekty wysyłaj mi na w tym forum.
    Eee, nie, raczej się nad tym wcale nie znam Wymyśliłem to tak na rodzaj zwariowanego, szalonego pomysłu xD Poza tym nie mam żadnego pomysłu na dalszy ciąg. Jeśli jest ktoś na tym forum, co zajmuje się takim tworzeniem opowiadań, może wykorzystać mój "pomysł". Ja tego nie zrobię, kiedyś próbowałem w szkole ale o innej tematyce, wyszło takie nie ciekawe ach i och nic xP
    Ostatnio edytowane przez Lee ; 13-08-09 o 21:24

  8. #28
    Fan FNiN Awatar Ministerstwo Pogody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    679

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Szkoda że nie. Ale cóż. Fajne. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Bo od dawna nikt tu nie pisał.

  9. #29

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Aurelia zostawi Neta w spokoju i zajmie sie Felixem.
    Nika spotka ducha swojego taty, który powie, że pomoże jej przetrwać do osiemnastki, zostanie jej aniołem stróżem. Duch każe jej też zagrać w tatka. Nika go posłucha i wygra 100 tysięcy złotych.
    Za dziesięć lat Nika ożenie się z Netem i będą mieć dwanaścioro dzieci: sześciu chłopców i sześć dziewczynek, natomiast Felix nie da się Aurelii, i zostanie opiekunką całej zgrai, która odziedziczy po rodzicach zdolność wpakowywania się w kłopoty;D
    Niektórych książek wystarczy skosztować,
    inne się połyka,
    a tylko nieliczne trzeba przeżuć
    i strawić do końca

  10. #30
    Fan FNiN Awatar Ministerstwo Pogody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    679

    Domyślnie Odp: Nasze teorie o FNiN

    Zapomniałaś dodać: i po opiekunce.
    Albo FNiN pojedzie na wakacje i tam spotkają prawdziwego Mortena który jest człowiekiem. Okaże się nim... Marcel. Jednak był mądry i zaatakuje ich, ale mu się to nie uda ponieważ on był niematerialny, a kiedy to odkrył ześwirował. Tak jakoś mi to przyszło do głowy.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę