<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 90
  1. #11
    Zainspirowany FNiN Awatar Gungo
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Posty
    92

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    ?e co? To nie s± b³êdy w druku tylko zwyczajne literówki, id± masowo na wszystkie egzemplarze, nie na niektóre sztuki albo inaczej wychodz± w jednym egzemplarzu,a inaczej w innym...
    A to, ¿e nie s± specjalne to chyba oczywiste.
    Taaaak,jasne...literówki...i ca³y sztab ludzi by nie zauwa¿y³??Nie s±dzê...Ja zreszt± w_ogóle nie zauwa¿y³em ¿adnych b³êdów...

    Zeg, pobijê Ciê! Poprawi³e¶ spacjê, a orta zostawi³e¶? //Jasti
    //O_o Wybacz... Nie wiem jak mog³em to przeoczyæ.... B³agam o przebaczenie o Wielka Jasti xD//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 24-11-08 o 22:56

  2. #12
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    Cytat Zamieszczone przez Gungo Zobacz posta
    Taaaak,jasne...literówki...i ca³y sztab ludzi by nie zauwa¿y³??Nie s±dzê...Ja zreszt± w_ogóle nie zauwa¿y³em ¿adnych b³êdów...
    Eee... No tak Literówki siê zdarzaj±. A "ca³y sztab ludzi" ogranicza siê chyba tylko to Pañstwa Kosików i korektora ;P
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 24-11-08 o 22:45

  3. #13
    Zainspirowany FNiN Awatar Gungo
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Posty
    92

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    Eee... No tak Literówki siê zdarzaj±. A "ca³y sztab ludzi" ogranicza siê chyba tylko to Pañstwa Kosików i korektora ;P
    Hmmm...byæ mo¿e...

  4. #14
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    Dobra, ju¿ i tak wszêdzie uchodzê za z³o¶nicê, ale postaram siê spokojnie. We¼cie nie piszcie takich badziewnych, nic nie wnosz±cych postów! "Hmmm...byæ mo¿e...". Niezwykle rozwijaj±ca temat wypowied¼.

    Tak w ogóle to widzê, ¿e b³êdów jednak by³o wiêcej ni¿ my¶la³am, bo osobi¶cie znalaz³am tylko trzy I jak mówi³am, gdzie¶ je zgubi³am... Przeszuka³am z grubsza ksi±¿kê, ale nie umiem tego znale¼æ... Nic, przy kolejnym czytaniu - je¶li kto¶ mnie nie uprzedzi - postaram siê wypisaæ

    A literówki o tyle trudno jest wy³apaæ, ¿e przewa¿nie nie zauwa¿asz ró¿nicy w s³owie "pozeraj±cych", chocia¿ brakuje kropeczki nad "¿". Znaczy jak pani Kosik i kto¶ jeszcze to czyta to pewnie, ¿e wiêkszo¶æ siê wy³apie, ale naprawdê ciê¿ko odnale¼æ wszystko.
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  5. #15
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    Ale mam nieodparte wra¿enie, ¿e z kolejn± czê¶ci± b³êdów jest coraz mniej W tej czê¶ci nie zauwa¿y³em ¿adnego.

  6. #16
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    Nie no, jakie¶ by³y, jak widzisz, bo co¶ tu kto¶ wypisa³, ale naprawdê mniej. Mam tylko nadziejê, ¿e pan Kosik nie wyskoczy z kolejnym "kontem oka", bo to mnie wtedy ubod³o... Ale no, wiêkszo¶æ literówek i temu podobnych pewnie wy³apuje Word czy tam w czym to jest pisane (chocia¿ i w ten sposób nie wychwyci siê wszystkiego - konta nic nie podkre¶li, jako konta bankowego powiedzmy )
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  7. #17
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Wiana
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    "Konty" by³y rozwalaj±ce
    A my czasem nie zwracamy uwagi na te drobne b³êdy, bo cz³owiek do czytania potrzebuje tylko pierwszej i ostatniej dobrze postawionej litery, te w ¶rodku mog± byæ poprzestawiane. Owszem, zauwa¿amy je, ale nie utrudniaj± czytania. Jaka¶ organizacja to udowodni³a
    Ostatnio edytowane przez Jaguar ; 25-11-08 o 18:31

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar Gungo
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Posty
    92

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    Z ka¿d± czê¶ci± b³êdów jest coraz mniej,bo wychodz± nowe Word-y (z wiekszym zasobem s³ów,przez co wy³apuj± wiêcej b³êdów ortograficznych),a pan Kosik prawdopodobnie pisze w Word-zie.*

    *to taka moja teoria.
    Jasti,mam nadziejê ¿e mój post jest wystarczaj±co d³ugi

  9. #19
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    eee... To chyba jest b³êdna, gdy¿ je¶li nowe Wordy maj± wiêkszy zasób s³ów to mniej tych s³ów podkre¶laj±. I, czysto teoretycznie zak³adaj±c, poprzedni word nie mia³by w s³owniku s³owa "kontem", to by go podkre¶li³, a nowy móg³by mieæ i ju¿ nie by³by podkre¶lony A podkre¶lone s³owa na pewno s± sprawdzane na pierwszym miejscu To nie od wordów zale¿y

  10. #20
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Patryx
    Do³±czy³
    Oct 2008
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domy¶lnie Odp: Literówki, b³êdy itp

    Przyznajê - literówek jest ma³o. Mo¿e podyskutujemy o b³êdach merytorycznych (rzeczowych). Mo¿e nie jest to b³±d, ale zauwa¿y³em ciekaw± sprawê. Otó¿ kiedy Golem uratowa³ laptopa Neta, (poniewa¿ Manfred go wezwa³) to jak dla mnie robot przyby³ troche za wcze¶nie. Mo¿e i jest szybki, ale czy a¿ tak, aby tak du¿y kawa³ek przeby³ praktycznie w kilkana¶cie sekund. Dodam, ¿e FNiN byli na przystanku ko³o jakiego¶ supermarketu, który raczej jest troche w ¶rodku miasta, a Felix mieszka gdzie¶ na przedmie¶ciach. Co o tym s±dzicie?

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê