<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 90
    Zainspirowany FNiN Awatar Gungo
    Doczy
    Sep 2008
    Pe

Domylnie Odp: Literwki, bdy itp

Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    ?e co? To nie s bdy w druku tylko zwyczajne literwki, id masowo na wszystkie egzemplarze, nie na niektre sztuki albo inaczej wychodz w jednym egzemplarzu,a inaczej w innym...
    A to, e nie s specjalne to chyba oczywiste.
    Taaaak,jasne...literwki...i cay sztab ludzi by nie zauway??Nie sdz...Ja zreszt w_ogle nie zauwayem adnych bdw...

Zeg, pobij Ci! Poprawie spacj, a orta zostawie? //Jasti
    //O_o Wybacz... Nie wiem jak mogem to przeoczy.... Bagam o przebaczenie o Wielka Jasti xD//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 24-11-08 o 21:56

Cytat Zamieszczone przez Gungo Zobacz posta
    Taaaak,jasne...literwki...i cay sztab ludzi by nie zauway??Nie sdz...Ja zreszt w_ogle nie zauwayem adnych bdw...
    Eee... No tak Literwki si zdarzaj. A "cay sztab ludzi" ogranicza si chyba tylko to Pastwa Kosikw i korektora ;P
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 24-11-08 o 21:45

Doczy
    Sep 2008
    Pe

Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    Eee... No tak Literwki si zdarzaj. A "cay sztab ludzi" ogranicza si chyba tylko to Pastwa Kosikw i korektora ;P
    Hmmm...by moe...

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Dobra, ju i tak wszdzie uchodz za zonic, ale postaram si spokojnie. Wecie nie piszcie takich badziewnych, nic nie wnoszcych postw! "Hmmm...by moe...". Niezwykle rozwijajca temat wypowied.

Tak w ogle to widz, e bdw jednak byo wicej ni mylaam, bo osobicie znalazam tylko trzy I jak mwiam, gdzie je zgubiam... Przeszukaam z grubsza ksik, ale nie umiem tego znale... Nic, przy kolejnym czytaniu - jeli kto mnie nie uprzedzi - postaram si wypisa

A literwki o tyle trudno jest wyapa, e przewanie nie zauwaasz rnicy w sowie "pozerajcych", chocia brakuje kropeczki nad "". Znaczy jak pani Kosik i kto jeszcze to czyta to pewnie, e wikszo si wyapie, ale naprawd ciko odnale wszystko.
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Ale mam nieodparte wraenie, e z kolejn czci bdw jest coraz mniej W tej czci nie zauwayem adnego.

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Nie no, jakie byy, jak widzisz, bo co tu kto wypisa, ale naprawd mniej. Mam tylko nadziej, e pan Kosik nie wyskoczy z kolejnym "kontem oka", bo to mnie wtedy ubodo... Ale no, wikszo literwek i temu podobnych pewnie wyapuje Word czy tam w czym to jest pisane (chocia i w ten sposb nie wychwyci si wszystkiego - konta nic nie podkreli, jako konta bankowego powiedzmy )
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zagorzay Fan FNiN Awatar Wiana
    Doczy
    Mar 2008

"Konty" byy rozwalajce
    A my czasem nie zwracamy uwagi na te drobne bdy, bo czowiek do czytania potrzebuje tylko pierwszej i ostatniej dobrze postawionej litery, te w rodku mog by poprzestawiane. Owszem, zauwaamy je, ale nie utrudniaj czytania. Jaka organizacja to udowodnia
    Ostatnio edytowane przez Jaguar ; 25-11-08 o 17:31

Doczy
    Sep 2008
    Pe

Z kad czci bdw jest coraz mniej,bo wychodz nowe Word-y (z wiekszym zasobem sw,przez co wyapuj wicej bdw ortograficznych),a pan Kosik prawdopodobnie pisze w Word-zie.*

*to taka moja teoria.
    Jasti,mam nadziej e mj post jest wystarczajco dugi

eee... To chyba jest bdna, gdy jeli nowe Wordy maj wikszy zasb sw to mniej tych sw podkrelaj. I, czysto teoretycznie zakadajc, poprzedni word nie miaby w sowniku sowa "kontem", to by go podkreli, a nowy mgby mie i ju nie byby podkrelony A podkrelone sowa na pewno s sprawdzane na pierwszym miejscu To nie od wordw zaley

Zagorzay Fan FNiN Awatar Patryx
    Doczy
    Oct 2008
    Pe

Przyznaj - literwek jest mao. Moe podyskutujemy o bdach merytorycznych (rzeczowych). Moe nie jest to bd, ale zauwayem ciekaw spraw. Ot kiedy Golem uratowa laptopa Neta, (poniewa Manfred go wezwa) to jak dla mnie robot przyby troche za wczenie. Moe i jest szybki, ale czy a tak, aby tak duy kawaek przeby praktycznie w kilkanacie sekund. Dodam, e FNiN byli na przystanku koo jakiego supermarketu, ktry raczej jest troche w rodku miasta, a Felix mieszka gdzie na przedmieciach. Co o tym sdzicie?

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2019. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.