<

Zobacz wyniki ankiety: Czy masz już FNiN OS?

Głosujących
84. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Już mam

    14 16.67%
  • Jeszcze nie mam

    17 20.24%
  • Już mam i przeczytałem/przeczytałam

    53 63.10%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 95
  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    Ok. 45 min. temu. Niestety z powodów rodzicielskich nie mogłam wczoraj długo czytać. A tak przy okazji: chciałabym biec już do empiku po następną część. Wiem, że trudno mi dogodzić, ale jak się już uda to ok. 2 dni siedzę w pokoju i czytam, bez przerwy oczywiście. Podsumowując OS jest łagodnie mówiąc Niesamowicie Fantastyczny!
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  2. #22
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    A we frajerze empiku w Legionowie nie ma :/ Muszę do arkadii jechać
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  3. #23
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    z niecierpliwością czekam na ciocię, która wyjmie z torby tą książkę, na którą czekam od roku ...
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  4. #24
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    Ja byłam taka zbulwersowana, jak nigdzie nie było OS, że myślałam, że coś rozwalę... Ale już mam, już przeczytałam, już szaleję z emocji! To było megasuperaśne!

    Zbłąkane piksele rlz Myślałam, że glebnę...
    PS. nie wiem czy to spoiler, bo właściwie nic nie ujawnia, ale jakby ktoś miał mieć pretensje...
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #25
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    Ja także przeczytałem, super
    Coś mi spojlery nie wychodzą- jak wysyłam już komentarz to mam tylko tekst cały czas...
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 16-11-08 o 12:32

  6. #26
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    Ja już mam. I przeczytałam. Według mnie chyba najlepsza część na równi z TMK.
    Jak myślicie co Net chciał powiedzieć Nice w I rozdziale, tuż przed odpaleniem rakiety "Zanim zginiemy.. chciałbym... żebyś coś wiedziała" Dokładne jego słowa...

    //Jeszcze wiele osób nie skończyło albo w ogóle nie zaczęło czytać (np. ja ), więc nie powinno się mówić o tym co jest w książce. Jeśli już nie możesz się powstrzymać to zmień tekst na biały albo umieść go między znacznikami [spoiler]//luk
    Ostatnio edytowane przez Luk ; 16-11-08 o 12:52

  7. #27
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    Mi się wydaje że chciał jej powiedzieć że ja kocha- to by pasowało... . A mnie podobało się jak Nika myślała że Net chce u niej się przespać

    Ostatnio edytowane przez Drago ; 17-11-08 o 15:28

  8. #28
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    Książka super! Dla mnie również zabłąkane piksele były najlepsze. A jeśli chodzi o kolejną tajemnicę, to uważam, że Net być może chciał powiedzieć Nice to co w instytucie. To by wyjaśniało, że chciał jej wtedy powiedzieć, że ją kocha, ale nie jestem pewna. Nie podobały mi się tylko watki z kłótnią Felixa i Neta oraz Zosia alkoholiczka. To do niej nie pasuje, a tak ją lubiłam Szkoda. Chociaż ona jest zakochana w Felixie, a z miłości ludzie potrafią różne rzeczy zrobić.

    PS.Książka najlepsza ze wszystkich!
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  9. #29
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    CO?! Zosia alkoholiczka?! Nie kitujcie! Kurde, i tak czytam wszystkie 'białe' teksty xDD
    //To też właśnie upraszam tych co przeczytali o zachowanie tajemnicy i zachowanie ciszy przez jakiś czas.//luk
    Ostatnio edytowane przez Luk ; 16-11-08 o 16:50
    - Co?! - krzyknął Ron, odkładając z hukiem łyżeczkę i patrząc ze złością na matkę. - A niby dlaczego miałbym robić porządki w moim pokoju? Harry i ja świetnie się tam czujemy!
    - Muszę ci przypomnieć, młody człowieku, że za parę dni odbędzie się wesele twojego brata i...
    - I mają się pobierać w mojej sypialni?
    Harry Potter i Insygnia Śmierci, J.K.Rowling

  10. #30
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Nareszcie nadszedł ten dzień!!!

    Sorry, więcej nie piszę. Po prostu ludzkiej ciekawości nie można ufać. Wiem to na swoim przykładzie, ale chciałam napisać swoją opinię. Pełną napiszę najszybciej we wtorek, będzie o czym pisać.
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę