<

Zobacz wyniki ankiety: Która z podróży była najciekawsza?

Głosujących
202. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rok 1945

    8 3.96%
  • Warszawa w czasach PRL-u

    42 20.79%
  • Rok 1997

    12 5.94%
  • Dzisiejszy Londyn

    12 5.94%
  • Warszawa w roku 2060

    104 51.49%
  • Daleka przyszłość na pustyni

    24 11.88%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 136
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Najciekawsza podróż

    Pomyślałem, że fajnie by było założyć temat dotyczący podróży czasoprzestrzennych Felixa Neta i Niki. Która według was była najciekawsza. Odpowiedzi uzasadnijcie!

    Mnie najbardziej podobała się podróż w czasy PRL-u. A dlaczego? Po pierwsze pokazuje jaka była polska w rzeczywistość w tamtych czasach. Po drugie było wiele elementów humoru związanych z tamtą sytuacją finansową i gospodarczą Polski. Na przykład wizyta w sklepie czy w bibliotece.

  2. #2
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    74

    Post Odp: Najciekawsza podróż

    Według mnie ta do roku 2060. Z powodu komplantów, grava i reszty innowacyjnych rozwiązań.


  3. #3
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Najciekawsza podróż

    A ja się zgadzam z Patryxem. To było świetne. Nie tylko zabawne, ale i... dziwne. ?e aż się nie chce śmiać. Z perspektywy czasu wydaje się to żałosne i głupie.
    - Co?! - krzyknął Ron, odkładając z hukiem łyżeczkę i patrząc ze złością na matkę. - A niby dlaczego miałbym robić porządki w moim pokoju? Harry i ja świetnie się tam czujemy!
    - Muszę ci przypomnieć, młody człowieku, że za parę dni odbędzie się wesele twojego brata i...
    - I mają się pobierać w mojej sypialni?
    Harry Potter i Insygnia Śmierci, J.K.Rowling

  4. #4
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Najciekawsza podróż

    Hm, podobały mi się wszystkie podróże, oczywiście, choć ta w przeszłość, do PRL-u była chyba najbardziej zabawna. Niemniej... Do dziś uważam, że zachowali się trochę jakby... eee... no nie wiem, jakby nie mieli pojęcia o tym, że kiedyś było inaczej.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Najciekawsza podróż

    No właśnie to ich dziwne zachowanie było super. Gdyby nie text Neta w sklepie uzupełniony przez Felixa i Nikę, to by nie było takie fajne. I ten telewizor zepsuty co chciał facet kupić.

    P.S. Jak się dodaje ankietę. Chciałem zrobić, ale nie wiedziałem jak. Czy da się jeszcze "dorobić" ją. Jeśli tak to bym prosił jakiegoś moda albo admina o to. I przy okazji napisanie mi na PW jak się dodaje ankietę. Z góry dziękuję.

  6. #6
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Najciekawsza podróż

    Znaczy wiesz... Okej, wyszło zabawnie, ale no... wyszło na to, że nie wiedzą nic o własnym kraju...

    PS. Hm, powiem szczerze, że ja nie potrafię dodać ankiety do czyjegoś tematu, ale Ty, jako autor wątku, powinieneś mieć taką opcję przy edytowaniu pierwszego posta... Chyba
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  7. #7
    Zafascynowany FNiN Awatar Nataliasz95
    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: Najciekawsza podróż

    Według mnie najciekawsza była podróż do Londynu, ponieważ uwielbiam teraźniejszość oraz lubię gry typu podchody. Chociaż nie wiem czy rozwiązałabym tą zagadkę Neta z TV. Na takie rzeczy z reguły nie zwracam uwagi.
    Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie ani nie zaczynają na pierwszej.

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Najciekawsza podróż

    A mnie się najbardziej podobała podróż do dalekiej przyszłości. Pokazywała, do czego zmierza ten świat. I wcale bym się nie zdziwiła, gdyby prawdziwa przyszłość wyglądała podobnie (oczywiście nie w sensie dosłownym) Wielu ludzi nie zastanawia się, do czego prowadzą jego czyny.

    PS. Pod względem komediowym - PRL, ale trochę sztuczne było to, że nie wiedzieli jak ludzie wtedy żyli

  9. #9
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Najciekawsza podróż

    Chyba pan Kosik uważa współczesną młodzież za trochę ograniczoną, skoro FNiN nie wiedzieli prawie nic o PRL'u.
    A jak dla mnie najciekawsze była podróż do roku 2060, fajny pomysł na przyszłości...

  10. #10
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Najciekawsza podróż

    ...zwłaszcza, że Nika lubiła historię.
    - Co?! - krzyknął Ron, odkładając z hukiem łyżeczkę i patrząc ze złością na matkę. - A niby dlaczego miałbym robić porządki w moim pokoju? Harry i ja świetnie się tam czujemy!
    - Muszę ci przypomnieć, młody człowieku, że za parę dni odbędzie się wesele twojego brata i...
    - I mają się pobierać w mojej sypialni?
    Harry Potter i Insygnia Śmierci, J.K.Rowling

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę