<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 25 z 29 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 283
  1. #241
    Zaciekawiony FNiN Awatar Anek
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Mnie tam się bardziej podobała TMK, ale te kawałki z bratosiostrą wprost genialne !!!!
    Tylko te ciągle powtarzane kawałki z inspekcją p.biologicznej po jakimś czasie robiły się nudne. Ogólnie genialne kawałki z grillem ale tak jak przed przedmówczyni zgadzam się z tym że ta rakieta powinna w końcu gdzieś spaść (!)
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 14-06-09 o 21:31 Powód: 'spadnąć' nie istnieje!

  2. #242
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    27

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Właściwie to spadła... do Bałtyku.
    W książce brakowało mi wątków pobocznych, których zawsze w FNiN było wiele, a i tak układały się w logiczną całość. Zbyt mało wyjaśnień technicznych, ale ogólnie książka była niezła.

  3. #243
    Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Mnie ta część podobała się chyba najbardziej. Na pewno była lepsza od TMK (tam ta i tak była najgorsza). Myślę że te wątki z bio były specjalnie by było więcej stron.
    PS słyszałem że razem OS i OS2 miały mieć ponad 1000 stron. Szkoda że nie ma nawet tysiąca.
    "Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
    Terry Pratchett

  4. #244
    Zaciekawiony FNiN Awatar Dominika.!
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Dla mnie za dużo niezrozumiałych teorii Felixa. Długo musiałam czekać, aż akcja przeniosła się do, ot choćby, szkoły, a tematy rozmów i akcji przestały się kręcić tylko wokół OS.
    Pracownia biologiczna mnie nie nudziła. Za każdym razem sytuacja w sali była inaczej przedstawiona. Intryguje mnie, co dalej stanie się z certyfikatem i tamtymi ziomkami.
    Zastanawiająca jest również Prateściowa...
    -miejsce na Twoją reklamę-

  5. #245
    Zaciekawiony FNiN Awatar _mO_nika
    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Zgadzam się z Dominika.!, zdecydowanie za dużo teorii Felixsa, a co do tego która część jest najlepsza (co do wypowiedzi Mogilus;a) to nie wiem... chyba TMK

  6. #246
    Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Oczywiście dla każdego inna część może być lepsza. Wszystko zależy od gustu.
    Rzeczywiście w OS jest dużo teorii Felixa. Uważam też że Nika stała się (jak to mówi Net) drugą Matką Teresą. Sama nie ma pieniędzy a daje innym np. Zosi.
    "Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
    Terry Pratchett

  7. #247
    Zaciekawiony FNiN Awatar Dominika.!
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Cytat Zamieszczone przez Mogilus Zobacz posta
    Uważam też że Nika stała się (jak to mówi Net) drugą Matką Teresą. Sama nie ma pieniędzy a daje innym np. Zosi.
    Ot, fakt! Na ogół liczy każdą złotówkę, a tutaj nagle dała Zosi 20 zł. Dobrze pamiętam? 20zł?
    -miejsce na Twoją reklamę-

  8. #248
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Ja nie pamiętam ile, ale niektórzy ludzie tak mają że wolą innym pomóc, niż sobie i chwałą im za to...

  9. #249
    Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Ale wystarczyło że dała jej ulotki. Dała jej przecież 20 czy 30 zł plus ulotki to razem z jakieś 80-120 zł. To trochę przesada.
    "Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
    Terry Pratchett

  10. #250
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julie
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Orbitalny Spisek 2

    Uwaga, wkraczam do akcji! xD Według mnie ta część FNiN była trochę w innym stylu... Taki inny klimacik. Powaliły mnie ciągłe zmiany tej stołówki No i pratesciowa... Ogólnie w porządku, ale czegoś mi tam brakuje.

    Mogilus, jakbyś miał biedniejszą ciocię, która na urodziny dałaby Ci prezent i jeszcze pieniądze, to też byś powiedział, że to przesada?
    Ktokolwiek ci mówi, że aby schudnąć, potrzebny jest z tydzień, kłamie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 25 z 29 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę