<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Seria Niefortunnych Zdarzeń

    Przeczytałam całą serie w zeszłym roku. Całkiem niezła, ale nie zachwyciła mnie. Wkurzały mnie ciągłe wstawki typu "Teraz jest dobry moment, żebyś odłożył tę książkę" albo "Wyrzuć ją, póki masz czas". Okej, były nawet spoko, wprowadzały coś takiego do książki, że chciało się dalej czytać, ale bez przesady. To nie było za fajne, jeśli na każdej stronie były te wstawki :/.
    Zakończenie trzynastej części niespecjalnie mi się podobało. Takie... nie w stylu tej serii.
    Ostatnio edytowane przez Toster ; 26-06-14 o 09:41
    – A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
    – Idź stąd i wychędoż się sam.
    ~ "Ostatnie Życzenie", Andrzej Sapkowski

  2. #42
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Seria Niefortunnych Zdarzeń

    Ale to przecież o to chodziło, żeby takie wstawki były irytujące. Znaczy, jeśli czytałaś wszystkie 13 części na raz to domyślam się, że mogło to bardziej niż denerwować, ale jeśli ktoś czytał to wieki temu i czekał na kolejne książki jak ja - aż tak bardzo nie rzucało się to w oczy.
    Zgadzam się, że zakończenie zupełnie nie pasowało do całości, w ogóle wydaje mi się, że jakoś od 9-10 części stały się inne. Może to wina tego, że się zestarzałam, może naprawdę się zmieniły, ale pamiętam, że 13 część zupełnie mi nie przypadła do gustu.

    Ale co tam... druga po HP książka (czy raczej seria) dzieciństwa, sentyment pozostaje, na półce 13 części stoi i przynajmniej mogę pożyczać młodszemu rodzeństwu znajomych.

  3. #43
    Zainspirowany FNiN Awatar Excepto
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    91

    Domyślnie Odp: Seria Niefortunnych Zdarzeń

    Mnie akurat seria za bardzo nie ciekawi. Jak miałem jakieś 8 lat to dostałem pierwszą część to mnie zaciekawiło. Doczytałem do piątej i dalej po prostu nie mogłem. W piątej części mogłem po prostu czytać jedną na pięć stron i nie stracić wątku.
    Cisza na froncie RPG - Ogólny

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę