<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Źródło Wiktora

    Jak w tytule. Dlaczego Wiktor jest taki poinformowany. Jak myślicie

  2. #2
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    Na temat czego poinformowany?
    //Na temat wszystkiego. Wiktor posiada przeróżne informacje i przekazuje je innym. W książce jest napisane, że zdobywa je "sobie tylko znanym sposobem". /// Jaguar
    Ostatnio edytowane przez Jaguar ; 16-10-08 o 14:58

  3. #3
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    Na temat wszystkiego...

    A ja myślę, że niektórzy ludzie op prostu tak mają. Mam w klasie jedną dziewczynę, która też wie totalnie wszystko. Ale to akurat jest straaaasznie wkurzające. Nie ma jednego źródła. To po prostu takie chodzenie i słuchanie. Każdy jest w stanie wiedzieć sporo różnych rzeczy, tylko że po co? Mnie jakoś mało obchodzi kto się z kim ożenił i czy córka nauczycielki si,ę przeziębiła, jaki kolor skarpetek miała czyjaś sąsiadka czy też kiedy obchodzi urodziny pani dyrektor. Dla mnie to totalne bzdety, a ona po prostu... No nie wiem. Dla mnie znanie na pamięć telefonu wychowawczyni i rejestracji jednej z nauczycielek (!) jest chore.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #4
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    Aaa... O to chodzi. Dobra, ja skapnięta jestem. Wiem xDD
    Tak, masz rację, Jasti. Są tacy ludzie. Czasem to denerwujące, a czasem... przydatne. Wiem, do kogo dzwonić, żeby się spytać, czy jutro idziemy na galowo i z czego jesteśmy zwolnieni. Yhm, chodzą, słuchają, ale też zapamiętują. Ja tam taka jestem, że czegoś słucham, nie zrozumiem do końca, krzyczę na pół sali 'to w końcu jak?!', a potem zapominam. Nie jestem zorganizowana, że w pamięci mam, co jest jutro, co pojutrze, co się stało, a co nie. Ma znajomości - ludzi, którzy mu powiedzą, o co z czymś tam chodzi i jest taki... ruchliwy? Nie, nie. Poprostu taki zorientowany, z refleksem, coś się dzieje, biegnie, od razu wie, o co kaman. Ma po rodzicach

  5. #5
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    Wiem, że to się przydaje, ale... no, mam wrażenie, że to zakrawa na bycie wścibskim, a nie bardzo to lubię. To akurat ja mam po mamie (przy czym ona to już w ogóle jest przewrażliwiona, myśli że jak tylko powie coś głośniej to każdy już z dyktafonem na nią czyha... ) xD W każdym razie... Czasem jest to fajne, ale naprawdę wkurzające. Wyobraź sobie, że zadajesz pytanie po cichu do swojej koleżanki w ławce, a panna P. odpowiada Ci na nie z drugiego końca sali. Ona chyba jak coś wie, to nie umie wytrzymać, żeby się tym nie podzielić. Całe szczęście Wiktor chyba nie miał takich zapędów. A może miał, ale nie było o tym w książkach albo ja sobie nie przypominam
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #6
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    Wiktor zawsze odpowiadał na pytania, gdy się do niego z nimi zwracano. Według mnie był w porządku.

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    On nigdy nie chwalił się tą wiedzą, tylko dzielił się nią z innymi gdy im to było potrzebne. A co do źródła, to po prostu ma to we krwi Jego rodzice są dziennikarzami. Widocznie u nich to dziedziczne

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    30
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    u mnie w klasie nie ma aż tak rozgarniętych ludzi, co by znali numer buta wychowawcy i jaki mają kolor na ścianach w kiblu. a co do Wiktora... qrde, zgadzam sie z Wianą.

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    No tak, jego rodzice-journaliści, wcale się nie dziwię. Zresztą ... musi się tym interesować. Hmmm, mam w klasie kolege, który ma taką wiedzę, że ja przy nim wymiękam. Dzień w dzień, z pięc razy na 24h, na wszystkich kanałch ogląda dzienniki informacyjne. Wie wszystko i o wszystkich. Jak czasem zacznie wygłaszać referacik o jakiejś instytucji lub aferze politycznej, to nie może skończyć noi czyta książek masę ... Wiktor raczej nie wygląda na takiego, który czyta gazety naukowe itp, ale ... no cóż
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: ?ródło Wiktora

    A dla mnie właśnie wygląda... może nie fanatycznie, ale taki naukowy dziennikarz. Nie wiem dlaczego, po prostu mi się tak kojarzy

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę