<

Zobacz wyniki ankiety: W co chcielibyście zagrać?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CS

    9 18.00%
  • Enemy Territory

    5 10.00%
  • Makao

    6 12.00%
  • Tysiąc

    3 6.00%
  • Kalambury

    9 18.00%
  • Literaki

    3 6.00%
  • Inne

    15 30.00%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    @Zeg. Tichu chętnie poznam, ale na jakimś konwencie i będziesz robił nauczyciela. Przez neta póki co nie pogramy, bo zwyczajnie wolę poznawać gry karciane będące w formie tradycyjnej. Po Polconie, jeśli uda ci się mnie nauczyć zasad, to czemu nie. No i jeśli Tichu ci się podoba, to jest dużo gier opartych zbieraniu lew, które można na konwentach przetestować, a mogą tobie się też spodobać, z tych samych powodów co Tichu . Nie rozumiem też dlaczego porównujesz , całkiem rożne rodzaje gier, jak karcianki "konwentowe" a Tichu. Gry są tak różnorodne, że trudno brać je jedną miarą. Zwłaszcza, że na konwentach, gramy głównie w gry imprezowe, ponieważ czasu i chęci ludziom brak na inne pozycje ...

    @FanNeta123 Karcianek na necie jest pełno, jest masa platform, które zawierają ich odwzorowania. OCTGN np. zawiera masa gier, opartych na budowaniu talli, zwłaszcza gry lcg. A wymienione przez ciebie gry, to karcianki stworzone, albo przerobione specjalnie pod komputer. A samo Tichu to całkiem inny typ gry niż te dwie wymienione przez ciebie.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  2. #82
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    Nie no, ja rozumiem, że to inny gatunek, nie porównuję ich, ale właśnie o to chodzi. Że ostatnio szukam fajnych gier tylko w tych "konwentowych" albo komputerowych karciankach, a znalazłem coś, w co się gra zwykłą talią i jest super. Na dodatek wydaje to G3, więc fakt, że w pudełku z grą za 30 zł znajduje się zwykła talia kart, cztery tekturki z punktacją i instrukcja był dodatkowym zaskoczeniem, a jeszcze większym było właśnie to, że z przyjemnością będę w tę grę grał wielokrotnie w przyszłości.

    Hearthstone polecam, dobra i prosta karcianka od Blizzarda, ale przyjemna. Gdyby ktoś chciał ze mną przegrać, to Zeg#2689 .

    Aha, no i w brydża można się nauczyć grać, też polecam, choć nie sam nie umiem do końca .
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 14-08-14 o 00:25

  3. #83
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    Może nie jest to gra karciana, ale prosta i nie wymagająca żadnych pieniędzy. War Light, gra przeglądarkowa. Jedna z osób z forum tworzy mapę i grę, potem zostają wylosowane regiony. Zadaniem każdej osoby jest:
    A) Jeśli gra się każdy na każdego, to zdobyć jak najwięcej terytoriów.
    B) Jeśli gra się teamem, to pomagać swojemu teamowi na miarę możliwości i zdobywać wspólnie z nim najwięcej terytorium.
    Gra się kończy, gdy terytorium przeciwnika zostaje podbite. Dodatkowo, na początek w pierwszym swoim regionie ma się 5 armii i można wyładować też 5 armii. Wtedy, jak będzie się miało 10, to można podbijać bonusy, jak np. na mapie Europy jest bonus "Sweden" i składa się on z terytoriów obecnej Szwecji, np. Gotland. Jeśli podbije się ten bonus, to dostanie się 5 armii więcej do wyładowania.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-08-14 o 19:46
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

  4. #84
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    @alex
    Hm... Ciekawy pomysł, można spróbować.
    @Cezar
    Wiem, że DoC i Hearthstone to zupełnie inne gry niż Tichu, ale o to chodzi.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  5. #85
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    @Efen ta gra wymaga jednak założenia konta, co prawda jest ono darmowe. Wymaga też podstawowej znajomości języka angielskiego, chociaż ja nie znałem go dobrze i koledzy mi wszystko wytłumaczyli, więc też nie jest to wymagane. Na innym forum gracze codziennie zbierają się w tej grze i gramy w teamach, jest to taka prawdziwa gra forumowa, wystarczy by na IRC'u (chacie) ktoś się zapytał: "Kto gra w warlighta?" a już są chętni. Wieczorkiem, około 23:00 czasem nawet około 10 osób gra.
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

  6. #86
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    ... Dobra. To raczej nas nie dotyczy.
    Grę sprawdziłem i jest całkiem fajna, ale nie wiem, jak rysować mapy. Są tylko do wybrania...
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  7. #87
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    Jest tyle map do wybrania, tyle superowych, a ty chcesz własne rysować? Nie trzeba. Wystarczy powiedzieć na jak długo gra, na 30 minut czy na 2 godziny - to już znajdę mapę, jak na 30 minut to z 300 terytoriami, jak na 2 godziny to więcej - może 700. Jest dużo różnych map, np. Francja Big, Poland Big, Europa Big, Imperium Romanum, USA... Tylko wybierać.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-08-14 o 19:49
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

  8. #88
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    Tak, chcę własne rysować. Możesz powiedzieć, gdzie to można zrobić?
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  9. #89
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor"
    Józef Beck

  10. #90
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Gra Multiplayer między userami

    Dzięki. Spróbuję popracować.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę