<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    Microsoft Sam, to raczej nie jest, tylko najwy¿ej jaki¶ nowy g³os ivony, niekoniecznie dokoñczony... xD
    Ostatnio edytowane przez karolbury ; 09-11-09 o 11:48

    Zobacz mojego chomika!

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar Paulla
    Do³±czy³
    Nov 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    29

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    Ksi±¿ka bezwarunkowo lepsze od audiobooka, samemu siê czyta, jest klimat i w ogóle... Ale audiobook to dobry pomys³. Wrzucam sobie pliki na empetrójkê i mogê s³uchaæ, np. jak jedziemy na ferie

    Nie mam GNL jako audiobooka, ale mam PS. I wed³ug mnie nie jest ¼le, facet naprawdê fajnie czyta. Ja w ka¿dym razie wszystko rozumiem.

    A swoj± drog±, zastanawiam siê, dlaczego wysz³y tylko dwie czê¶ci? Ja bym osobi¶cie bardzo chêtnie przes³ucha³a PN, bo A. Mastalerz ¶wietnie czyta
    Ostatnio edytowane przez Paulla ; 06-12-09 o 11:53

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Sep 2009
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    17

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    Cytat Zamieszczone przez Paulla
    A swoj± drog±, zastanawiam siê, dlaczego wysz³y tylko dwie czê¶ci? Ja bym osobi¶cie bardzo chêtnie przes³ucha³a PN, bo A. Mastalerz ¶wietnie czyta
    Zgadzam siê z Paull±, ¿e szkoda, i¿ nie wysz³y inne czê¶ci FNiN na audiobookach. Ale nie przyznam, ¿e Mastalerz czyta ¶wietnie. Nie powiem te¿, ¿e czyta fatalnie jak mówi± inni. On w sumie ma intonacjê i wiadomo, który z bohaterów co mówi bo modeluje g³os. Natomiast niektóre fragmenty czyta tak nudno i monotonnie, ¿e tragedia. Kiedy¶ jecha³am z mam± samochodem i s³ucha³am audiobooka PS, a A. Mastalerz chwilami tak nudno czyta³, ¿e nie mog³am siê skupiæ na tre¶ci tylko chcia³o mi siê spaæ (i bynajmniej nie dlatego, ¿e wszyscy w tej ksi±¿ce byli senni).

    PS. sorki, ¿e pierwszy akapit nie wygl±da jakby by³ cytatem, ale przez przypadek zrobi³am "kopiuj" zamiast "cytuj".
    Wiêc porada na przysz³o¶æ - wystarczy wstawiæ cytowany tekst pomiêdzy [quote] i [/ quote] (bez spacji) i nie trzeba klikaæ na czyim¶ po¶cie 'cytuj' //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 21-12-09 o 21:42

  4. #24
    Zainspirowany FNiN Awatar B³a¿ejSzulecki
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    71

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    Szczerze, to nikomu audiobooku nie polecam, chyba, ¿e szuka pretekstu do hibernacji.


  5. #25
    Zaciekawiony FNiN Awatar Wazela
    Do³±czy³
    Apr 2011
    P³eæ
    Posty
    5

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    A jak dla mnie audio ujdzie w t³umie, ale i tak najlepsze abooki s± pana P. Fronczewskiego. Czyli Harry Potter. Nie lubiê monotonii niektórych lektorów, bo to brzmi jak Ivona. Równie mogê sobie ¶ci±gn±æ FNiN w PDF`ie i wrzuciæ na jaki¶ syntezator. U Fronczewskiego wiadomo by³o kto mówi, zanim powiedzia³ kluczowe "-odpar³ Kto¶tam.". Jestem ca³kowicie za audiobookami, wszystkie jakie mi siê pod rêkê nawinê³y przes³ucha³em. Podobnie z ksi±¿kami. Ostatnio zacz±³em czytaæ Kompendium Fizyki do liceum.
    PS. Wiecie mo¿e gdzie kupiê Piekarê niedrogo jako¶? W Kielcach.

  6. #26
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Do³±czy³
    Apr 2011
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    FNiN jako audiobooka nie s³ucha³am, ale wierzê Wam na s³owo
    A co do innych... To ju¿ zale¿y od lektora. Mi osobi¶cie strasznie podoba³ siê "Potop" czytany przez Walczaka- a¿ trudno mi uwierzyæ, ¿e mo¿na tak w czasie czytania ró¼nicowaæ g³osy na bohaterów bez pomy³ek! ¦wietne by³y g³osy zw³aszcza Zag³oby i Kmicica...
    PySy: Mam nadziejê, ¿e nie szokuje Was to, ¿e podoba mi siê "Potop"? Po prostu czytujê ró¿ne rzeczy

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar harrusia
    Do³±czy³
    Dec 2011
    P³eæ
    Posty
    8

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    Mi siê audiobook bardzo podoba. Oczywi¶cie, ¿e ksi±¿ka jest o niebo lepsza, ale Mastalerz ¶wietnie oddaje w swoim czytaniu, charaktery i uczucia bohaterów. I ogólnie audiobook fajny jest

  8. #28
    Misiaczek Awatar Justi
    Do³±czy³
    May 2012
    P³eæ
    Posty
    553

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    Ja uwa¿am, g³os Manfreda w audiobooku by³ super.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 20-05-12 o 12:43

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alexis
    Do³±czy³
    Dec 2012
    P³eæ
    Posty
    9

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    Oczywi¶cie, ¿e ksi±¿ki s± lepsze, ale audiobooka mo¿na przes³uchaæ np przy sprz±taniu i zyskuj±c trochê czasu.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 12-12-12 o 19:40

  10. #30
    Zainspirowany FNiN Awatar modliszka
    Do³±czy³
    Oct 2012
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    73

    Domy¶lnie Odp: Audiobook Pa³ac Snów - lepszy od ksi±¿ki, czy jednak nie?

    Ksi±¿ki s± najlepsze, ale audiobooki s± równie¿ ekstra. Lubiê ich s³uchaæ np.: gdy odrabiam lekcje, czy jestem chora. Polepszaj± mi wtedy humor
    Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumiej±, zapad³aby nad ¶wiatem wielka cisza.
    Albert Einstein

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê