<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147

Wątek: Castingi

  1. #141
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alishia
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    5

    Domyślnie Castingi

    Onyks, były też grupy samych dziewczyn, tak żeby nie było...
    A ja przy okazji chciałabym się dowiedzieć dwóch rzeczy:
    1. Czy będą jeszcze castingi?
    2. Czy można zgłosić się dwa razy do dwóch różnych castingów?
    Ja ze swojej strony ekranu napiszę:
    Na castingu było wg mnie klimatycznie. Dawali nam dwie kartki: scenariusz z dwiema scenkami (i mówili, którą mamy zagrać i kogo) oraz kartę do wypełnienia z naszymi danymi. Potem dobrali nas trójkami i kazali przećwiczyć i nauczyć się tekstu. Ja byłam Niką, mój brat Netem, a jedna dziewczyna Felixem. Oto, co mówiliśmy w dużym pokoju, do którego nas wysłano:
    Dzwoni telefon, który leży na stoliku.
    Net: Myślałem, że na parterze nie ma zasięgu.
    Felix: Bo nie ma. Tylko SMS-y dochodzą i to nie zawsze. Ten jest od mamy. Pisze, że... (westchnął) nie może przyjechać.
    Net: Ja kminkuję takie wczasy! Zamiast miesiąca, kilka minut!
    Potem jakiś genialny pomysł przyszedł mu do głowy.
    Net: Skasujmy tego esesmana. Nikt się nie dowie, tu nie ma zasięgu, mógł przecież nie dojść.
    Nika: Nie można tak! Chodzi przecież o zaufanie.
    Net: Przyklepałaś umowę! Dziś rano, na plaży.
    Słychać kroki taty Felixa.
    Net (ściszonym głosem): Szybka decyzja. Tu chodzi o nasze wczasy! Znaczy... o rozwiązanie niezwykle ważnej zagadki.
    Nika: Chodzi o zaufanie.

    To tyle z tego, co mówiliśmy. Była też druga scenka, ale się nie wczytywała. Ktoś ma może jakieś pytania?
    Ostatnio edytowane przez Alishia ; 08-04-10 o 12:37

  2. #142
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Castingi

    Czy słyszałaś o wiele mówiącej funkcji szukaj?!

    Jeden temat o castingach- http://forum.fnin.eu/showthread.php?...light=castingi
    Nawet jest jeszcze jeden zamknięty- http://forum.fnin.eu/showthread.php?...light=castingi
    A wydaję mi się że ty już nawet w którymś z tych tematów pisałaś...

    Temat do zamknięcia...

    //Przeniesione. Nie wiem po co zamykać, jak można zostawić posty, tylko w innym temacie. A Ty, Drago, zgłaszaj takie rzeczy modom, a nie pouczaj na własną rękę. //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 06-04-10 o 12:07
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  3. #143
    Zaciekawiony FNiN Awatar Alishia
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Castingi

    Moja wina, że mi komp nie wyświetla, że w dziale "Filmy" na forum "FniN oraz TMK" są jaieś tematy, posty i gdzie to wszystko jest?!
    A propos castingów (żebym warna nie miała):
    Pisałam już, że chciałabym przyjść na casting raz jeszcze. Czy to jest dozwolone? I kiedy będą wiadomości, kto zagra? Mimo że to było w marcu, nadal mam nerwa... Przyślą maila, zadzwonią, zrobią cokolwiek?

  4. #144
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Castingi

    Co do pójścia jeszcze raz: jak najbardziej.
    Ech, jeśli Cię wybiorą, to na pewno ZROBI? COKOLWIEK. A jeśli nie, to nie. Chyba oczywiste?

  5. #145
    Zafascynowany FNiN Awatar Podróżnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Posty
    361

    Domyślnie Odp: Castingi

    To ja jako człowiek wiecznie nic nie wiedzący spytam o coś o co chyba nikt nie pytał . Czyli na castingach dają kartki z tym czego trzeba się nauczyć? Bo nigdzie nie mogę info znaleźć. A co do daty castingów: Wchodźcie co jakiś czas na blog p.Kosika, który na bieżąco podaje informacje .
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 08-04-10 o 21:13

  6. #146
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ana
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Castingi

    Osobiście bardzo chciałam wystąpić w tym filmie ale nie przeszłam castingu. Mówi się trudno. Mam ostatnio jednak pecha. Liceum mnie odrzuciło, ten casting i ogólnie... szkoda gadac =(

  7. #147
    Zaciekawiony FNiN Awatar maria96
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Castingi

    Ja chciałabym grać Nikę. Czytając książki bardzo się wczuwam w bohaterów, a wczuć się w nią nie miałam najmniejszych problemów, poniekąd jestem jej odzwierciedleniem. Ale nie miałam możliwości wybrać się na którykolwiek z castingów, więc mogę mieć tylko nadzieje, że wybrańcy będą grali dobrze a nawet nie będą musieli grać bo będą z charakteru tacy jak bohaterowie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę