<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 118 z 171 PierwszyPierwszy ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 1710
  1. #1171
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    wczoraj skończyłam pierwszą część Oka Jelenia "Drogę do Nidaros" Pilipiuka
    teraz jestem w trakcie FNiN oraz PN i "Kłamca 2" J. Ćwieka, chociaż powinnam czytać "Lalke" na polski
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #1172
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Leonie Swan, "Triumf owiec". Świetna książka, równie dobra jak pierwsza część ("sprawiedliwość owiec").

  3. #1173
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Hmm właśnie, muszę w końcu wziąć się za ten triumf, bo gnije u mnie na półce
    Ostatnio przeczytałam 'Tajemnicę jednej nocy' Szymeczki. Fajne. Takie trochę pomieszanie FNiN z Panem Samochodzikiem.
    No i jestem w trakcie kilku książek jak zawsze w tym Sherlocka Holmesa na przykład.
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  4. #1174
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Znów zamiast czytać książki wypożyczone z biblioteki bo termin goni, to czytam swoje, ale...:
    Dukaj, "Król bólu"

  5. #1175
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Długo nie miałem kompletnie czasu czytać, więc czekają na mnie cztery nie zaczęte powieści (+ 2-3 do kupienia, + kilka lektur). A aktualnie jestem w trakcie Dziedzictwo cz. I Paoliniego.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  6. #1176
    Zainspirowany FNiN Awatar Izyda
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Stale wertuje wszystkie cztery części "Tuneli" Gordona i Williamsa, żeby umilić czekanie na piątą część

  7. #1177
    Zainspirowany FNiN Awatar გრიგოლი
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Jak na razie mi się podoba i nie spodziewam się, żeby to się zmieniło ;p
    Jak coś jest logiczne lub wydaje się logiczne lub jest dla nas korzystne, to jest prawdziwe. Bo tak.

    Jak coś nie jest logiczne i nie wydaje się logiczne, i nie jest dla nas korzystne, a do tego jest dla nas niebezpieczne, to jest fałszywe. Bo nie.

    Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie...

    Coś – pomimo swojej krótkości – wyraz zdolny pomieścić w sobie wszystkie pojęcia znanego nam wszechświata, a także tych oddalonych o parę dymków, kresek, kieliszków, szklanek i wiader.

  8. #1178
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Ostrzeżenie sztormowe Jacka Higginsa... jak zresztą każda książka tego autora, którą miałem przyjemność czytać - świetna. Wielowątkowość, nieco pokręcona fabuła i dobre zakończenie.
    Teraz na tapecie: KG-200 bez tajemnic Andrzeja Fryszkiewicza.

    Leonie Swan, "Triumf owiec". Świetna książka, równie dobra jak pierwsza część ("sprawiedliwość owiec").
    Może Twoim zdaniem. Gdy czytali to coś, pretendujące do miana książki w radiu, było mi niedobrze. Szczyt głupoty tworzącej ''treść'' został przez autorkę osiągnięty.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 10-03-12 o 20:45
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #1179
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Co Ty, Andrzej? "Sprawiedliwość Owiec" to jedna z najlepiej zapamiętanym przeze mnie książek, które ostatnio czytałem. Zastanawia mnie, na jakiej podstawie oceniłeś treść... Tylko fragmentu czytanego w radiu? Nie twierdzę, że Ci by się książka spodobała, nie ma tam żadnych karabinów i postaci historycznych, a całość jest potraktowana mocno nierealistycznie, ale przecież mówimy o książce, w której gadają owce!

  10. #1180
    Zainspirowany FNiN Awatar Karol(ina)
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    52

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Kończę czytać "Siewcę Wiatru" Maji Lidii Kossakowskiej. Prolog fajny, przez trzy pierwsze rozdziały ledwo przebrnęłam, ale na szczęście później coś zaczęło się dziać. Polecam, chociaż styl Kossakowskiej jak dla mnie nie należy do najlepszych to za pomysł należy jej się plus.
    Jeśli spodziewasz się najgorszego nigdy się nie zawiedziesz.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 118 z 171 PierwszyPierwszy ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 168 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę