<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 116 z 171 PierwszyPierwszy ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 1710
  1. #1151
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Star Wars: The Old Republic: Revan.

    Jako literatura - wciągające od 1/3 czytadło. Bez specjalnego szału i intryg, wprawiających w osłupienie, ale daje radę. Autor umie myśleć, ale jako pisarz Sci-Fi... raczej by się nie sprawdził.
    Moja pierwsza książka z universum Star Warsów, póki co jestem zadowolony

  2. #1152
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    "Kroniki Amberu" t.2 Rogera Zelazny'ego
    Jakoś nie mam zapału do tej książki. Wcześniejszy tom na starcie zniechęcał słabym tłumaczeniem pierwszej księgi, dopiero od drugiej i zmiany tłumacza (Piotr Cholewa) widać zdecydowaną poprawę, chociaż mimo to styl i tak nie powala. W każdym razie czytało się w większości miło, czasem nawet nie mogłam się oderwać, ale na listę moich ulubionych książek "Kronik" bym nie wpisała. Może drugi tom jeszcze mnie zaskoczy, chociaż jak na razie się na to nie zapowiada.

  3. #1153

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Ja skończyłem właśnie całe "Millennium" Stiega Larssona. Pewnie już to mówiłem, ale to NAJLEPSZY kryminał, jaki kiedykolwiek czytałem! Od tej książki nie mogłem się oderwać i zupełnie traciłem z poczucie czasu. Teraz od razu zabrałem się za następny thriller, tym razem Grisham'a "Firma". Na razie nie mam zastrzeżeń .
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  4. #1154
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    "Imię róży" U. Eco.
    Zadziwiająco wciągające, nie spodziewałam się. Denerwują mnie jednak całe wywody na temat heretyków tamtych czasów - po pierwsze, nie brdzo mnie to interesuje, po drugie, nie jestem w stanie całkiem zrozumieć ich sytuacji politycznej, więc na zbyt wiele mi się to nie zdaje.
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  5. #1155
    Zainspirowany FNiN Awatar Karol(ina)
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    52

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Cały czas czytam mitologię Parandowskiego. Korzystając z okazji polecam wszystkim do przeczytania, ale nie do zgłaszania się na konkurs, gdyż jest w niej jak dla mnie zbyt dużo dziwnych nazw ;/.
    Jeśli spodziewasz się najgorszego nigdy się nie zawiedziesz.

  6. #1156
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    skończyłam dzisiaj "Dzieci Hurina" Tolkiena i byłam pozytywnie zaskoczona, bo nie myślałam, że na prawde mi sie ona spodoba. Co prawda denerwowało mnie te ciągłe zmienianie imion, aż zapisywałam sobie to wszystko na kartce i oczywiście dopiero jak skończyłam czytać to zuważyłam, że na końcu są rozrysowane drzewa genealogiczne No nic, przynajmniej porysowałam sobie

    w kolejce czeka jeszcze "Pan Lodowego ogrodu" Grzędowicza i "Dom w ciemności" T. Vesaas
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 09-01-12 o 21:19
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #1157

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    O, "Pana..." czytałem, bardzo mi się spodobał Tylko szkoda, że tak rzadko wychodzą następne części i za każdym praktycznie razem trzeba czytać od nowa...
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  8. #1158
    Zainspirowany FNiN Awatar Kolekcjoner dusz
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    162

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Ja aktualnie czytam Norweski Dziennik Andrzeja Pilipiuka. Jest to nawet ciekawe, ale ma kilka wad.

  9. #1159
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Adam Zamoyski, "1815- Upadek Napoleona i Kongres Wiedeński". Boskie pięścet strony geopolityki i intryg. Jestem poryty, wiem
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  10. #1160
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    163

    Domyślnie Odp: Co aktualnie czytacie?

    Ja skończyłam "Tańczącą" i zaczynam "Krzyżaków" (moja lektura).

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 116 z 171 PierwszyPierwszy ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę