<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Wasze powieści

  1. #1
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    269

    Domyślnie Wasze powieści

    Ten temat dotyczy powieści pisanych przez Was. No, jazda, nie wstydźcie się. Pokażcie, że jesteście utalentowani! Ja na przykład kończę pisać trylogię. Taki kryminał mi z tego wyszedł. Coś w stylu "Kot, który czytał wspak". Pierwsza część nosi tytuł "Kleptomanka czyli ja", druga "Post pod postem"(w tej wspomniane jest kilkakrotnie to forum) i niedługo wyjdzie trzecia "KonstantynoUFOwianeczka". Jeszcze to muszę zakończyć, poprawić błędy, trochę podrasować, skonsultować z moją polonistką i... gotowe. A wy?
    Never stick your hand in my face again bitch
    FUCK YOU
    I don't need this shit
    You stupid sadistic abusive fucking whore
    How would you like to see how it feels mommy
    Here it comes, get ready to die...

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar GreenHat
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    Hmm, ja kilkakrotnie zaczynałam pisać różne powieści. Zazwyczaj jednak kończyły się na kilku, kilkunastu, góra kilkudziesięciu stronach. Więc zdecydowanie wolę pisać opowiadania. Kilka jest całkiem niezłych, może kiedyś się z nimi podzielę

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar V-kun
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    Ja założyłam wątek specjalny. To może być motywacja, bo jakoś tak... zawsze zaczynałam, ale nie kończyłam. A ta... Ta może być the best

    Więc... poczytajcie, skomentujcie i zmotywujcie

    Pani Bum Bum była zawodowcem... Może udzielać lekcji młodym damom, jak bez większej promocji sprzedać swoje ciało... Wiem co mówią ludzie z jej branży. Nie dają jej szansy, bo podobno zmienia mężczyzn częściej niż majtki... On sznuruje usta do pocałunku, ona nie próżnuje tylko ściąga mu cały mundur... RAR! Lubię ją



  4. #4
    Fan FNiN Awatar Dominisia
    Dołączył
    Jul 2008
    Wiek
    29
    Posty
    860

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    Dla mnie bomba V-kun! Lubię takie tajemnicze klimaty Super, wciągająca opowieść, czekam na c.d.

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Procesor
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    1,756

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    As, ty też czytasz serię "Kot, który..."? Fajnie

    Ja od dawna przymierzam się do napisania powieści science-fiction, ale jakoś nie mam natchnienia.

    Cóż, mogę wam dać jedno z moich opowiadań, jest już po korekcie. Takie króciuteńkie, ale w końcu chodzi o probkę mojej twórczości.
    Ostatnio edytowane przez Procesor ; 22-09-08 o 15:37

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar V-kun
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    I V-kun się podoba

    Pani Bum Bum była zawodowcem... Może udzielać lekcji młodym damom, jak bez większej promocji sprzedać swoje ciało... Wiem co mówią ludzie z jej branży. Nie dają jej szansy, bo podobno zmienia mężczyzn częściej niż majtki... On sznuruje usta do pocałunku, ona nie próżnuje tylko ściąga mu cały mundur... RAR! Lubię ją



  7. #7

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    Ja też piszę, ale tak do "szuflady"...A konkretnie do Moich Dokumentów Na codzień wyżywam się artystycznie na blogu, gdzie piszę opowiadanie....
    ~Agness~

  8. #8
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2008
    Wiek
    27
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    Ja też na blogu, czasem ot tak... Moje powieści kończą się szybko. Ostatnio miałam wenę, to napisałam półtora rozdziała i... już nie mam ochoty kontynuować. Może umiem pisać, ale mam problem z pomysłami. A raczej - z ich nadmiarem. Cóż.

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar jedo1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    Ja piszę, ale po waszych ocenach widać, że się wam nie podoba
    "Historie nigdy nie mają końca, chociaż książki nam to sugerują. One nie kończą się na ostatniej stronie, ani nie zaczynają na pierwszej. "

    Atramentowe Serce - Cornelia Funke

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Wasze powieści

    Tu nie chodzi o to, że komuś coś się nie podoba. Chociaż jeśli mam być szczery, to żadne opowiadanie na tym forum nie przypadło mi szczególnie do gustu . I jakie to ma znaczenie? ?adne. Krytykując cudze opowiadania, w pewien sposób stymuluję do lepszego pisania . A zatem dzięki konstruktywnej krytyce, opowiadania mają szansę stać się o wiele bardziej rozbudowane, dopracowane i ciekawsze .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę