<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 20 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 195

Wątek: Gry

  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Gry

    Czy ja jestem ślepy ? Nie zauważyłem nigdzie tematu typowo o grach. No więc zacznę od tego w co gram najczęściej.

    Kolejność wcale nie oddaje częstości grania. To, że na pierwszym miejscu jest CS to nic nie oznacza ...

    1. Counter Strike 1.6 v23 + Realism Mod - gra bardzo prosta, ale ciekawa. Z racji tego, że gra w nią dużo prymitywów (patrz mój podpis) przestałem się nią jakoś specjalnie interesować.
    2. Blitzkrieg:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Blitzkrieg_(video_game)
    Jedna z bardzo nielicznego grona gier, która nigdy mi się nie znudziła i przy tym jest na PC . Gdyby nie fakt, że pożyczyłem komuś płytę, a ten ktoś jej nie oddał grałbym w nią nadal.
    3. Black
    http://pl.youtube.com/watch?v=3YFNDxujVqY
    http://pl.youtube.com/watch?v=SHYNRbP_74Y
    Opisywałem ją już.
    4. Star Wars Battlefront 2 - Moim zdaniem najlepsza jak dotąd gra osadzona w świecie SW, ale już niedługo, ponieważ premiera The Force Unleashed...
    http://pl.youtube.com/watch?v=asvKQOJZXcs
    http://pl.youtube.com/watch?v=uR8VYt6Em7o
    ...nadchodzi wielkimi krokami.
    5. Wszystkie MoHy i CoDy.
    6. Strategie typu Age of Empires (2), Kozacy itp., ale już mnie to tak nie rusza.

    Edit: No tak . Najpierw zrobiłem, potem pomyślałem.

    The search term you specified (gry) is under the minimum word length (4) and therefore will not be found. Please make this term longer.

    If this term contains a wildcard, please make this term more specific.
    Taki temat istnieje. Tutaj:
    http://forum.fnin.eu/showthread.php?...ghlight=granie
    Sorry, za zawracanie głowy. Jakiś mod/admin to teraz skleić ?
    Ostatnio edytowane przez Luk ; 19-08-08 o 14:23
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  2. #2
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Gry

    A nie możesz skopiować swojego posta, usunąć i wkleić do tamtego?
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  3. #3
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Gry

    Hmmm, ciekawy temat

    1. Wolfenstein: Enemy Territory - CS pozostawiał pewien niedosyt, więc przerzuciłem się na to... Jakby ktoś chciał zagrać ze mną, to najczęściej grywam na GDC | Jaymod XP Save pod nickiem RockLee

    2. Wszelkie gry TPP typu Prince of Persia, Devil May Cry...

    3. The Godfather, czyli po prostu Ojciec Chrzestny. Jako fan filmu nie mogłem przegapić gry... Chociaż pozostawia wiele do życzenia.

    4. Black&White 2 - gra, w której wcielasz się w boga, wybierasz sobie chowańca, czynisz cuda itd. Możesz być bogiem dobrym lub złym, co odzwierciedla Twoje królestwo... Odradzam bycie złym, bo można się doła nabawić...

    Może nie daję tak dokładnych informacji jak luk, ale jak mawia Zeg, "google nie gryzie"

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Gry

    W Black&White zawsze chciałem pograć, ale jakoś nigdy nie nadarzyła się okazja...

    Cytat Zamieszczone przez Jasti
    A nie możesz skopiować swojego posta, usunąć i wkleić do tamtego?
    Temat właśnie się rozrósł . Lepiej byłoby to skleić moim zdaniem.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  5. #5
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Gry

    Ja grałam kiedyś w Black&White, ale jak byłam mniejsza i grałam w peirwszą część tej gry. Jakoś zapadł mi w pamięć tekst "Sable (?), nauczycielka chowańców chce przyciągnąć twoją uwagę" i baba która na dole ręką o rękę uderzała i chciała "przyciągać twoją uwagę" A teraz nie gram w gry JAk już pojawiły się i tak tu posty, to moze rzeczywiście ktoś z góry póżniej złączy te dwa tematy w jeden.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #6
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Gry

    Ja tam tylko pamiętam z Black & White głos, który mówił "uczeń rozpłodnik" I proponuję nie mieszać tych dwóch tematów, bo w tym jakoś ładniejsze posty ludzie piszą Długie szczegółowe... A nie typu "Nie wiem, nie gram w gry"... I to dziesięć razy w jednym temacie...

    A ja się wypowiem trochę później... Muszę mieć dużo siły
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 01-09-08 o 15:36

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Gry

    Ostatnio w internecie natknąłem się na Total Annihilation: Spring. Tak patrzę... Hmm... Ten tytuł coś mi mówi. Oglądam screeny i nagle rozpoznaję. To ta sama gram, w którą grałem mając 8 lat! Owszem... to było zwykłe TA, a nie Spring w wersji linuksowej, ale to akurat mało ważne. Siedzę teraz i łoje w grę z lat dziewięćdziesiątych. W najlepszą strategie jaką spotkałem .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  8. #8
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Gry

    Portal
    Cudowna gra... acrobot już drugi raz mnie się pyta, czy warto ją kupić. Ale niestety nie w odpowiednim temacie Dlatego napiszę tutaj...
    Tak. Gra jest naprawdę świetna. Wciągająca jak mało co, a na dodatek bardzo oryginalna. Zero brutalności, zero przekleństw... Nikogo nie zabijasz, nikt przez Ciebie nie cierpi(no, może glaDOS, ale gra w tym momencie porusza ważne problemy życiowe xD) Nie masz prawie żadnej broni poza swoim mózgiem i ASHPD. Gra nie jest bardzo trudna, jednak troszkę trzeba pomyśleć, żeby coś zdziałać Ktoś, kto będzie szedł na czuja daleko nie zajdzie... Zagadki, plansze i poziomy są przemyślane, a chyba każdy można przejść na minimum dwa sposoby. A końcówka... No cóż, to chyba najlepsze outro jakie w moim życiu dane mi było zobaczyć. Niby tylko zwykła piosenka, ale naprawdę piękna!
    Tylko jest jedno "ale". Gra jest bardzo krótka... 2-3 godziny i koniec grania. Jak na 50zł to trochę mało, dlatego musicie sami zdecydować, czy ją kupicie, czy nie. Jest także inna możliwość. Można zakupić "Orange Box", który kosztuje 120zł a zawiera Half-life'a 2 z dwoma dodatkami, Team Fortressa 2 i właśnie Portal. W te dwie pierwsze osobiście nie grałem, ale one też wypracowały sobie dość dużą popularność, są jakby klasyką, wiele gier porównuje się właśnie do nich... Ale jak nie lubisz strzelanek, to nie ma co marnować kasy. Bierz pięć dych i biegiem do sklepu!

  9. #9
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Gry

    W Half-Life'a 2 grałem i polecam Gravity Gun jest wręcz genialny, można nawet zacząć rzucać czym popadnie w ścianę, a i tak sie nie znudzi xD

    Grą, którą teraz katuję, jest Warhammer 40k: Dawn of War Dark Crusade. Jest to chyba najlepsza gra strategiczna, w jaką grałem. Mnóstwo możliwości rozbudowy armii, jeden oddział można wyposażyć jedniocześnie w broń przeciwczołgową, jak i przeciwpiechotną. Co do fabuły, wybierasz jedną z siedmiu nacji, i prowadzisz ją na podbój planety... Fanatyczni Tau, czy żądni podboju Orkowie? Wybór należy do Ciebie...

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Gry

    ja na pewno grałam w połowę tych gier (tylko w starsze wersje ) bo mój wujcio miał kafejkę a jako że nie było tak ubieranek Barbie, rżnęłam w strzelnaki, rozwalałam samochody na przeszkodach ... i mnie wciągnęło
    Teraz przerzuciałam się na gry wojenne. Ostatnio As poleciła parę gier jak np. ... "Pearl Harbor* o świcie" dzięki As Lufwaffe!

    *nie umiem tego wymówić, a co dopiero napisać

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 20 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę