<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20
Pokaż wyniki od 191 do 195 z 195

Wątek: Gry

  1. #191
    Zainspirowany FNiN Awatar mikolas109
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Gry

    Ostatnimi czasy naszła mnie ochota zagrać w grę p.t. Dragon age ... Nie wiem czy nie była wcześniej opisywana, a jeżeli tak to powtórzę. Na początku możesz wybrać jedną z trzech ras: standard, bo elfy ludzie i krasnoludy ... Są do tego trzy klasy: mag, łotrzyk i wojownik. Każda rasa (zależne jest to również od klasy) ma inna fabułę początkową ... I tak w końcu musisz dołączyć do szarej straży, aby walczyć z mrocznymi pomiotami. Niestety pewien facet zabjia króla, zostaje regentem, a jedyną osobą znającą prawdę jesteś ty. Podsumowując musisz pokonać plagę i obalić zdradzieckiego regenta xD. Zdobywasz towarzyszy itd. Bardzo fajny system walki i bardzo dużo zadań pobocznych. Fajne jest również, że fabuła jest bardzo rozbudowana i jest bardzo dużo rozmów i możliwości wyborów. Aha fajne jest, że o każdego kompana musisz dbać i w rezultacie nawet przekonać ich do siebie (co jest tego konsekwencją to pomyślcie ), ok to miłego grania xD

    //Słyszałeś może kiedyś o czymś takim jak przecinek?//
    Fileas
    Ostatnio edytowane przez mikolas109 ; 18-08-13 o 09:39

  2. #192
    Zaciekawiony FNiN Awatar Krymko34
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Wiek
    39
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Gry

    Ja właśnie ukończyłem AC III i kończę powoli nowego Batmana. Jeżeli ma ktoś chęć na multi Batmana to dajcie znać na priv ;p

  3. #193
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    20
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Gry

    ja gram najczęściej w empire earth II(strategia) grałem też w "attack on pearl harbor'*










    * pisać nie umiem a wymawia się atak on pear harbor

  4. #194
    Zaciekawiony FNiN Awatar Paczajec
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Gry

    Ja tam cisne w NFS Underground 2 - pierwsza gra komputerowa w jaka gralem.
    Ogólnie uwielbiam NFSy, ale kocham też legendę gier jRPG - Final Fantasy VII, gra, w której fabuła rozwala system

  5. #195
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Gry

    Lato obrodziło grami. Jako jedne z najbardziej wyczekiwanych produkcji, i to od - czasami - paru lat, znalazły się takie tytuły, jak: Wolfenstein: The New Order, Enemy Front oraz Sniper Elite III:Afrika. Póki co, zagrałem w dwie pierwsze gry, na SE3 czas przyjdzie w ciągu paru najbliższych dni. Oprócz tego, zastanawiam się, czy zrecenzować dwie kolejne gry, tj. Dino D-Day i Valiant Hearts. Na ten moment, zarówno Wolfenstein, jak i Enemy Front wzbudziły we mnie zachwyt: fabułą, grafiką, rozgrywką. Pełne recenzje będą, jak skończę.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę