<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 195

Wątek: Gry

  1. #11
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Gry

    Wojenne mówisz? Ale tylko takie gdzie akcja się dzieje w Drugiej Wojnie Światowej, czy gustujesz też we współczesnych wojach? Jeśli takie też mogą być, to polecam Call of Duty 4. Chyba najlepsza strzelanka w jaką grałem... Bardzo odważne to stwierdzenie, ale może jest prawdą Polecam...

    acrobot, jak kupisz i zagrasz w "Portala" to podziel się wrażeniami

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Gry

    Skoro jesteśmy przy wojennych, to z tego gatunku ostatnio grałem w... Battlefield 2. Oczywiście Modern Combat na PS2. Wszyscy chyba znają tę serię . Nie ma co opisywać.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  3. #13
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Gry

    Teraz taka troszkę dygresja
    W Twoim podpisie, pierwszy raz zetknąłem się z SW:TFU... Wcześniej o tym nigdy nie słyszałem Ale poczytałem, i wyszło, że to będzie wielki hicior i tylko na konsole. No dobra... Ale teraz spotkałem się z tym:
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42814
    ...Wiem, że to nie jest jeszcze potwierdzone i nawet jak to nie będzie prawda, to dochodzę to jednego wniosku... Będzie coraz mniej tytułów wyłącznie na daną platformę... Na przykład taki Fallout 3... W poprzednie części konsolowcy nie mogli zagrać... A w tę już zagrają z pewnością To działa też w drugą stronę, dlatego uważam, że za jakieś 3-5 lat już prawie wszystkie gry będą dostępne wszędzie Nieprawdaż?

  4. #14
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Gry

    Przepraszam, trochę Cię nie rozumiem. Może dlatego, że jestem zmęczony. Jakieś przeziębienie mnie bierze. Głowa boli, nos zatkany... Taki stan nie sprzyja logicznemu myśleniu .

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz
    To działa też w drugą stronę, dlatego uważam, że za jakieś 3-5 lat już prawie wszystkie gry będą dostępne wszędzie. Nieprawdaż?
    Możliwe. Jednak nadal ze zdecydowaną przewagą dla konsol moim zdaniem . Nie potrafię tego wyjaśnić, bo sam tego do końca nie rozumiem, ale w ciągu ostatnich lat konsole zyskały większą moc niż komputery. PS3 za 1500 zł. dorównuje, a może nawet wyprzedza komputer za 3000 zł. Z tego co czytałem i z wypowiedzi ludzi, którzy tworzyli tę grę, stwierdzam, że taki silnik jak Euforia zastosowany w TFU i GTA 4 na konsolkach śmiga świetnie i rewelacyjnie poprawia realizm, a na PC wymagałby niemożliwie dużej mocy! Może jednak za te 3-5 lat konsole obejmą działkę grania i wszelkiej rozrywki, a komputery zostaną wykorzystywane do pracy . Chociażby z przyczyn pieniężnych. Utrzymywanie komputera w tak szybko idącej technice może okazać się za drogie i wygrają tańsze rozwiązania konsolowe
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  5. #15
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Gry

    Ja tu nie chciałem jakoś wyróżniać w tym poście komputerów czy konsol... Po prostu zauważyłem taki fakt, ale nie miał to być jakiś plus dla pecetów... Ot tak po prostu, chciałem się podzielić spostrzeżeniami, a to, że akurat przytoczyłem przykład gry z Twojego podpisu to przypadek

    EDIT @DOWN:
    Tylko nie zaczynajmy gadki o konsolach i ich "wyższości"...
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 08-09-08 o 20:43

  6. #16
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Gry

    Rozumiem. Ja też nie faworyzuję konsol . Stwierdzam fakty i powołuję się na wypowiedzi pracowników LucasArts. Przy czym marzę sobie idee w której komputery służą do pracy, a konsole do gier .
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  7. #17
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Gry

    Ja też nie lubię konsoli ... może dlatego, że kiedyś u mojego kolegi graliśmy w Herkulesa i zawsze gdy była moja kolej i mierzyłam się z 9-głową hydrą, ... konsola się zacinała ... A ten koleś wygrywał i się chwalił na podwórku ... grrr...

    P.S. Później się okazało, że w tym momencie Emil celowo przestawiał coś tam, gdy ja nie widziałam. Nie wiem, co to było, nie znam się wiem, tylko, że byłam wściekła!
    P.S.2 Call of Duty 4. Mam to w domu!! (o ile nie oddałam ...) Prezent od wujka! jak już wspomniałam, wujcio miał kafeję ... jak wygrzebię z mojego biureczka, to zagram

  8. #18
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Gry

    O tak, tak... Zagraj :] Trochę krótka, ale dostarcza emocji za trzy ze dwa razy dłuższe strzelanki Jak już zagrasz, to podziel się swoją opinią

  9. #19
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Odp: Gry

    A czy zna ktoś Total Annihilation? Wydaje mi się, że o tym pisałem, ale nie wiem gdzie... Zeg, pamiętam, że lubisz strategie. Grałeś kiedyś? W końcu to klasyka - dziadek Supreme Commander i gra często uważana za najlepszy RTS wszechczasów . Biorąc pod uwagę grywalność, grafikę, muzykę i raczej niskie wymagania sprzętowe to jest to prawdziwe mistrzostwo w dziedzinie strategii. Nawet tak popularna seria jak Age of Empires nie daje tylu możliwości co Total Annihilation.
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  10. #20
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Gry

    I gucio. Nie mam. Tata zaniósł do szkoły. Znając życie, już jest w jakimś Archowum ... moze da się odratować ... A co tam, sama pójdę odszukać!
    Teraz mam jakąś rajdówkę. Zawsze gram w nią Wielkanoc, nie wiem czemu (pomijając dzisiejszy dzień) i zawsze, moja wyścigówa nie wytrzymuje nawet 1/3 toru Co ja poradzę że te drogi są takie wąskie??

    hmmm... możecie się śmiać, ale ... lubię gry typu Arkanoidów (chyba dobrze napisałam). Moja ulubiona Beat Ball serii Imphenzia. Świetna, grafika i muza powalająca. I taki klimat ... jest około 100 etapów ... nie sądzę, żebyście teraz pomyśleli coś poza: "phi ...", ale jeśli jednak, to ... jest fajna
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę