<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 195

Wątek: Gry

  1. #171
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Posty
    359

    Domyślnie Odp: Gry

    Z gier najbardziej lubię minecrafta, herosa [III i IV], sims 3, oraz parę starszych gierek, typu Jazz czy Jazz 2.
    PS
    Zapomniałabym, uwielbiam też Super Smash Bros Brawl, ekstra gierka wywalanka od Nintendo ;D
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauważy braku sygnatury, nie?

  2. #172
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Gry

    Mam lepszą grę
    A i tak obie nie przebiją najlepszego symulatora lotniczego, jakim jest Ił-2 Szturmowik...
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #173
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Gry

    Moim faworytem jest zdecydowanie Mass Effect. Oczywiście wszystkie części

  4. #174
    Fan FNiN Awatar Ministerstwo Pogody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    679

    Domyślnie Odp: Gry

    Dobra, to teraz zarzucę starociami, którzy pamiętają tylko starsi, a że ja miałem długi czas Windows 3.11 to przypadek. Z tych starych, ale jarych gier to zapamiętałem:
    - Wolfenstein 3D
    - Prince of Persia (to pierwsze)
    - F-29 Retaliator
    - B.A.D. (tego nawet nikt nie znajdzie w internecie)

  5. #175
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Gry

    Parę z nich pamiętam!
    Też grałem w Wolfenstein 3D i Prince of Persia. Zajefajne gry, które się nie starzeją.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  6. #176
    Zaciekawiony FNiN Awatar Rademedes
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Gry

    Moim ulubieńcem jest zdecydowanie seria Assassin's Creed. Trochę miejscami za łatwa i mogliby zrobić kilka poziomów trudności, ale nadal jest świetna.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 15-10-12 o 21:19 Powód: Interpunkcja

  7. #177
    Zaciekawiony FNiN Awatar NetroMorteN
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Gry

    Ze starszych oczywiście Heroes 3, a z nowości Far Cry 3, Mass Effect 3, CoD-y oraz oczywiście zeszłoroczny Tes V: Skyrim, który uważam osobiście za jedną z najlepszych gier ostatnich lat.

  8. #178
    Zainspirowany FNiN Awatar Mr. Morten
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: Gry

    Trochę sobie program w FeralHeart, Minecraft, Portal 2 albo FIFA 10. Wszystkie bardzo polecam :3
    Na niektórych planetach lizanie klamek jest zabronione.

  9. #179
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Gry

    O i nadszedł smutny dzień, gdy pożegnać się chciałam z TES V: Skyrim. Godnie umilał mi czas podczas sesji jak i poza nią. Moja Redgardzka bohaterka i ja stoczyłyśmy wiele bitew ze smokami, falmerami, centaurionami etc. Pełna podziwu jestem dla tych krajobrazów i rozbudowania świata! Co prawda główny wątek przeszedł mi jakoś szybko, ale mnogość tych pobocznych misji trochę to wyrównała.
    Jednak trafiłam info o Skyrim Online. Zapomniałam, że miało to być w 2013 roku... I stąd moje pytanie: czy ktoś z was korzystał z tego sposobu grania w TESa? Warto? Jeżeli nie, to odinstaluje i poszukam jakiegoś godnego zastępcy wolnego miejsce na dysku.

    I can't drown my demons, they know how to swim

  10. #180
    Zaciekawiony FNiN Awatar NetroMorteN
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Gry

    Nie kończ Skyrima! Najlepsze rozwiązanie dla osób znających już cały świat to świeżutkie dodatki (Hearthfire, Dragonborn oraz Dawnguard). Wprowadzają takie zmiany jak budowanie domów, dwie nowe linie fabularne, walka z kuszy, latanie na smoku, czy tworzenie kilku nowych rodzajów pancerzy i broni. Oprócz tego jest nowa lokacja (wyspa Solstheim) i dużo nowych krzyków. Co o Tes Online: jeszcze nie wyszedł, ale będzie na innym silniku gry (dostosują pod mmo). Dużo o nim nie wiem, ale raczej nie kupię, bo zapowiada się bardziej na Hack and Slash, niż stare dobre klasyczne RPG.
    Mass Effect 3

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę