<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Spokojnie, ja Cię nie uważam za nazistkę... Nie napiszę, że piloci Luftwaffe byli niewinni bo tak nie było, ale ich wina była przyczyną propagandy Hitlera... Bo czy Wam by się nie spodobało, gdyby ktoś wam wmawiał, że jesteście wyższą rasą, że jesteście przeznaczeni do rządzenia światem? Broń Boże nie bronię przy tym nazistów...

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  2. #22
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    zgadzam się z przed,ówcą, ale As Luftwaffe, ty nie jesteś nimi! Jesteś naszą wspaniałą userką! Ale swoją droga zawsze żałowałam nie tylko ofiar wojny, ale też ich zabójców... byli pod przymusem... Ale Hitlerowi bym dała w zęby.

  3. #23
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    269

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Dzięki... Pamiętam, jak kiedyś tata szedł w kolejce do komputera, a ja nie wyłączyłam tej strony. Jak spojrzał na ostatniego komenta, to miał trochę niewyraźną minę... -"A kto to taki, ten As Luftwaffe"? -"No, ja... A bo co?" -"Hm... Nie, nic..." Po prostu chciałam, żeby było oryginalnie, i do tego związane z moją pasją. I tu chodziło o taktykę, nie o ogół. Zresztą, w tej książce, "Myśliwskie Asy Luftwaffe" opisana była właściwie walka z Rosją Alianci zajmowali najwyżej jeden rozdział...No, ale w porę nie pomyślałam... Na innych forach itp. też jestem zarejestrowana jakoś podobnie - na Jeja.pl - Kamikaze, na YouTube - Samolociara. Więc tutaj As Luftwaffe.

  4. #24
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Kamikaze no extra! Ja tam jestem skromna N2 ale mój tata nie wie jak jestem zalogowana powiedziałam, że kiedyś zdradzę ... kiedyś słowo klucz

  5. #25
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Mam lepszy patent - mój wcale nie wie, że jestem zalogowana Ale ale, znowu offtopic

    Ostatnio już nie mam takiej manii na tę piosenkę, ale i tak porozsyłałam znajomym linka
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #26
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    ja powiedziałam o niej mamie i tak się ucieszyła, że hej! ja nadal jestem w szoku...jeszcze raz pozdro dla wszystkich Szwedów!

  7. #27
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    269

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    To znaczy, nie chodziło o to, że moi rodzice wszystko wiedzą, dlatego im pokazałam, tylko zapomniałam wyłączyć forum. A swoją drogą, to tata nie jest aż takim wielkim przeciwnikiem Luftwaffe. Po prostu - byli, bo byli.

  8. #28
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    zmieńmy temat pogadajmy o tej piosence, histori i patriotach

    *wiem że jestem strrrraszna

    przeczytałam ostanio w gazecie, że ten zespół odwiedził Polskę, a mianowice okolice Wizny. Otrzymali zaproszenie do naszego państwa, przyjeli je, i przyjechali żeby zabaczyć miejsce o którym śpiewają. Teraz powstaje nowa ich piosenka, również o Polakach. O Dywizjonie 303 Kościuszkowskim, o polskich spadochroniarzach, którzy walczyli za Londyn. Jak znajdę czas, to wkleję załącznik, teraz mi się nie chce.

    PS. ten zespół nazywa sie Sabaton?
    Ostatnio edytowane przez Mazda ; 02-11-08 o 11:21

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar Lizzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    21

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Sabaton jest wg mnie świetnym zespołem, najbardziej lubię piosenki "40:1", "Uprising" (o Powstaniu Warszawskim) oraz "Ghost division". A co do odwiedzin Sabatonu w Polsce, to przyjeżdżają do nas dosyć często, 6 czerwca np. odwiedzili Warszawę

  10. #30
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Od kiedy polscy spadochroniarze walczyli za Londyn?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę