<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46
  1. #31
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Awangardowy Kaloryfer
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    1,365

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Od paru dni... a pomagała im Armia Czerwona w X-Wingach

    żeby nie było offtopu - Sabaton gra nieźle. Muzycznie jest świetny, teksty i tematykę też fajnie dobierają.

  2. #32
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Uwazam ze Sabaton jest super. To moj ulubiony zespol. 40 to 1 jest fajne, Uprising tez, Attero Dominatus takze. Niestety jest niewiele piosenek o Polsce, chyba tylko Uprising i 40 to 1. Moj ulubiony kawalek - Into the Fire.

  3. #33
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Uwazam ze Sabaton jest super. To moj ulubiony zespol. 40 to 1 jest fajne, Uprising tez, Attero Dominatus takze. Niestety jest niewiele piosenek o Polsce, chyba tylko Uprising i 40 to 1. Moj ulubiony kawalek - Into the Fire.
    Sabaton robi piosenki o wielu polach bitew. Polacy zajmują w ich piosenkach aż trzy miejsca, to dużo.
    Moje ulubione.... no właściwie, nie ma takich. Lubię wszystkie.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #34
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Sabaton

    Sabaton... mój ulubiony zespół. Grają metal, śpiewają głównie o historii (Uprising o Powstaniu Warszawskim itp.). Mój ulubiony kawałek - "Into the Fire". Chciałbym was spytać, co myślicie o tym zespole.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  5. #35
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Sabaton

    Sabatonu zacząłem słuchać jakiś czas przed całą tą manią związaną z piosenką ''40:1''. Do tej pory przesłuchałem wszystkie ich płyty i jestem nimi zachwycony.
    Zespół jest świetny, uwielbiam większość ich piosenek, ponieważ poruszają tematy ważne, a niektóre są kompletnie nieznane na Zachodzie. Oni przypominają o bohaterach z Norwegii, o Wiźnie, o udziale obcych lotników w obronie Wielkiej Brytanii. Moje ulubione kawałki... kurczę, wszystkie bardzo lubię, szczególnie ''Screaming Eagles'', ''Aces In Exile'', ''Wehrmacht'' i wiele innych...
    Mają również ciekawe teledyski, najlepiej wyszły im ''Cliffs of Gallipoli'' (200, ''40:1'' (2009) i ''Screaming Eagles'' (2010) (notabene, występują w nim sami Polacy).
    Ostatnio odeszło trzech członków zespołu (Daniel Mullback - perkusja, Rikard Sunden i Oskar Montelius - gitara), pojawiło się trzech nowych (Robban Back - perkusja, Christoffer Rörland i Thobbe Englund - gitara) . Nie mam zielonego pojęcia, jak to się odbije na jakości muzyki, zwłaszcza, że 25 maja ma się ukazać kolejny album ''Carolus Rex'', dla odmiany o Szwedach (XVI i XVII wiek) i śpiewany w języku szwedzkim.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 07-04-12 o 22:25
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  6. #36
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Sabaton

    No, "40:1" to też jedna z fajniejszych. A co sądzisz o "Ghost Division" i "Nuclear Attack"?
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  7. #37
    Zaciekawiony FNiN Awatar Surykatka
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Sabaton

    Ja nie umiem słuchać metalu dla mnie za głośno... Wolę Rocka Greena Day i U2.

  8. #38
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Sabaton

    Ja nie umiem słuchać metalu dla mnie za głośno... Wolę Rocka Greena Day i U2.
    Wara od Sabatonu i nawet nie waż się go porównywać z tym czymś na G...
    W ogóle po kij się w temacie wypowiadasz?

    No, "40:1" to też jedna z fajniejszych.
    Być może, ale opowiada o nieprawdziwej historii, która się ponoć nigdy nie zdarzyła.

    A co sądzisz o "Ghost Division" i "Nuclear Attack"?
    Pierwsza spoko, jedna z nielicznych poświęconych Niemcom, druga gorsza.

    Ja lepiej wypiszę te, które mi się podobają:

    Album ''Primo Victoria'':

    -''Primo Victoria'' - jedna z najlepszych piosenek Sabatonu, świetnie komponuje się z początkowymi scenami z ''SPR''.
    -''Panzer Battalion''
    -''Wolfpack''
    -''Counterstrike''
    -''Stalingrad''
    -''Into the Fire''

    Album ''Attero Dominatus'':

    -''Attero Dominatus''
    -''Angels Calling''
    -''Light in the Black''
    -''Back in Control''

    Album ''The Art of War'':

    -''Ghost Division''
    -''40:1''
    -''Cliffs of Gallipoli''
    -''Talvisota''
    -''Panzerkampf''
    -''The Price of a Mile''

    Album ''Coat of Arms'':

    -''Screaming Eagles''
    -''Uprising''
    -''Wehrmacht''
    -''Aces in Exile''
    -''White Death''
    -''Saboteurs''
    -''Final Solution''
    -''Midway''
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 09-04-12 o 00:50
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #39
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Sabaton

    Temat o Sabatonie już istnieje, co więcej, wypowiadaliście się już w nim... Ktoś ma coś przeciwko temu, żeby je połączyć i, ewentualnie, zmienić nazwę na jakąś ogólniejszą?
    http://forum.fnin.eu/showthread.php?...sp%F3%B3/page4

    EDIT:
    A więc połączyłem .
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 14-04-12 o 20:20

  10. #40
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Sabaton? Super, uwielbiam!!! Byłam na koncercie w marcu w Warszawie, było cudownie! Ostatnio mam fazę na "Back in control" i "Into the fire". Poza tym uwielbiam, jak śpiewają a capella, zwłąszcza w "The Final Solution". Gorąco polecam ich najnowszą płytę "Carolus Rex". Jeden z lepszych to tytułowy utwór, zwłąszcza ta perkusja na początku ♥. Oczywiście inne też lubię, aczkolwiek z tej płyty najmniej podobają mi się "Poltava" i "Killing ground". Nie są złe, tylko słąbo wypadają na tle albumu (moim skromnym zdaniem).

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę