<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Gorąco polecam ich najnowszą płytę "Carolus Rex".
    ''Najnowsza'' to raczej nietrafione słowo, ponieważ album ''Carolus Rex'' wyszedł 25 maja 2012 roku.

    Poza tym uwielbiam, jak śpiewają a capella, zwłąszcza w "The Final Solution".
    Zgadzam się, właśnie dlatego tak bardzo mi się podobał ten utwór, nie mówiąc już w ogóle o kompozycji.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  2. #42
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Wiem, kiedy wyszedł "Carolus Rex" . Piszę, że to ich najnowsza płyta, bo od tego czasu nie wypuścili jeszcze żadnej studyjnej (a taka ma wyjść przed wakacjami!), tylko koncertową - "Swedish Empire Life". Dzięki niej poznałam ich nowy wspaniały utwór - "Panzer Battalion". W ogóle dzięki nim poznałam dwa dobre zespoły (Eluveitie i Wisdom), bo supportowały ich na koncercie w Warszawie.
    Oprócz tego uwielbiam jeszcze, jak śpiewają w piosence "Wolfpack", po tym boskim przejściu na perkusji.

  3. #43
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Bodajże przedwczoraj koleś puścił na historii 40:1 Uwielbiam ten zespół. Ale niektóre z moich ulubionych to:
    - Uprising
    - 40 to 1
    - Primo Victoria
    - The Final Solution
    - Ghost Division
    - Carolus Rex
    - Coat of Arms
    - Cliffs of Gallipoli
    - The Price of A Mile
    - Wolfpack
    ... oraz cała masa innych
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  4. #44
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisała Nubes, może oprócz The Price of a Mile. Początek jest świetny, ale potem za dużo razy powtarzają refren. Z moich ulubionych mogę jeszcze dopisać: Counterstrike, Art of War, A light in the Black, Primo Victoria, Long Live the King. Teraz czekamy na nową płytę, ponoć tytuł to "Heroes"
    Ostatnio edytowane przez FankaFNIN! ; 03-02-14 o 18:58

  5. #45
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Do swojej listy mogłabym dodać jeszcze Ruina Imperii. W sumie stwierdzam, że dotąd większość piosenek Sabatonu jest bardzo dobra.
    Poza tym uwielbiam, jak śpiewają a capella, zwłąszcza w "The Final Solution".
    Zgadzam się, właśnie dlatego tak bardzo mi się podobał ten utwór, nie mówiąc już w ogóle o kompozycji.
    Też uwielbiam ten utwór
    PS: Jestem dziewczyną Fanka
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  6. #46
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Polska historia, szwedzki zespół

    Ok, sory Nubes, już poprawiłam A jeśli chodzi o śpiewanie a capella, to fajnie też to brzmi w Price of a mile, reszta piosenki jest gorsza. Zapomniałam jeszcze napisać o perkusji, np. na początku Counterstrike albo Rise of evil. Albo w Wolfpack, przed śpiewaniem a capella (ale o tym już pisałam ).

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę